Mirage Residence iletişim bilgileri!

Mirage Residence iletişim bilgileri! Mirage Residence iletişim bilgileri!

Firma: Sur Yapı

Proje: Mirage Rezidans

İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa edilen proje toplam 342 adet daireden meydana geliyor. Mirage Residence iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 422 65 14 olarak belirlendi.Toplam 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen projede daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. 


Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 ekstra indirim uygulanan proje İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de inşa ediliyor. Projede lansmana özel yüzde 7 indirim sağlanıyor.


Ulaşım bilgisi kapsamında proje metroya, Atatürk Havaalanı'na, metrobüse ve Tem Otoyolu'na yakın bir noktada bulunuyor. Proje toplam 342 adet daireden meydana geliyor.


Sosyal kullanım alanları arasında projede güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava ve fitness alanı, çocuk havuzu, yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alıyor.


3 blok şeklinde inşa edilen projede ödeme seçenekleri kapsamında yüzde 25 peşinat ödendiğinde, yüzde 25 teslimde kalan kısım ise 48 ay vade farksız taksitlendiriliyor. 


Sur Yapı imzasıyla yükselen projede daire teslimleri Kasım 2017 yılında yapılması planlanıyor. Projedeki daire fiyatları 398 bin TL'den başlıyor.


Mirage Residence iletişim bilgileri!

Tel: 0216 422 65 14

Web: www.suryapi.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor