Mesa İnşaat Ankara yeni proje

Mesa İnşaat Ankara yeni proje

Yeni yılda 1.2 milyarlık yatırımla İstanbul ve Ankara’da çok sayıda proje hayata geçireceklerini kaydeden Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Bodrum’da 220 bin metrekarelik arazi üzerinde prestijli bir villa projesi yapacağız. " dedi.

Söğüt İnşaat'tan Ankara Eryaman'a 2 bin 104 konut!

Söğüt İnşaat, Ankara'nın Etimesgut İlçesi'ne bağlı Eryaman Mahallesi'nde 2 bin 104 yeni konut inşa edecek.

Fora İnşaat Ankara Altındağ projesi geliyor! Yeni proje!

Fora İnşaat İş Ortaklığı Ankara Altındağ projesini 85 milyon TL'lik yatırım bedeliyle hayata geçirecek.

Söğüt İnşaat Ankara Eryaman'da 2 bin 104 konut yapacak! Yeni proje!

Söğüt İnşaat, Ankara'nın Etimesgut İlçesi'ne bağlı Eryaman Mahallesi'nde 2.104 konutluk proje yapacak. Proje, 9 blok halinde yükselecek..

Mutlucan İnşaat Gölbaşı'nda 910 konut yapacak! Yeni proje!

Mutlucan İnşaat, Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'ne bağlı Kızılcaşar Mahallesi'nde 910 konutluk yeni projeye başlıyor. Proje etaplar halinde 4 yılda tamamlanacak..

Pasifik İnşaat Ankara'da yüzde 25 daha az inşaat yapacak!

Pasifik İnşaat, Merkez Ankara'da proje değişikliğine gitti. Firma, toplam hasılat büyüklüğü 4.2 milyar lira olan karma yapıda 17 blok inşa edilecek..

İncek BellaPais basın lansmanı 11 Mayıs'ta!

Türkiye ve KKTC’de 50 yılı aşkın tecrübesiyle özgün projeler hayata geçiren Barış İnşaat, Ankara İncek’te KKTC’nin turizm elçisi de olacak yeni bir konut projesi başlattı.

OYAK, Mesa’nın hangi projesini devraldı?

Kayaşehir’de arsaları olan OYAK, konut geliştirmedeki sessizliğini Mesa’nın Ankara Eryaman’daki projesini satın alarak bozdu.

Sanatseverler Mesa Koza 66 karma sergisinde buluşuyor!

MESA’nın Ankara’nın en gözde semti Gaziosmanpaşa’da hayata geçirdiği MESA KOZA 66 açtığı karma sergi ile 3-17 Aralık tarihleri arasında sanatseverlerini buluşturacak.

Türkerler İnşaat'tan Ankara Çukurambar'a yeni proje!

50 yıl önce Ankara'da küçük bir mağazayla başlayan Türkerler Holding, konut, baraj, tünel, yenilebilir enerji gibi her alanda varlığını güçlendirerek yoluna devam ediyor. Türkerler İnşaat, Ankara Çukurambar'da yeni konut projesine hazırlanıyor.

Mesa Göksu ön talep topluyor! Yeni Proje!

Mesa Mesken Ankara Eryaman Göksu'da yeni proje üretmeye hazırlanıyor. Mesa Göksu projesinde ön talepler toplanıyor.

Rast İnşaat Çankaya Beytepe'de 234 konut yapacak! Yeni proje!

Rast İnşaat, Ankara Çankaya'da yeni proje yapmaya hazırlanıyor. Proje 92 milyon 205 bin TL yatırım bedeli ile yükselecek..

Hityapı'dan Ankara Yenimahalle'ye karma proje!

Hityapı İnşaat, Ankara Yenimahalle'de 586 rezidans daire ve 62 dükkandan meydana gelecek karma proje inşa edecek. Proje 24 ayda tamamlanacak..

Ankara Yıldız Şehir Konutları geliyor!

Yıldız Şehir İnşaat Ankara Çankaya'da Lodumu Mahallesi'nde 283 konutluk yeni proje inşa edecek. Proje inşaatı 30 ay içinde tamamlanacak..

Mesa İnşaat Ankara yeni proje

Mesa İnşaat Ankara yeni proje Mesa İnşaat Ankara yeni proje

İnşaat sektörünün köklü firmalarından Mesa 2016 planlarını açıkladı. Yeni yılda 1.2 milyarlık yatırımla İstanbul ve Ankara’da çok sayıda proje hayata geçireceklerini kaydeden Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Başlayacağımız yeni projelerin de katkısıyla 2016’da yaklaşık yüzde 15’lik bir büyüme kaydederek, 1.8 milyar lira civarında ciroya ulaşmayı hedefliyoruz.


Yeni yatırımlarımızla yaratacağımız istihdamın ise 4 bin 500 kişiyi bulmasını bekliyoruz” dedi. Yaşanan tüm ekonomik, politik hareketliliğe ve olumsuzluklara karşın 2015 yılında bin 500’ü aşan konut satışı 1.6 milyar liranın üstünde ciro elde ettiklerini kaydeden Erhan Boysanoğlu “Mevcut satışı ve yapımı devam etmekte olan projelerimiz, toplamda 3.5 milyar lira civarında bir değer oluşturarak, yaklaşık 2.5 milyon metrekarelik bir alanda yükseliyor. Bunlarla birlikte MESA olarak 2016’da da önemli birçok projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz” diye...