marble 214

marble 214

Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri arasında bir ticaret köprüsü kurduklarını söyleyen İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, Gaziemir Yeni Fuar Alanı'nın devreye girmesiyle MARBLE'da dünya liderliğini hedeflediklerini söyledi.

Troıka Marble İnşaat Dekorasyon Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Troıka Marble İnşaat Dekorasyon Malzemeleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de Süleyman Şişman tarafından kuruldu.

Antalya Korkuteli Belediyesi'nden satılık 214 gayrimenkul!

Antalya Korkuteli Belediyesi tarafından, Antalya ili, Korkuteli ilçesi, Bahçeyaka, Bozova, Çomaklı, Dereköy, Gümüşlü, Göçerler, Köseler, Küçükköy, Küçükköy Yaylası, Küçüklü, Leylek, Manay, Söğütcük, Taşkesiği ve Ulucak Mahalleleri'nde yer alan 214 gayrimenkulü satıyor...

İzmir'de 214 acil yıkılacak bina tespit edildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından İzmir'de 214 "acil yıkılacak, ağır hasarlı ve yıkık" bina, 201 "orta hasarlı" bina, 1431 "az hasarlı" bina tespit edildi.

TOKİ Denizli Honaz 214 konut ihalesi yarın!

Denizli İli, Honaz İlçesi, Ovacık Mahallesi 214 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak. 

TOKİ'den Denizli Honaz'a 214 yeni konut!

Denizli İli, Honaz İlçesi, Ovacık Mahallesi 214 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 1 Eylül 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Yusufeli Barajı'nın gövde yüksekliği 214 metreye ulaştı!

Yapımı tamamlandığında temelden 275 metre yüksekliği ile çift eğrilikli beton kemer baraj kategorisinde Türkiye'nin birinci, dünyanın üçüncü en yüksek barajı olacak Yusufeli Barajı ve HES'te gövde yüksekliğinde 214 metreye ulaşıldı...

CNR Marble Tech İstanbul, 22-25 Ekim 2020'de!

Dünya mermer makine sanayinin ilk ve tek fuar organizasyonu CNR Marble Tech İstanbul, 22-25 Ekim 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Merkez Bankası rezervleri 106 milyar 214 milyon dolar oldu!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) toplam rezervleri, geçen hafta 792 milyon dolar artarak 106 milyar 214 milyon dolara yükseldi.

Marble Tower İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Marble Tower İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Abdul Fattah Almshantaf tarafından kuruldu.

Petre Marble Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!    

Petre Marble Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Murat Yeşilyurt Koçak tarafından kuruldu.

Demmer Mermer Marble İzmir Fuarı'na katıldı!

Türkiye’nin önde gelen mermer şirketleri arasında gösterilen Demmer Mermer, 27-30 Mart 2019 tarihlerinde İzmir’de düzenlenen Marble İzmir Fuarı’na katılarak son teknolojiye uygun olarak geliştirdiği ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Luxury Marble İnşaat Malzemeleri Ve Madencilik Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Luxury Marble İnşaat Malzemeleri Ve Madencilik Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Sıamak Hajıseyedjavadı, Parang Shafeı ve Neda Haseli ortaklığında kuruldu.

Şırnak'ta 10 bin 214 konutun yapımına başlandı!

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şırnak'a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şırnak'ta 10 bin 214 konut yapımına başlandı." dedi.

marble 214 Haberi

marble 214


Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı (MARBLE) dün sona erdi. bu yıl 20'ncisi düzenlenen MARBLE katılımcı ve ziyaretçinin yüzünü güldürdü. Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri arasında bir ticaret köprüsü kurduklarını söyleyen İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, Gaziemir Yeni Fuar Alanı'nın devreye girmesiyle MARBLE'da dünya liderliğini hedeflediklerini söyledi. Fuarda firmalar yeni işbirlikleri için ilk adımları attı. MARBLE Fuarı'nda yapılan konaklama, ulaşım ve diğer harcamaların ortalama 100 milyon dolar seviyesinde olduğu tahmin ediliyor. Fuara Çin, İsrail, Ürdün, İran, Filistin, İtalya, Libya, Yunanistan, Irak ve Suudi Arabistan başta olmak üzere 85 ülkeden, Türkiye'den ise 78 ilden ziyaretçi akınına uğradı. İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, "Bu yılki fuarda Çin, İsrail, Ürdün, İran, Filistin, İtalya, Libya, Yunanistan, Irak ve Suudi Arabistan'dan gelen ziyaretçilerin yoğunluğu...