Mesa İnşaat istanbul yeni proje

Mesa İnşaat istanbul yeni proje

Yeni yılda 1.2 milyarlık yatırımla İstanbul ve Ankara’da çok sayıda proje hayata geçireceklerini kaydeden Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Bodrum’da 220 bin metrekarelik arazi üzerinde prestijli bir villa projesi yapacağız. " dedi.

Candemir İnşaat İstanbul'da proje üretecek!

Gaziantep'te rezidans projelerine imza atan Candemir İnşaat, yapı sektöründeki deneyimini İstanbul'a taşıyarak Plusera İnşaat adıyla projeler gerçekleştirecek.

Umran İnşaat İstanbul Şubesi kuruldu!

Umran İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi bugün Sultanbeyli'de 31 milyon 740 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

MESA Orman basın lansmanı 26 Nisan'da!

Yarım asra yaklaşan köklü geçmişi ile Türkiye inşaat sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan markası MESA’nın İstanbul’un Anadolu Yakasında hayata geçireceği Çubuklu’daki projesi MESA Orman, lansmana çıkıyor.

Pearl İnşaat İstanbul Panorama Evleri teslim tarihi!

"İstanbul'a birde bu Panorama'dan bakın" sloganıyla basına tanıtılan İstanbul Panorama Evleri fiyat listesi 340 bin TL'den başlıyor. İşte Pearl İnşaat İstanbul Panorama Evleri teslim tarihi...

Dekon İnşaat, İstanbul Finans Merkezi'nde yeni projeler yapacak!

Dekon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem, İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumdaki Dekon Senkron projesinin yatırımcıların gözdesi haline geldiğini söylüyor.

Gül İnşaat Avenue İstanbul projesi ön satışta!

Gül İnşaat ,İstanbul Büyükçekmece Cumhuriyet Mahallesi'nde Avenue İstanbul projesine imza atıyor. Projede ön satışlar başladı...

ESN Esenler Yapı İnşaat İstanbul'da konut yapacak!

ESN Esenler Yapı İnşaat ENS Twin Tovvers'ı inşa ediyor. ESN Esenler Yapı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Demir, Elazığ'dan sonra İstanbul'da konut projesi inşa edeceğini belirtti.

Baysas inşaat İstanbul 216 Konutları'na yoğunlaştı!

Baysas inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, konut alıcılarının beklentilerini tam anlamıyla karşılamak ve onlara kusursuz hizmet sunmak amacıyla İstanbul 216 Konutları projesini tamamlayana kadar onun üzerinde yoğunlaşma kararı aldıklarını söyledi.

Mesa-Nurol İnşaat ortaklığından Yeşil Yaka!

Mesa İnşaat ve Nurol İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen Yeşil Yaka projesinin satış fiyatları 2 milyon 510 bin TL'den başlıyor. 3 etaptan oluşan projenin teslim tarihi Ekim 2017 olarak belirlendi.

Propa İnşaat İstanbul’da 400 milyon TL'lik 4 yeni proje yapacak!

Propa İnşaat bu yıl İstanbul’da satış değeri 400 milyon lira olan 4 yeni proje yapacak. Şirket kentsel dönüşüm kapsamındaki yeni projeleri için Zincirlikuyu, Kartal ve İstinye’yi seçti.

Demir İnşaat, İstanbul ve İzmir'de 4 projeyi hayata geçirecek!

Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan Demir İnşaat, 2016'da İstanbul ve İzmir'de 4 projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, açıklamalarda bulundu.

Mesa İnşaat Ankara, İstanbul ve Bodrum'da proje yapacak!

Yeni yılda 1.2 milyarlık yatırımla İstanbul ve Ankara’da çok sayıda proje hayata geçireceklerini kaydeden Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Bodrum’da 220 bin metrekarelik arazi üzerinde prestijli bir villa projesi yapacağız. " dedi.

Baysaş İnşaat İstanbul 216'da yüzde 15'e varan indirim!

Baysaş İnşaat'ın Fikirtepe'de hayata geçirdiği İstanbul 216 projesinde yılın son indirimi. 36 ay sıfır faizle ve peşin alımlarda yüzde 15'e varan indirimle konut satışı yapılan projede fiyatlar 395 bin TL'den başlıyor.

Mesa İnşaat istanbul yeni proje

Mesa İnşaat istanbul yeni proje Mesa İnşaat istanbul yeni proje

İnşaat sektörünün köklü firmalarından Mesa 2016 planlarını açıkladı. Yeni yılda 1.2 milyarlık yatırımla İstanbul ve Ankara’da çok sayıda proje hayata geçireceklerini kaydeden Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “Başlayacağımız yeni projelerin de katkısıyla 2016’da yaklaşık yüzde 15’lik bir büyüme kaydederek, 1.8 milyar lira civarında ciroya ulaşmayı hedefliyoruz.


Yeni yatırımlarımızla yaratacağımız istihdamın ise 4 bin 500 kişiyi bulmasını bekliyoruz” dedi. Yaşanan tüm ekonomik, politik hareketliliğe ve olumsuzluklara karşın 2015 yılında bin 500’ü aşan konut satışı 1.6 milyar liranın üstünde ciro elde ettiklerini kaydeden Erhan Boysanoğlu “Mevcut satışı ve yapımı devam etmekte olan projelerimiz, toplamda 3.5 milyar lira civarında bir değer oluşturarak, yaklaşık 2.5 milyon metrekarelik bir alanda yükseliyor. Bunlarla birlikte MESA olarak 2016’da da önemli birçok projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz” diye...