MARBLE katılımcıları

MARBLE katılımcıları

Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri arasında bir ticaret köprüsü kurduklarını söyleyen İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, Gaziemir Yeni Fuar Alanı'nın devreye girmesiyle MARBLE'da dünya liderliğini hedeflediklerini söyledi.

Ev almak isteyenlere müjde! BES katılımcısı konut sahibi olacak!

Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Atilla Benli, bireysel emeklilik sistemi katılımcılarının konut sahibi olmalarını teşvik etmek için Konut BES uygulamasının planlandığını duyurdu! İşte tüm detaylarlar...

Bireysel Emeklilik Sistemi'nde maaş dönemi başlıyor! Dikkat! İki emekli maaşı...

Bireysel Emeklilik Sistemi katılımcılarına sevindirici haber geldi. Maaş ödemesi dönemi başlıyor, tarih verildi. İki emekli maaşı...

Merkez Bankası yıl sonu dolar, faiz ve enflasyon beklentisini açıkladı!

Merkez Bankası milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen piyasa katılımcıları anketini paylaştı. Peki Merkez Bankasının yıl sonu dolar, faiz ve enflasyon beklentisi ne oldu?

Türkiye'de kira anketi: Katılımcıların yüzde 96,5'i kiralar çok yüksek dedi!

Türkiye'de ev kiralarına ilişkin bir anket yapıldı. Ankete katılanların yüzde 96,5'i Türkiye'de ev kiralarının çok yüksek olduğunu belirtti.

BES bugüne kadar 12.6 milyon katılımcıya ulaştı!

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD) raporuna göre, 2020 sonu itibarıyla Bireysel Emeklilik Sistemi'nin (BES) katılımcı sayısı 12.6 milyona ulaşırken, yaklaşık portföy büyüklüğü 171 milyar lira oldu.

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler şeffaf ve katılımcı bir şekilde yönetilecek!

İzmit’te inşa edilecek olan depreme dayanıklı KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesi için İzmitlilerle buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, projenin şeffaf ve katılımcı bir model olacağını söyledi.

GYODER gayrimenkul araştırmacılarını ödüllendiriyor!

Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER, İAV (İktisadi Araştırmalar Vakfı) iş birliği ile GYODER Lisansüstü Tez Ödülleri' yarışmasını hayata geçiriyor. Yarışmaya  yüksek lisans ve doktora mezunları katılabilecek. Katılımcılar 30 Eylül 2021'e kadar başvurabilecek.

Beyaz yakalılar ofislere dönmek istemiyor!

Koronavirüs sürecinde evlere kapandık, işimizi de eve taşıdık. Peki bundan sonra ofis hayatı nasıl olacak? Araştırmalara göre evden çalışmaya alıştık. Anket katılımcılarının yüzde 74’ü salgın bitse de haftada 2-3 gün evden çalışmaya devam etmek istediğini ifade etti.

Davos Zirvesi'nde kurulan 'Türk Evi'ne katılımcılardan yoğun ilgi!

İsviçre'nin Davos kasabasında yapılan 50'nci Dünya Ekonomik Forum (WEF) toplantıları kapsamında kurulan Türk Evi küresel yatırımcıların ve siyasetçilerin ilgisini çekti.

Katılımevim katılımcılarını ev ve araba sahibi yaptı!

Konut ve otomobil alımlarında faizsiz finansman desteği sağlayan tüketicilere farklı bir çözüm modeli sunan Katılımevim, 2018’in son kura çekilişini İstanbul’da yaptı.

Ergün Mimarlık, Autodesk Teknik Zirvesi'ne katılıyor!

Ergün Mimarlık, 4 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek olan Autodesk Teknik Zirvesi’nin Yapı Sektörü Oturumu’nda başarı hikayelerini ve BIM sistemine geçiş süreçlerini katılımcılarla paylaşacak.

Sur Çelik Kapı'nın Sur Wall serisi katılımcılardan tam not aldı!

Sur Çelik Kapı, bu yıl 23-27 Mayıs tarihlerinde 40. kez gerçekleşen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da 6 yeni modellini sektör profesyonelleriyle buluşturdu. Yeni nesil Sur Wall sitemini de katılımcıların beğenisine sunan Sur Çelik Kapı, fuarın en dikkat çeken ismi oldu.

İstanbul'da sahile otopark yapımına protesto!

CHP ve çeşitli sivil toplum kuruluşları üyeleri, sahillere kazık çakılarak otopark yapılmasını protesto etti. CHP ve sivil toplum kuruluşu üyesi grup, Küçük Bebek Meydanı'nda toplandı. Çeşitli dövizler taşıyan katılımcılar, sloganlar atarak sahile doğru yürüdü.

MARBLE katılımcıları Haberi

MARBLE katılımcıları


Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı (MARBLE) dün sona erdi. bu yıl 20'ncisi düzenlenen MARBLE katılımcı ve ziyaretçinin yüzünü güldürdü. Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri arasında bir ticaret köprüsü kurduklarını söyleyen İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, Gaziemir Yeni Fuar Alanı'nın devreye girmesiyle MARBLE'da dünya liderliğini hedeflediklerini söyledi. Fuarda firmalar yeni işbirlikleri için ilk adımları attı. MARBLE Fuarı'nda yapılan konaklama, ulaşım ve diğer harcamaların ortalama 100 milyon dolar seviyesinde olduğu tahmin ediliyor. Fuara Çin, İsrail, Ürdün, İran, Filistin, İtalya, Libya, Yunanistan, Irak ve Suudi Arabistan başta olmak üzere 85 ülkeden, Türkiye'den ise 78 ilden ziyaretçi akınına uğradı. İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, "Bu yılki fuarda Çin, İsrail, Ürdün, İran, Filistin, İtalya, Libya, Yunanistan, Irak ve Suudi Arabistan'dan gelen ziyaretçilerin yoğunluğu...