Mark Zuckerberg Hawaii

Mark Zuckerberg Hawaii

Son zamanlarda Hawaii'ye yaptığı yatırımlarla gündeme gelen Mark Zuckerberg, yeni bir yatırıma daha imza attı. Zuckerberg, Hawaii'deki arazi hakimiyetini genişletiyor. Amerikalı bilgisayar programcısı, girişimci ve Facebook'un kurucusu 53 milyon dolara yeni bir arazi aldı.

Mark Zuckerberg Hawaii'de arazi imparatorluğu kuruyor!

2014'ten bu yana Hawaii'de arazi toplayan Facebook’un patronu Mark Zuckerberg bölgede arazi imparatorluğu kurmak üzere olduğu kaydedildi. 

Mark Zuckerberg emlak canavarı oldu!

Facebook’un 36 yaşındaki CEO’su Mark Zuckerberg attığı her adımla gündeme geliyor, özellikle de her geçen gün artan servetiyle. Peki dünyanın önde gelen zenginleri arasında yer alan Zuckerberg neler için harcama yapıyor?

Peacock Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Peacock Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Şile'de 2 milyon TL sermaye bedeli ile Khalid Elgallal ve Mark Majanı ortaklığında kuruldu.

Facebook Silikon Vadisi'nden taşınan çalışanının maaşını kesecek!

Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg, çalışanlarının Silikon Vadisi dışında hayatın daha ucuz olduğu bölgelere taşınmaları durumunda maaşlarından kesinti yapılacağını açıkladı...

Piyasalar gurusu Mobius: Kriz Türkiye'ye fırsat!

Gelişen piyasalar gurusu ünlü yatırımcı Dr. Mark Mobius, Kovid-19 krizinde Türkiye’nin küresel ticarette konumunu güçlendirebileceğini, yatırımlardan tedarik zincirlerine, petrol fiyatlarından hisselere krizin Türkiye için birçok alanda fırsat sunduğunu söyledi.

Ereb Gayrimenkul Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ereb Gayrimenkul Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Mark Douglas Nosworthy tarafından kuruldu.

Hawaii Lanai Adası için 700 milyon dolarlık teklif!

Oracle Corparation'un kurucusu ve Başkanı Larry Ellison'ın sahibi olduğu Lanai Adası için Çinli bir iş adamı 700 milyon dolarlık teklifte bulundu.

Mark Zuckerberg 59 milyon dolara iki ev satın aldı!

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg'in yeni satın aldığı toplam 59 milyon dolarlık iki evinin görüntüleri ortaya çıktı. San Francisco'da bulunan evler, lüks özellikleri ile dikkat çekiyor.

Realtur Group Gayrimenkul Yatırım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Realtur Group Gayrimenkul Yatırım Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mark Majanı tarafından kuruldu. 

Kanal İstanbul’un faydası, maliyetinin üstünde!

Mobius Capital kurucusu Mark Mobius, Türkiye'de yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu. Uluslararası piyasalarda ‘yatırım gurusu’ olarak bilinen Mobius, Kanal İstanbul projesiyle ilgili konuştu.

Royal Mark Group İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Royal Mark Group İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Saad Idan Al Battawı ve Mohammed Al Mattawı ortaklığında kuruldu. 

Kilauea Yanardağı nedeniyle 1.700 kişi güvenli alanlara taşındı!

Hawaii'de faaliyete geçen ve hayatı cehenneme çeviren Kilauea Yanardağı'ndan püsküren lavlar nedeniyle 1.700'den fazla kişi güvenli alanlara taşındı...

4 milyon TL'ye lüks ev aldı ama hayatının şokunu yaşadı!

İngiltere'de yaşayan 41 yaşındaki Mark Buller ve eşi Rhian, 2016 yılında Surrey bölgesinden 4 milyon TL'ye aldığı lük ev sonrasında hayatının şokunu yaşadı. 

Mark Zuckerberg Hawaii Haberi

Mark Zuckerberg Hawaii

Son zamanlarda Hawaii'ye yaptığı yatırımlarla gündeme gelen Mark Zuckerberg, yeni bir yatırıma daha imza attı.

Sözcü'de yer alan habere göre; Hawaii'ye yaptığı yatırımlarla basında yer alan Mark Zuckerberg, North Shore’daki arazisinin etrafına duvar örmüş ve komşulardan tepkilerle karşılaşmıştı. 

Amerikalı bilgisayar programcısı, girişimci ve Facebook'un kurucusu Zuckerberg’in Hawaii'deki arazi hakimiyetini genişlettiği öğrenildi. Bir süredir Kauai’de bir çok araziyi alan Zuckerberg, bir süre önce yaklaşık 2.4 milyon metrekare büyüklüğündeki bir araziyi aldığı ortaya çıktı. Buna göre Zuckerberg, araziyi 53 milyon dolara (yaklaşık 441 milyon TL) satın aldığı belirtildi. 

Chan ve Zuckerberg çiftinin bölgeden çok geniş arazi satın alması tepkilere neden olmuştu. Çiftin, özellikle Lepeuli denilen halk plajına yakın yerlerden arazi satın aldığı ifade edildi. Çiftin bölgede yaşamak istediğine dikkat çekilirken, ikilinin bölgeye zarar...