Mirage Residence satılık

Mirage Residence satılık

Toplam 342 adet konut ve 60 adet mağazanın bulunduğu projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Mirage Residence Güneşli satış ofisi telefon numarası 0216 422 65 14 olarak belirlendi.

Mirage Residence Güneşli fiyatları!

Toplam 342 adet konut ve 60 adet mağazanın yer aldığı proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor. Mirage Residence Güneşli fiyatları 460 bin 750 TL'den başlıyor.

Mirage Residence'ta küçük taksitlerle büyük yatırım!

Mirage Residence projesinde yeni bir kampanya başladı. İşte, Mirage Residence'ta küçük taksitlerle büyük yatırım kampanya detayları...

Bağcılar Mirage Residence ödemeleri!

Toplam 342 adet daireden meydana gelen proje Tem Otoyolu'na yakın bir noktada bulunuyor. Bağcılar Mirage Residence ödemeleri kapsamında 48 ay 0 faiz avantajıyla ödeme yapılabiliyor.

Bağcılar Mirage Residence ödeme planı!

Konum bilgisine göre Atatürk Havaalanı'na yakın yerde yükselen proje 3 blok şeklinde inşa ediliyor. Bağcılar Mirage Residence ödeme planı kapsamında lansmana özel yüzde 7 indirim sağlanıyor.

Güneşli Mirage Residence satılık!

Lansmana özel yüzde 7 indirim sağlanan proje Sur Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede teslimler teslimleri Kasım 2017 yılında yapılması planlanıyor. Güneşli Mirage Residence satılık daireler toplam 3 blok şeklinde yükseliyor.

Mirage Residence iletişim bilgileri!

İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa edilen proje toplam 342 adet daireden meydana geliyor. Mirage Residence iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 422 65 14 olarak belirlendi.

Bağcılar Mirage Residence fiyat!

İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar- Güneşli'de inşa edilen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Bağcılar Mirage Residence fiyat listesi kapsamında 398 bin TL'den başlıyor.

Güneşli Mirage Evleri nerede?

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Mirage Residence'de daire fiyatları 356 bin TL'den başlıyor. Proje 17 katlı 3 blok halinde inşa ediliyor. Peki Güneşli Mirage Evleri nerede?

Mirage Residence Güneşli ödemeleri!

Mirage Residence Güneşli ödemeleri 48 ay 0 faiz fırsatı ile yapılabiliyor. Teslimlerin 2017 yılı Kasım ayında gerçekleşmesi öngörülen projede 342 konut ve 60 mağaza yer alıyor.

Mirage Residence Güneşli fiyat!

Mirage Residence Güneşli fiyat listesi dairelerin konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. Teslimlerin 2017 yılının Kasım ayında gerçekleşmesi öngörülen projede satışlar devam ediyor.

Mirage Residence Bağcılar fiyatları!

Mirage Residence Bağcılar fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Sur Yapı imzası ile yükselen projede banka kredisiz, 48 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Mirage Residence www.suryapimirage.com.tr web sitesi açıldı!

Mirage Residence www.suryapimirage.com.tr web sitesi açıldı. Teslim tarihi Kasım 2017 olarak belirlenen projede 48 ay 0 faiz avantajı ile daire sahibi olunabiliyor.

Sur Yapı Mirage Residence ne zaman teslim?

Toplam 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen projede dairelerin tipleri 1+1' den 4+1'e kadar farklılık gösterek tasarlandı. Peki Sur Yapı Mirage Residence ne zaman teslim?

Mirage Residence Bağcılar satılık!

17 kat şeklinde yükselen proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor. Mirage Residence Bağcılar satılık daire tipleri 1+1' den 4+1 'e kadar farklılık göstererek tasarlandı.

Güneşli Mirage Residence satılık konutlar!

Güneşli Mirage Residence satılık konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. 2017 yılının son çeyreğinde teslim edilecek proje 3 bloktan oluşuyor.

Sur Yapı Mirage Residence Güneşli satılık!

Sur Yapı Mirage Residence Güneşli satılık daire fiyatları 437 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin 2017 Kasım'da yapılması öngörülüyor.

Mirage Residence Sur Yapı satılık daire!

Mirage Residence Sur Yapı satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Teslim tarihi Kasım 2017 olarak belirlenen proje 3 blok halinde yükseliyor.

Sur Yapı Mirage Residence satılık daire!

Satışları devam eden Sur Yapı Mirage Residence satılık daire fiyatları 398 bin TL'den başlıyor. Mirage Residence Evleri'nde lansmana özel yüzde 7 indirim sağlanıyor.

Güneşli Mirage Residence satılık!

Lansmana özel yüzde 7 indirim sağlanan proje Sur Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede teslimler teslimleri Kasım 2017 yılında yapılması planlanıyor. Güneşli Mirage Residence satılık daireler toplam 3 blok şeklinde yükseliyor.

Güneşli Mirage Residence satılık ev!

Güneşli Mirage Residence satılık ev tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. Teslimlerin 2017 yılı içerisinde gerçekleşeceği proje Sur Yapı imzası taşıyor.

Güneşli Mirage Residence satılık daire!

Güneşli Mirage Residence satılık daire fiyatları 356 bin TL'den başlıyor. Banka kredi ile ödeme yapılabilen proje 342 adet daire ve 60 adet mağaza yer alıyor.

Bağcılar Mirage Residence satılık!

Bağcılar Mirage Residence satılık daire alanları 58 ile 234 metrekare arasında değişiyor. 17 katlı 3 blok halinde yükselen projede 48 ay vade farksız taksit seçeneği ile ödeme yapılabiliyor.

Mirage Residence Bağcılar satılık!

17 kat şeklinde yükselen proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor. Mirage Residence Bağcılar satılık daire tipleri 1+1' den 4+1 'e kadar farklılık göstererek tasarlandı.

Mirage Residence Güneşli satılık daire!

Toplam 342 adet daireden meydana gelen projede 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Mirage Residence Güneşli satılık daire tipleri 1+1' den 4+1'e kadar değişiyor.

Mirage Residence Bağcılar satılık!

Toplam 342 adet daireden meydana gelen proje lansmana yüzde 10 indirim sağlanıyor. Mirage Residence Bağcılar satılık daire tipleri 1+1' den 4+1' e kadar farklılık gösteriyor.

Sur Yapı Mirage Residence satılık!

Sur Yapı Mirage Residence satılık daire alanları 58 metrekareden başlıyor. Yüzde 10 + yüzde 10 indirim imkanı sunan proje 17 katlı 3 blok halinde hayata geçiriliyor.

Mirage Residence Güneşli satılık!

Mirage Residence Güneşli satılık daire alanları 58 metrekareden başlıyor. Sur Yapı imzası ile hayata geçirilen proje 300 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ediliyor.

Mirage Residence satılık

Mirage Residence satılık Mirage Residence satılık

Ulaşım bilgisi kapsamında metroya, Atatürk Havaalanı'na, metrobüse ve Tem Otoyolu'na yakın bir noktada bulunan proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor.


Daire seçeneklerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildiği proje toplam 342 adet konut ve 60 adet mağazadan meydana geliyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava ve fitness alanı, çocuk havuzu, yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alıyor. 


Ödeme planına göre yüzde 5 kampanya indirimine ek olarak, tamamı peşin veya peşin ve banka kredili olarak yapılan ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. 


Daire teslimlerinin 2017 yılı Eylül ayı olarak belirlendiği projede 2 bin 700 TL'lik aylık taksitlerle ödeme yapılabiliyor. Projede 1+1'lerde 537 bin TL,...