26 / 05 / 2022

Meydan Dükkanları satılık

Meydan Dükkanları satılık

Açık artırma ihalesi ile 225 adet dükkanın satışı yapılan Meydan Dükkanları 'nda son 13 dükkan bugün satışa açılıyor. Projenin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Peki Meydan Dükkanları Emlak Konut nerede?

Başakşehir Meydan Dükkanları satış ofisi!

Başakşehir Meydan Dükkanları satış ofisi ile 444 61 71 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Makro Akyapı Ortak Girişimi imzası ile yükselen proje 332 adet dükkandan oluşuyor.

Meydan Dükkanları'nda son 13 dükkan!

Meydan Dükkanları'nda son 13 dükkan bugün saat 10:00'da satışa açılıyor. Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirilen projenin 2017 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Başakşehir Meydan Dükkanları ihale sonuçları!

Başakşehir Meydan Dükkanları ihale sonuçları henüz açıklanmadı. Teslimleri 2017 yılı içerisinde yapılacak olan projede cadde mağazası, teras mağazası, cadde dükkanı ve teras dükkanı yer alıyor.

Başakşehir Meydan Dükkanları projesi!

Başakşehir Meydan Dükkanları projesi 65 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Başvuruları devam eden projenin açık artırma ihalesi 15 Mart Pazar günü gerçekleşecek.

Meydan Dükkanları başvuruları için yarın son gün!

Teslimleri 2017 yılı içerisinde yapılacak olan Meydan Dükkanları başvuruları için yarın son gün. Makro Akyapı Ortak Girişimi imzası ile hayata geçirilen proje 65 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Meydan Dükkanları açık artırma ihalesi 15 Mart'ta!

Emlak Konut GYO Gelir Paylaşımı modeliyle Makro – Akyapı Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen, Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında inşa edilen Meydan Dükkanları açık artırma ile sahiplerini bulacak.

Kent Meydanı Dükkanları başvuruları!

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilen Kent Meydanı Dükkanları başvuruları 13 Mart'ta sona erecek. Açık artırma ihalesi 15 Mart'ta yapılacak olan proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor.

Meydan Dükkanları başvuruları!

Açık artırma ihalesi için ön talep toplayan Meydan Dükkanları başvuruları için son gün 13 Mart olarak belirlendi. Dükkan ve mağazaların satışa sunulduğu proje İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de yükseliyor.

Meydan Dükkanları Emlak Konut projesi!

İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü'ne yakın bir bölgede yer alan Meydan Dükkanları Emlak Konut projesi 15 Mart'ta düzenlenecek açık artırma için ön talep topluyor. Projede dükkan fiyatları 240 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Başakşehir Meydan Dükkanları ödemeleri!

Başakşehir Meydan Dükkanları ödemeleri banka kredisi ile yapılabiliyor. Ticari ünitelerin büyüklükleri 40 ile 2 bin 113 metrekare arasında farklılık gösteren proje Makro Akyapı Ortak Girişimi imzası ile inşa ediliyor.

Meydan Dükkanları’nda 240 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Başakşehir’in Yeni Merkezi’nde Makro – Akyapı Ortak Girişimi tarafından inşa edilen Meydan Dükkanları, 15 Mart’ta açık artırmaya çıkıyor. Dükkanlar, 240 bin TL’den başlayan muhammen bedellerle açık artırmaya sunuluyor.

Meydan Dükkanları ulaşım!

Meydan Dükkanları ulaşım bilgilerine göre proje 3.köprü bağlantı yoluna ve İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü'ne yakın mesafede bulunuyor. Proje toplam 65 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Meydan Dükkanları fiyat listesi!

Meydan Dükkanları fiyat listesine göre 240 bin TL' den başlıyor. İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü'ne yakın bir bölgede bulunan projenin 15 Mart'ta açık oturumu için ön talep topluyor.

Meydan Dükkanları teslim tarihi!

Meydan Dükkanları teslim tarihi olarak 2017 yılı içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor. 15 Mart'ta açık oturumu yapılacak olan projenin ön başvurusunun son tarihi 13 Mart olarak belirlendi.

Satılık ve kiralık konut fiyatları nasıl düşer?

Yeni Şafak Gazetesi yazarı Levent Yılmaz bugünkü yazısında konut fiyatları ve kiralardaki artışlar meselesini kaleme aldı. Peki satılık ve kiralık konut fiyatları nasıl düşer?

Kredi faizleri düştü, satılık konut piyasası hareketlendi!

