Mkl Emlak Gayrimenkul nerede

Mkl Emlak Gayrimenkul nerede

Mkl Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Mengü Kılınçalp tarafından kuruldu. 

Loft Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Loft Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Angelıne Ryabkoca ve Keıth Krıs Boyle ortaklığında kuruldu.

Eva Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eva Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ali Eryılmaz ve Oktay Karadağ ortaklığında kuruldu.

Ward İnşaat Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Ward İnşaat Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hamza Alderı tarafından kuruldu.

İkra1 Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İkra1 Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Murat Çiltepe tarafından kuruldu.

Bilal Özcan Yapı İnşaat Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Bilal Özcan Yapı İnşaat Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Bilal Özcan tarafından kuruldu.

Team Cadde Emlak Gayrimenkul Ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Team Cadde Emlak Gayrimenkul Ve İnşaat Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Haluk Üçgüler ve Gökhan Kocabaş ortaklığında kuruldu.

Parima Property Emlak Gayrimenkul İnşaat Dekorasyon İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Parima Property Emlak Gayrimenkul İnşaat Dekorasyon İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 300 bin TL sermaye bedeli ile Afaf Qashqash tarafından kuruldu.

Klc Müteahhitlik İnşaat Emlak Gayrimenkul Gıda Otomotiv İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Klc Müteahhitlik İnşaat Emlak Gayrimenkul Gıda Otomotiv İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Bulut, Mehmet Kılıç ve Mehmet Tekci ortaklığında kuruldu.

Aldar Emlak Gayrimenkul Dekorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aldar Emlak Gayrimenkul Dekorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketibugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Labash Abazıd ve Yamen Al Saleh ortaklığında kuruldu.

İska Emlak Gayrimenkul Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

İska Emlak Gayrimenkul Pazarlama Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Esma Kale tarafından kuruldu.

Aden Emlak Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aden Emlak Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Eskiyurt ve Erkan Eskiyurt ortaklığında kuruldu.

Strateji Emlak Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Strateji Emlak Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Yapı Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 100 bin TL sermaye bedeli ile Tugay Çetin tarafından kuruldu.

Aldar Emlak Gayrimenkul Dekorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aldar Emlak Gayrimenkul Dekorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Labash Abazıd ve Yamen Al Saleh ortaklığında kuruldu.

Mkl Emlak Gayrimenkul nerede Haberi

Mkl Emlak Gayrimenkul nerede

Mkl Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Mengü Kılınçalp tarafından kuruldu. 

Mkl Emlak Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi konusu:
İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif...