metro park halkalı projesi

metro park halkalı projesi

İçinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinin bulunduğu ve İstanbul Avrupa yakası Halkalı'da yükselen Metro Park Halkalı projesi detayları...

Metro Park Halkalı projesi!

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Metro Park Halkalı projesi 'ne dair tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Halkalı Metropark teslim tarihi!

Halkalı Metropark teslim tarihi kapsamında projedeki konutların teslimleri ay ve yıl olarak haberimizde yer alıyor

Metro Park Halkalı projesi!

Metro Park Halkalı projesi satılık daire fiyatları 95 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Metro Park Halkalı projesi teslimleri Kasım 2015 yılında yapılıyor...

Metro Park Halkalı teslim tarihi!

Metro Park Halkalı teslim tarihi Kasım 2015 yılı olarak belirlendi. Teknik Yapı Metro Park Halkalı satış fiyatları 95 bin liradan başlayarak değişiyor...

Teknik Yapı Metropark teslim tarihi!

Halkalı'da 213 bin 800 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Teknik Yapı Metropark teslim tarihi bilgisi haberimizin içerisinde mevcut...

Halkalı Metropark Projesi!

Halkalı Metropark Projesi 'nde satışa sunulan dairelerin fiyatları 95 bin TL'den başlıyor. Projede hem konutlar hemde ticari birimler bulunuyor...

İkitelli Metro Park fiyat listesi!

Banka kredisine uygun olan Metro Park projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri bulunuyor. İkitelli Metro Park fiyat listesi haberimizin içerisinde yer alıyor...

D’S Damat Azerbaycan’daki üçüncü mağazasını açtı!

Erkek moda markası D’S Damat, Azerbaycan’daki üçüncü mağazasını Bakü’de açtı. Metro Park’taki açılışta markanın yeni koleksiyonu tanıtıldı.

Metropark Evleri iletişim!

1.270 adet daireden meydana gelen Metro Park Evleri Teknik Yapı tarafından inşa ediliyor. Metropark Evleri iletişim için 444 10 08 satış ofisi telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Halkalı Metro Park satış ofisi!

Halkalı Metro Park satış ofisi ile 444 10 08 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Dairelerin bu yıl sonunda teslim edileceği projede yüzde 0,25 faizle 48 ay vade imkanı sağlanıyor.

Metro Park teslimleri ne zaman?

İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen Metro Park Residence'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte daireler bulunuyor. Projede 36 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor. Peki Metro Park teslimleri ne zaman?

Halkalı Metro Park satış fiyatları!

Halkalı Metro Park satış fiyatları 271 bin TL'den başlıyor. Teslimlerin bu yıl sonunda gerçekleşmesi planlanan proje 213 bin 800 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Teknik Yapı Metro Park satış ofisi!

Teknik Yapı Metro Park satış ofisi ile 444 10 08 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen projede toplam 1.270 adet daire yer alıyor.

Halkalı Metro Park ödeme planı!

Teknik Yapı imzası ile yükselen Halkalı Metro Park ödeme planı kapsamında 60 aya varan vade imkanı sağlanıyor. Projenin bu yıl sonunda teslim edilmesi öngörülüyor.

Teknik Yapı Metro Park kampanyası!

Teknik Yapı Metro Park kampanyası kapsamında 36 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Daire teslimlerinin bu yıl sonunda yapılması öngörülen proje 7 blok halinde yükseliyor.

Metro Park Halkalı satış ofisi iletişim!

Metro Park Halkalı satış ofisi iletişim için 444 10 08 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 36 ay vade farksız taksit imkanı ile daire sahibi olunabiliyor.

Teknik Yapı Metro Park iletişim!

Teknik Yapı Metro Park iletişim için 444 10 08 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Teslimlerin bu yıl sonunda gerçekleşeceği projede peşin alımlarda yüzde 12 indirim imkanı sağlanıyor.

Halkalı Metro Park satılık!

Halkalı Metro Park satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Teknik Yapı imzası ile hayata geçirilen proje konut, ofis ve home ofislerden meydana geliyor.

Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro hattı ihalesi ne zaman?

Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey arasında çalışacak, en büyük raylı sistem yatırımlarından metro hattı, ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. 2017 yılında tamamlanması planlanan metro ile Halkalı-Beşiktaş arası yolculuk süresi 38 dakikaya düşecek.

Teknik Yapı Metro Park fiyatları!

Teknik Yapı Metro Park fiyatları 199 bin 700 TL'den başlıyor. Peşinatsız daire sahibi olunabilen projede 1+0'dan 4+1'e kadar tüm daire tiplerine yer veriliyor.

metro park halkalı projesi

metro park halkalı projesi metro park halkalı projesi

Metro Park Halkalı projesi detaylarını haberimizde bulabilirsiniz. Proje, İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da konumlandırılıyor. Projede; stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.


Metro Park Halkalı projesi nde yüzde 5 peşinat ile konut sahibi olunabiliyor. Projede; ister banka kredisi ile ister firma bünyesinde yer alan ödeme seçenekleri ile ödeme yapılabiliyor.


Metro Park Halkalı vaziyet planı!


Metro Park Halkalı Evleri'nde yer alan daireler 53 metrekare ile 164 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Metro Park Halkalı projesi fiyat!


53,60 ile 89,60 metrekare 1 oda 1 salon daireler 204 bin 800 TL'den

97,10 ile 121,52 metrekare 2 oda 1 salon daireler 291 bin TL'den

13,76 ile 152,93 metrekare 3 oda 1 salon daireler 371 bin 400 TL'den

164,48...