Emlak piyasasının verilerini ortaya koyan “sahibindex Konut Piyasası Görünümü” raporu açıklandı. Rapora göre, konut kredisi faiz oranlarının düşmesiyle beraber satılık konut piyasası hareketlendi.

O ilçede satılık ev kalmadı!

Ege Bölgesi, nüfus yoğunluğu yüksek bölgelerin başında yer alıyor. Bölgede yer alan Bodrum'da Temmuz-Ağustos aylarında konut kredisi faizlerinin düşmesiyle satılık ev kalmadı...

Kovid-19'da kiralık ve satılık dükkan sayısı arttı!

Kovid-19 salgını önlemleri esnafı olumsuz etkiledi, birçok iş yeri kapanıyor. Camına “kiralık-satılık” yazılı afiş asan dükkân sayısı her geçen gün çoğalırken, emlakçılara göre bir o kadar da 'görünmeyen kiralık' iş yeri bulunuyor.

Başakşehir Avrasya Cadde dükkanları satışa çıkıyor!

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin tam karşısında hayata geçirilen TEM Avrasya Cadde dükkanları, bugün saat 15:00'da satışa çıkıyor.

Palladium Cadde Küçükyalı dükkanları satışa çıkıyor!

Anadolu Yakası’nın en büyük karma kullanımlı projesi olarak İstanbul’un en nadide semtlerinden Küçükyalı’da yükselen Nidapark Küçükyalı'nın alışveriş caddesi Palladium Cadde Küçükyalı'nın dükkanları satışa çıkıyor...

Sahibinden kiralık veya satılık dönemi sona mı eriyor?

Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği kapsamında 'sahibinden kiralık veya satılık dönemi'nin sona ereceği söyleniyor. Buna göre sahibinden ev almak ya da kiralamak isteyenler 25 bin TL'lik ceza geliyor.

İstanbul’da satılık 1 milyonu aşkın konut olması hepimizin ayıbıdır!

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, yaptığı açıklamada, "İstanbul’da satılık 1 milyonu aşkın konut olması maalesef hepimizin ayıbıdır." dedi.

Dünyanın en pahalı satılık evleri!

Dünyanın dört bir yanında yüz milyonlarca dolarlık evler satılığa çıkıyor. Bazı evler fiyatları nedeniyle 3-4 yılda alıcı bulabiliyor. İstanbul'daki Tophane Müşiri Zeki Paşa Yalısı'da dünyadaki en pahalı satılık evler listesinde yer aldı.

Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları satışa çıkıyor!

Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları 11 Mayıs'ta açık artırmayla satışa sunulacak.

Sinpaş İş Modern satılık dükkan!

Sinpaş GYO tarafından Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi'nde hayata geçirilen Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde yüzde 10 KDV avantajı sunuluyor. Peki projede kira fiyatları ne kadardan başlıyor. İşte Sinpaş İş Modern satılık dükkan fiyatları...

Yeni Nesil Eyüp satılık dükkan!

Yeni Nesil Eyüp projesindeki dükkanlar yüzde 10 KDV indirimi ile satışa çıktı. Yeni Nesil Eyüp satılık dükkan fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor.

Meydan Ardıçlı'nın 2. etap dükkanları satışta!

Esenyurt'ta hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesinin 2. etabındaki dükkanlar satışa çıktı. Projenin 1. etabındaki dükkanların satışı tamamlandı...

Meydan Dükkanları satılık Haberi

Meydan Dükkanları satılık

Makro Akyapı Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Meydan Dükkanları 65 bin metrekare arsa üzerine yayılıyor. Proje Emlak Konut GYO güvencesiyle yükseliyor.


"Meydan Dükkanları Emlak Konut nerede?" sorusuna İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir Yeni Merkez yanıtını verebilmek mümkün. Projenin 2017 yılı içerisinde tamamlanması öngörülüyor.


Başakşehir Meydan Dükkanları'nda 2 tane market alanı, 102 tane teras dükkanı, 90 tane cadde dükkanı, 8 tane teras mağaza, 80 tane cadde mağazası bulunuyor. Projede dükkanların büyüklükleri 40 ile 2 bin 113 metrekare arasında değişiyor. 


Toplam 332 adet dükkandan meydana gelen Emlak Konut Meydan Dükkanları ihalesinde alım yapan müşterilerden kredisi onaylanmayanlar için son 13 dükkan bugün saat 10:00'da yeniden satışa çıkacak.


Meydan Dükkanları Emlak Konut nerede?

Başakşehir Meydan Dükkanları İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, tramvay, metro, binlerce araçlık otopark ve 3. Köprü bağlantı...