Mark Zuckerberg arazi

Mark Zuckerberg arazi

Son zamanlarda Hawaii'ye yaptığı yatırımlarla gündeme gelen Mark Zuckerberg, yeni bir yatırıma daha imza attı. Zuckerberg, Hawaii'deki arazi hakimiyetini genişletiyor. Amerikalı bilgisayar programcısı, girişimci ve Facebook'un kurucusu 53 milyon dolara yeni bir arazi aldı.

Mark Zuckerberg Hawaii'de arazi imparatorluğu kuruyor!

2014'ten bu yana Hawaii'de arazi toplayan Facebook’un patronu Mark Zuckerberg bölgede arazi imparatorluğu kurmak üzere olduğu kaydedildi. 

Mark Zuckerberg emlak canavarı oldu!

Facebook’un 36 yaşındaki CEO’su Mark Zuckerberg attığı her adımla gündeme geliyor, özellikle de her geçen gün artan servetiyle. Peki dünyanın önde gelen zenginleri arasında yer alan Zuckerberg neler için harcama yapıyor?

Facebook Silikon Vadisi'nden taşınan çalışanının maaşını kesecek!

Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg, çalışanlarının Silikon Vadisi dışında hayatın daha ucuz olduğu bölgelere taşınmaları durumunda maaşlarından kesinti yapılacağını açıkladı...

Mark Zuckerberg 59 milyon dolara iki ev satın aldı!

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg'in yeni satın aldığı toplam 59 milyon dolarlık iki evinin görüntüleri ortaya çıktı. San Francisco'da bulunan evler, lüks özellikleri ile dikkat çekiyor.

Mark Zuckerberg'den 100 milyon dolarlık arazi davası!

Dünyanın en zengin altıncı insanı olan facebook kurucusu Mark Zuckerberg, 2014 yılında 100 milyon dolara arazi aldığı adanın yerlilerine dava açtı.

Mark Zuckerberg'in evine yeniden inşa izni çıkmadı!

Dünyanın en zengin 10 kişisinden birisi olan popüler sosyal ağ Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in "dev yerleşke" hayali suya düştü. 32 yaşındaki girişimcinin Kaliforniya eyaletinde bulunan Palo Alto kentindeki evinde yıllardır hayalini kurduğu genişlemeyi yapamayacağı ortaya çıktı.

Mark Zuckerberg California'dan 30 milyon dolara 4 ev aldı!

Sosyal medya devi Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg’in, California’nın Palo Alto şehrindeki evinin yatak odasını görecek yükseklikte bir binanın inşa edilmesini engellemek amacıyla 4 komşu evi satın aldı.

İşte Mark Zuckerberg'in Kaliforniya’daki ofisi!

Selena Gomez, Mark Zuckerberg'i ziyaret etti. Kaliforniya’daki Facebook ofisinde Mark Zuckerberg ile bir araya gelen Selena Gomez, Zuckerberg’in alışılmışın dışında ve oldukça küçük olan ofisini görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Facebook, tsunamileri anında haber verecek!

Facebook, tsunamileri anında haber verecek. Facebook ’un kurucusu Mark Zuckerberg, dün Japonya Başbakanı Shinzo Abe’yi ziyaret ederek Facebook’un yeni Safety Check (Güvenlik Kontrolü) özelliğini tanıttı

Mark Zuckerberg, Hawaii'den 100 milyon dolara arsa aldı!

Facebook' un kurucusu ve yaklaşık 30 milyar dolarlık servetin sahibi Mark Zuckerberg, Hawaii'de bulunan 2,8 kilometre büyüklüğündeki bir arsayı 100 milyon dolara satın aldı...

Mark Zuckerberg, Hawaii’nin Kauai adasını 100 milyon dolara satın aldı!

ABD merkezli iş dergisi Forbes’a göre, başarılı girişimci Hawaii Adalar grubunun dördüncü büyük adası Kauai’nin 700 dönümünü satın almak için tam 100 milyon dolar ödedi...

Mark Zuckerberg'in bitmeyen tadilatı bıktırdı!

Facebook kurucu ortaklarından Mark Zuckerberg'in San Francisco'daki yeni villası tam 17 aydır tadilatta! Haftanın yedi günü çalışan kamyonlar ve tadilat gürültüsü yüzünden site sakinleri evlerinde oturamaz hale geldi.

Mark Zuckerberg'in evinde 17 aydır yenileme çalışmaları bitmedi!

Kişisel serveti 16 milyar dolardan fazla olan Facebook kurucusu Mark Zuckerberg'in başı, komşularıyla dertte. 30 yaşındaki Zuckerberg'in San Francisco'daki evinde 17 aydır yenileme çalışmalarının bitmemesi komşularını kızdırdı...

Mark Zuckerberg arazi Haberi

Mark Zuckerberg arazi

Son zamanlarda Hawaii'ye yaptığı yatırımlarla gündeme gelen Mark Zuckerberg, yeni bir yatırıma daha imza attı.

Sözcü'de yer alan habere göre; Hawaii'ye yaptığı yatırımlarla basında yer alan Mark Zuckerberg, North Shore’daki arazisinin etrafına duvar örmüş ve komşulardan tepkilerle karşılaşmıştı. 

Amerikalı bilgisayar programcısı, girişimci ve Facebook'un kurucusu Zuckerberg’in Hawaii'deki arazi hakimiyetini genişlettiği öğrenildi. Bir süredir Kauai’de bir çok araziyi alan Zuckerberg, bir süre önce yaklaşık 2.4 milyon metrekare büyüklüğündeki bir araziyi aldığı ortaya çıktı. Buna göre Zuckerberg, araziyi 53 milyon dolara (yaklaşık 441 milyon TL) satın aldığı belirtildi. 

Chan ve Zuckerberg çiftinin bölgeden çok geniş arazi satın alması tepkilere neden olmuştu. Çiftin, özellikle Lepeuli denilen halk plajına yakın yerlerden arazi satın aldığı ifade edildi. Çiftin bölgede yaşamak istediğine dikkat çekilirken, ikilinin bölgeye zarar...