Midwood İstanbul açıldı mı

Midwood İstanbul açıldı mı

Midwood Finans ve Pazarlama Grup Başkanı Selimoğlu, Midwood İstanbul Film Stüdyo Kompleksi’nin Türkiye ekonomisine katkı sağlayacağını belirtti.

Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul açıldı!

Radisson Residences, Avrupa Tem İstanbul oteli hizmete açıldı. Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul, yeni İstanbul Havaalanı'na yaklaşık 30 dakikalık sürüş mesafesinde bulunuyor.

İstanbul'un yeni film platosu Midwood İstanbul'u organizatör San yapacak!

Büyükçekmece Belediyesi tarafından büyük bir tanıtımla duyurulan film platosu inşaatında ihaleyi kazanan belli oldu. İddialara göre, 3 ayda 2 şirket kuran organizatör San’a belediyenin en büyük ihalesi verildi.

Midwood İstanbul, Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak!

Midwood Finans ve Pazarlama Grup Başkanı Selimoğlu, Midwood İstanbul Film Stüdyo Kompleksi’nin Türkiye ekonomisine katkı sağlayacağını belirtti.

Midwood İstanbul Kompleksi'nin otel ve yaşam alanlarının temeli atıldı!

Büyükçekmece'de yapımı devam eden Midwood İstanbul Film Stüdyo Kompleksi'nin otel ve yaşam alanlarının temeli atıldı. Midwood İstanbul'un Avrupa'nın en büyük film platosu olması hedefleniyor.

Fraser Place Antasya İstanbul açıldı!

Ant Yapı’nın İstanbul’daki ikinci lüks servisli ‘residence’ projesi ‘Fraser Place Antasya İstanbul’ kapılarını açtı. Yeni yatırımla Ant Yapı’nın yurtiçindeki turizm yatırımı projelerinin toplam değeri 250 milyon dolara ulaştı.

77 Constructıon Usa Corp Merkezi Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Merkez Şubesi açıldı!

77 Constructıon Usa Corp Merkezi Amerika Birleşik Devletleri İstanbul Merkez Şubesi, Ermin Yakup Ovalı Şube Müdürlüğü'nde 100 bin TL sermaye ile 14 Eylül'de Ümraniye, Şerifali Mahallesi'nde açıldı.

Anadolu Doğa Turizm Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Anadolu Doğa Turizm Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi, Sezer Özdemir şube müdürlüğünde, 7 Eylül 2015 tarihinde İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde açıldı.

Ekip Turizm Anonim Şirketi İstanbul Vision Seyahat Acentası İstanbul Merkez Şubesi açıldı!

Ekip Turizm Anonim Şirketi İstanbul Vision Seyahat Acentası İstanbul Merkez Şubesi, Hüseyin Kurtoğulları tarafından 900 bin TL sermaye ile 7 Eylül'de Şişli, Ergenekon Mahallesi'nde açıldı.

Arif Tekstil İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Arif Tekstil İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Mustafa Coşkun Şube Müdürlüğü'nde 1 milyon TL sermaye ile 7 Eylül'de Fatih, Mimar Hayrettin Mahallesi'nde açıldı.

Hef Mutfak Mobilya İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Hef Mutfak Mobilya İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Gencay Çiçek Şube Müdürlüğü'nde 75 bin TL sermaye ile 4 Eylül'de Pendik, Kaynarca Mahalle'de açıldı.

Sevde Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Sevde Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Ebru Önder Hassanein Şube Müdürlüğü'nde 20 bin TL sermaye ile 2 Eylül'de Fatih, Mimar Kemalettin Mahallesi'nde açıldı.

ADM Grup Konut Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

ADM Grup Konut Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi, Kadir Erbay Şube Müdürlüğü'nde 1 milyon 400 bin TL sermaye ile 28 Ağustos'ta Gaziosmanpaşa, Merkez Mahallesi'nde açıldı.

Madencilik ve tünelcilik fuarı, İstanbul Fuar Merkezi'nde açıldı!

Madencilik Teknolojileri Ekipmanları ve İş Makinaları Fuarı (Tunnel Expo Turkey) ile Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı (Mining Expo Turkey) İstanbul Fuar Merkezi'nde açıldı.

Midwood İstanbul açıldı mı

Midwood İstanbul açıldı mı Midwood İstanbul açıldı mı

Midwood Finans ve Pazarlama Grup Başkanı Alper Tolga Selimoğlu, geçen yıl aralık ayında Büyükçekme’de temeli atılan Midwood’un, dünya sinema sektörünün artan çekim platosu ihtiyacına cevap vereceğini belirtti.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Yabancı sinema yapımlarını Türkiye’ye çekmeyi planladıklarını söyleyen Selimoğlu, Hollywood yapımı görünen birçok filmin Bulgaristan, Macaristan, Çek Cumhuriyeti ve Romanya’da çekildiğini söyledi.

Doğu Avrupa ülkelerinde kurulan film stüdyolarının düşük maliyet nedeniyle ABD’li film şirketlerine cazip geldiğini söyleyen Selimoğlu, “Doğu Avrupa’daki stüdyolar ya çok eski ya da kaliteli bir hizmet veremediklerinden kapsamlı değiller.” bilgilerini verdi.

“1 milyar dolarlık Amerikan yapımını buraya çekmeyi düşünüyoruz” 


Komplekste bir filmin çekilmesi için gerekli tüm ekipmanın bulunacağını aktaran Selimoğlu, proje ile Türkiye’de birçok ünlü filmin çekileceğini söyledi.

Selimoğlu, projenin yatırım tutarına ilişkin şöyle konuştu:

“Midwood 2018 sonunda tamamen...