Mehmet Edip Demir

Mehmet Edip Demir

Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi, Mehmet Edip Demir tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 31 Ekim'de Merter, A.Nafiz Gürman Mahallesi, Kınalıtepe Sokak'ta kuruldu

3m Demir İnşaat Ve Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3m Demir İnşaat Ve Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Demir tarafından kuruldu.

Eym Int İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Eym Int İnşaat Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Metin Taş, Muhammet Esat Nuhoğlu, Mehmet Edip Demir ve Yaşar Ayaz ortaklığında kuruldu.

Mehmet Cengiz'in acı günü! Annesi Şöhret Cengiz vefat etti!

Cengiz Holding'in yönetim kurulu başkanı Mehmet Cengiz'in annesi Hatice Demir hayatını kaybetti. Merhumenin cenazesi Altunizade Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camii'nde kılınacak öğle namazını müteakip Çengelköy Aile Mezarlığı'na defnedilecek...

KMNB Mimarlık İnşaat Demir Çelik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

KMNB Mimarlık İnşaat Demir Çelik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Kenan Çinkay ve Mehmet Falay tarafından kuruldu. 

Demir İnşaat'ın acı günü! Hamit Demir'in annesi Hatice Demir vefat etti!

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir'in annesi Hatice Demir hayatını kaybetti. Merhumenin cenazesi Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Cami'nde kılınacak öğle namazını müteakip Büyükçekmece Mezarlığı’na defnedilecek...

Mega 81 Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mega 81 Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Yıldırım tarafından kuruldu. 

Pusula Outdoor Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pusula Outdoor Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Enes Uğur ve Mehmet Taşdemir ortaklığıyla kuruldu.

Demir Grup Plastik İnşaat Metal Kimya Lojistik ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Demir Grup Plastik İnşaat Metal Kimya Lojistik ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Erkek tarafından kuruldu...

Mehmet Bora Tütüncüoğlu, Kuyumcukent Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bora Tütüncüoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Memet Tayran Demir ve Ufuk Başer oldu...

Dikaya İnşaat Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dikaya İnşaat Demir Çelik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Dılafruz Ortıkova ve Mehmet  Kaya ortaklığında kuruldu.

Muyap Nalburiye Demir Metal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Muyap Nalburiye Demir Metal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Sunmez tarafından kuruldu. 

Kar Group Nalburiye Demir Çelik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kar Group Nalburiye Demir Çelik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Sunmez tarafından kuruldu. 

Es Hırdavat Nalburiye Demir Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Es Hırdavat Nalburiye Demir Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mehmet Sunmez tarafından kuruldu. 

Mehmet Edip Demir Haberi

Mehmet Edip Demir

Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi, Mehmet Edip Demir tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 31 Ekim'de kuruldu. 


Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi iş konusu; Yurt içinde veya yurt dışında her türlü ulaşım ve inşaat projeleri planlama ve danışmanlıklar yapmak...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Palye Uluslararası Mühendislik Proje Ulaşım Anonim Şirketi adres: Merter, A.Nafiz Gürman Mahallesi, Kınalıtepe Sokak, Simitaş 4. Blok No:16...