​İnşaat ve Konut sektörünün birincisi MESA oldu!

​İnşaat ve Konut sektörünün birincisi MESA oldu!

İnşaat sektöründe 50 seneyi aşan köklü geçmişiyle adı ‘kalite’ ve ‘güven’le özdeşleşen ve her yıl Capital tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” arasında ilk üçe giren MESA, bu sene inşaat/konut kategorisinin “en beğenilen” şirketi oldu. 


Aylık ekonomi dergisi Capital’in 20 yıldır geleneksel olarak yaptığı “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri Araştırması”nın bu yılki sonuçları açıklandı. Araştırmayla iş dünyasını temsilen 600’ün üzerinde şirket ve 1.470 üst düzey yöneticiye ulaşıldı. 2 ay devam eden araştırmada online görüşme tekniği kullanıldı. 

Sektörlere göre ayrı değerlendirmelerin yapıldığı araştırma kapsamında en beğenilen şirketlere ödülleri, 2021'de düzenlenecek özel bir törenle sahiplerine teslim edilecek.  

MESA Mesken Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mert Boysanoğlu, inşaat ve konut sektöründe 50 yılı aşkın süredir “kalite” ve “güven”le anılmanın yanı sıra sektöründe Türkiye’nin “en beğenilen” şirketi olmanın MESA’yı hem halihazırda yapımı ve satışı süren hem de gelecek projeler konusunda daha da motive ettiğini belirtti. 

Mert Boysanoğlu, “Kalitede standartları belirleyen referans bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle tüm dünya olarak çok zor bir sınavdan geçtiğimiz, toplumsal ve ekonomik olarak hepimizin çok derinden etkilendiği bu dönemde marka değerimizin, projelerimizin bu şekilde takdir görmesinden çok mutlu olduk. İnşaat/konut sektörünün en beğenileni olmak MESA ailesi olarak tüm çalışanlarımızla birlikte bizler için yaptığımız işi daha da iyi yapmamız konusunda motivasyon kaynağı oldu, teşekkür ederiz. Bu motivasyonla, tercihini MESA’dan yana kullananları yüksek kaliteli yaşam alanları ile buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.