Mesut Kaynak kimdir

Mesut Kaynak kimdir

Yüksek Mimar Mesut Kaynak vefat etti. Ailesi ve sevenleri taziye ilanı yayınladı.

Yüksek Mimar Mesut Kaynak vefat etti!

Yüksek Mimar Mesut Kaynak vefat etti. Ailesi ve sevenleri taziye ilanı yayınladı.

Mesut Üner kimdir?

Çatalca Belediyesi Meclis Üyesi Mesut Üner'in 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti'den Çatalca Belediyesi Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, Mesut Üner kimdir?

Abdulrezzak Sancak kimdir?

FOLKART Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'ın ağabeyi Abdulrezzak Sancak dün gece hayatını kaybetti. Peki, Abdulrezzak Sancak kimdir?

Mesut Köse kimdir?

Mesut Köse, 1 Haziran 2016 tarihinde yapılan atama ile Çankırı Valisi oldu. Peki, Yeni Çankırı Valisi Mesut Köse kimdir? Mesut Köse, hangi işlerde görev aldı?

Abdullah Zeydan kimdir?

Yüksekova Büyükçiftçlik Beldesinden kaynak suyu tesislerinin kurucusu Abdullah Zeydan, HDP'nin Hakkari Milletvekilleri arasında yer alıyor. Peki, asıl mesleği mimarlık olan Abdullah Zeydan kimdir? Bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Cemal Özdemir kimdir?

Cemal Özdemir kimdir? Milletvekilliği adaylığı için İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kaynak Geliştirme İştirakler Daire Başkanlığı'ndan istifa eden Cemal Özdemir daha önce hangi görevlerde bulundu?

İsmail Emre Kaynak kimdir?

Mimar İsmail Emre Kaynak kimdir? Mimar İsmail Emre Kaynak, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Mimar İsmail Emre Kaynak, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor?

Hüseyin Cılbak kimdir?

İç Mimar Hüseyin Cılbak kimdir? Hüseyin Cılbak, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Hüseyin Cılbak, Apartman ve Toplu Yapı Site Yönetimleri Bilgi Kaynakçası kitabını ne zaman yazdı?

Emre Kaynak kimdir?

Mimar Emre Kaynak kimdir? Mimar Emre Kaynak, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Mimar İ. Emre Kaynak bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Emre Kaynak...

Mesut Akgül kimdir?

Ankara Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül kimdir? Mesut Akgül, ne zamandan beri belediye başkanı olarak görev alıyor? İşte Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül' ün biyografisi...

Mesut Güleroğlu kimdir?

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) Başkanı Mesut Güleroğlu kimdir? Mesut Güleroğlu ne zamandan beri İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (İZEKO) Başkanlığı görevinde? İşte Mesut Güleroğlu biyografisi...

Kaynak suları harcı!

Belediye Gelirleri Kanununa göre, belediyelere ödenmesi gereken harçlar arasında kaynak suları harcı da yer alıyor. Peki nedir bu kaynak suları harcı? Kaynak suları harcı mükellefi kimdir?

Mesut Sancak kimdir?

Saya Grup şirketi olan Folkart Yapı’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak kimdir? Mesut Sancak, inşaat sektörüne ne zaman atıldı? Mesut Sancak hangi projelere imza attı?

Mesut Kaynak kimdir Haberi

Mesut Kaynak kimdir

Yüksek Mimar Mesut Kaynak vefat etti. Ailesi ve sevenleri taziye ilanı yayınladı.

Cenazesi 18 Ocak 2021 Pazartesi günü (yarın) İstanbuk Ulus Mezarlığı'nda defnedilecek. 

Biz de www.emlakkulisi.com ailesi olarak merhumun ailesine başsağlığı...