Mock Up Yapı Teknolojileri iletişim

Mock Up Yapı Teknolojileri iletişim

Mock Up Yapı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 250 bin TL sermaye bedeli ile Osman Çelikel tarafından kuruldu. 

Mock Up Yapı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mock Up Yapı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 250 bin TL sermaye bedeli ile Osman Çelikel tarafından kuruldu. 

Tatar Yapı yatırımcısına yüzde 15 kazandırdı!

Tatar Yapı’nın İstanbul Finans Merkezi Ataşehir’de hayata geçirdiği Loft Up/ Work Up projelerinin yarısı satıldı. Metrekaresi 5 bin liradan satışa sunulan projedeki daireler, yatırımcısına şimdiden yüzde 15 kazandırdı.

Ataşehir Loft Up 7.60'ta dairelerin metrekaresi 6 bin lira!

Tatar Yapı’nın Ataşehir Şerifali’de hayata geçireceği Loft Up 7.60 projesinde tamamı 145, 170 ve 190 metrekare alanlara sahip 1+1 loft konutlar bulunuyor.

Loft Up/7.60 projesinde metrekaresi 6 bin TL!

Tatar Yapı, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi bölgesinde hayata geçireceği iş merkez - home office Loft Up/7.60 ve Work Up/5.50 konseptinin sınırlarını yeniden çizdi.

Tatar Yapı Loft Up iletişim bilgileri!

Tatar Yapı Loft Up iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 444 7 594 olarak belirlendi. Tatar Yapı imzası taşıyan Ataşehir Loft Up projesi İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de hayata geçiriliyor.

Ataşehir Loft Up satılık ofis!

Ataşehir Loft Up satılık ofis fiyatları, ofislerin konum ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Tatar Yapı Ataşehir Loft Up projesinde dolar kuru 2,25 olarak sabitlendi.

Ataşehir Loft Up fiyat!

Ataşehir Loft Up fiyat listesi kapsamında ofis fiyatları 700 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Tatar Yapı Loft Up projesinde dolar kuru 2,25 olarak sabitlendi.

Ataşehir Loft Up nerede?

Tatar yapı imzası taşıyan ve İstanbul'da hayata geçirilen Tatar Yapı Loft Up projesi 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Peki Ataşehir Loft Up nerede?

Tatar Yapı Loft Up ne zaman teslim?

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de hayata geçirilen Tatar Yapı Loft Up projesinde ofis fiyatları 700 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Tatar Yapı Loft Up ne zaman teslim edilecek?

Tatar Yapı Loft Up ofis fiyatları!

Tatar Yapı Loft Up ofis fiyatları ofislerin konum ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Satış süreci devam eden Tatar Yapı Loft Up projesinde dolar kuru 2,25 şeklinde sabitlendi.

Tatar Yapı Loft Up fiyatlar!

Tatar Yapı Loft Up fiyatlar 700 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Tek blok halinde inşa edilen Loft Up Tatar Yapı projesi İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de hayata geçiriliyor.

Tatar Yapı Loft Up ulaşım!

Tatar Yapı Loft Up projesi Tatar Yapı imzasıyla 45 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Tatar yapı Loft Up ulaşım bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Loft Up Ataşehir satılık!

45 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Tatar Tatar Yapı Loft Up projesinde ofis büyüklükleri 140 metrekareden başlayıp 190 metrekareye kadar çıkıyor. Loft Up Ataşehir satılık ofis fiyatları 700 bin TL'den başlıyor.

Mock Up Yapı Teknolojileri iletişim

Mock Up Yapı Teknolojileri iletişim Mock Up Yapı Teknolojileri iletişim

Mock Up Yapı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 250 bin TL sermaye bedeli ile Osman Çelikel tarafından kuruldu. 

Mock Up Yapı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi konusu: 1-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat ve taahhüt işleri yapmak, resmi ve özel ikamet amaçlı olan veya olmayan özel,ticari,sosyal inşaatlar yapmak. 2-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü mimarlık mühendislik plan proje kontrollük teknik müşavirlik mümessillik ve danışmanlık hizmetleri yapmak. 3-Yurt içinde ve yurt dışında resmi kamu kurum ve kuruluşların ve özel kuruluşların, kişilerin her türlü konut,toplu konut,iş yeri sanayi tesisleri,fabrika , sosyal tesis,spor tesisleri,köprü,kara yolları,tren yolları,demir yolları,liman,hava limanı, baraj, gölet, okul,öğrenci yurt binaları,hastane,elektrik santralleri,kamu idare hizmet binaları,her türlü tarihi eser köprü ve cami , turistik tesis...