mardin dönüşüm yatırımları 2020

mardin dönüşüm yatırımları 2020

Çalışmalarına devam eden Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Yeşili ilçesini ziyaret etti.

Mardin'deki kentsel dönüşüm çalışmalarında son durum ne?

Çalışmalarına devam eden Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş, kentsel dönüşüm projesi kapsamında Yeşili ilçesini ziyaret etti.

Mardin Ensar ve Saraçoğlu mahallelerinde kentsel dönüşüm çalışmaları başladı!

Mardin Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Artuklu ilçesi Ensar ve Saraçoğlu Mahallelerinin Kentsel Dönüşüm projesinde projelendirme süreci başladı...

Mardin Artuklu'nun iki mahallesinde kentsel dönüşüm başlıyor!

Yaşanabilir bir ilçe amacıyla çalışmalarına devam eden Mardin Artuklu Belediyesi Ensar ve Saraçoğlu Mahallesi'nde kentsel dönüşüme başlıyor.

Mardin Yeşilli'de kentsel dönüşüm başlıyor!

Mardin'in Yeşilli ilçesinde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları hızla sürüyor. 3 etaptan meydana gelecek projede 600 yeni konut inşa edilecek.

Mardin Nusaybin 8. Etap TOKİ konutları kura çekilişi 14 Mayıs'ta!

TOKİ'nin terör mağdurları için Mardin'in Nusaybin ilçesinde inşa ettiği konutların kurası çekilecek. Nusaybin Kentsel Dönüşüm Ofisi kuraların 14 Mayıs'ta çekileceğini duyurdu. 

Murat Kurum Mardin'deki dönüşüm mağdurlarıyla görüştü!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Mardin Yeşilli ilçesinde kentsel dönüşüm projesi kapsamında mağdur edildiklerini öne süren vatandaşların sorunlarını dinledi

Mardin Yeşilli'de kentsel dönüşüm başladı!

Mardin'in Yeşilli ilçesinde, kentsel dönüşüm projesi kapsamında 501 binanın yıkımına başlandı.

Mardin Yeşilli'de "Kentsel Dönüşüm Projesi" tanıtıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Yeşilli Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Kentsel Dönüşüm Projesi"nin tanıtımı yapıldı.

Ünye'nin yeni meydanında inşaat devam ediyor!

Ünye Belediyesi'nin kentsel dönüşüm yatırımları kapsamında 2017 yılı Haziran ayında temeli atılarak yapımına başlanan ve Ünye’nin en büyük meydanı olacak yeni meydan için inşaat çalışmaları sürüyor. 

İnşaat sektörü kentsel dönüşüm ve kamu yatırımları ile büyüyecek!

2017 yılını değerlendiren Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Mithat Yenigün, gelecek dönemde inşaat sektörünün kentsel dönüşüm ve kamu yatırımları ile büyüyeceğini söyledi..

İzmir dönüşüm hamlesi ile atağa kalktı!

Ulaşım yatırımları ile öne çıkan İzmir, İstanbullu büyük gayrimenkul firmaları ikinci adresi oldu. Şehir, yeni yatırımlar ve dönüşüm hamlesi ile yenileniyor..

Kağıthane'de dönüşüm kapsamında 3 bin inşaat sürüyor!

Revize edilen planları ve ulaşım yatırımları ile Kağıthane'nin cazibesi arttı. Bölgede 3 bin inşaat sürüyor. 110 bin birim de dönüşüm çalışmaları kapsamında yenilendi.

Mardin'de tarihi dönüşüm yeniden başlıyor!

Mardin'de birkaç yıl önce başlatılan tarihi kentsel dönüşüm projesi yeniden başladı. Proje kapsamında binaların yıkımı gerçekleşiyor.

mardin dönüşüm yatırımları 2020

mardin dönüşüm yatırımları 2020 mardin dönüşüm yatırımları 2020

Kentsel Dönüşüm projesi çevresinde yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere Yeşilli İlçesine gelen Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Demirtaş’ı İlçe Kaymakamı Emre Öztürk, Belediye Başkanı Hayrettin Demir ve kamu kurum ve kuruluş müdürleri karşıladı.

Mardin Belediyesi'nde yer alan habere göre, Demirtaş, karşılamadan sonra beraberindeki Büyükşehir Belediyesi Fen Dairesi Başkanı Cebrail Aslan ile Gül ve Tepebaşı Mahallerinde 6.6 hektar alanda 600 konut 200 dükkan ve 2 bin 500 kişilik caminin inşa edilmesine yönelik yürütülen çalışmaları yerinde denetledi.

Çalışmalarının yürütüldüğü alanı gezerek incelemeler yapan Demirtaş, Kaymakam Emre Öztürk ve Belediye Başkanı Hayrettin Demir’den çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldıktan sonra proje kapsamında yeniden hayata geçirilen 2 bin 500 kişilik Cami projesinde incelemeler yaptı.

Vatandaş memnuniyeti gözetilerek yerinde dönüşüm yapılması hedeflenen projede uzlaşma görüşmelerinde taşınmaza...