Merdan Pekşen

Merdan Pekşen

MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Kılınçaslan, Merdan Pekşen tarafından 100 bin TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ağustos 2013 tarihinde kuruldu

Keyparts Denizcilik Havacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Keyparts Denizcilik Havacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Kürşat Pekşen tarafından kuruldu.

Pirre Merdan 1. derece sit alanı ilan edildi!

Şanlıurfa Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu, Mardin'in Artuklu ilçesinde yer alan arkeolojik alanın, 1'inci derece sit alanı ilan edilmesine karar verdi.

Varyap Dış Ticaret İnşaat Endüstriyel Temizlik Maddeleri Turizm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Varyap Dış Ticaret İnşaat Endüstriyel Temizlik Maddeleri Turizm Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Samet Pekşen tarafından kuruldu.

TOKİ'nin yurt dışında yaptığı inşaatlar TBMM'de!

OKİ tarafından yurt dışında yapılan inşaatlar TBMM'de konu oldu. CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, TOKİ'nin yurt dışı projelerine ilişkin soru önergesi hazırladı..

İstanbul 3. havalimanı inşaatına ilişkin 5 soru TBMM'de!

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, İstanbul üçüncü havalimanı inşaatına ilişkin soru önergesi hazırladı. Pekşen'in sorularını Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a sordu..

Çukurova Bölgesel Havaalanı inşaatı meclis gündeminde!

Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Çukurova Bölgesel Havaalanı inşaatına ilişkin soru önergesi hazırladı. Pekşen sorularını Bakan Ahmet Arslan'a sordu..

Rize'deki yat limanı projesine ilişkin 7 soru TBMM'de!

Rize Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yat limanı projesi meclis gündeminde konu oldu. CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, limana ilişkin 7 sorusuna yanıt aradı..

Sürmene Çamburnu yapılaşmaya mı açıldı?

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Sürmene Çamburnu’nun yapılaşmaya açıldığını ifade etti. Pekşen, Sürmene Çamburnu’ndaki tabiat parkının ihaleyle günübirlik tesis yapılmak üzere üçüncü şahıslara kiralandığını iddia etti.

Trabzon'da TOKİ tarafından yapılan iş merkezleri TBMM'de!

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Trabzon'da TOKİ tarafından yapılan iş merkezlerine ilişkin sorularını Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki'ye sordu...

Trabzon Uzungöl'ün çevresi imara açıldı!

CHP Trabzon milletvekili Haluk Pekşen, bölgedeki projelere ve yatırımlara ilişkin açıklamada bulundu. Pekşen, Uzungöl'ün çevresi ranta dayalı imara açıldığını belirtti.

Kütahya'daki Zafer Bölgesel Havalimanı'nın ihalesi mecliste!

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Kütahya'da bulunan Zafer Bölgesel Havalimanı'nın ihale sürecine ilişkin 10 soru hazırladı. Pekşen sorularını Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a sordu..

Trabzon Maçka Esiroğlu'ndaki Atasu Barajı'nın yarattığı 5 sorun TBMM'de!

Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen Trabzon'un Maçka ilçesindeki bir barajın çevrede oluşturduğu iddia edilen zararlara ilişkin soru önergesi hazırladı. Pekşen sorularını Başbakan Yıldırım'a sordu..

Haluk Pekşen'den Suriyeliler'e konut tepkisi!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, Türkiye'de bulunan Suriyeli mültecilere konut müjdesinde bulunması muhalefetin tepkisine neden oldu. CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen bu fikre karşı çıktı.

Merdan Pekşen Haberi

Merdan Pekşen

MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Kılınçaslan, Merdan Pekşen tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 23 Ağustos'ta kuruldu. MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi hissesi 50 bin TL olarak 2'ye bölünmüş durumda. 


MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu;Yurt içi ve yurt dışında her türlü hafriyat taahhüt işleri yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


MTÖ Hafriyat İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Pendik, Kaynarca Mahallesi, İstasyon Caddesi,...