Molekül Tasarım Ticaret Limited Şirketi adresi

Molekül Tasarım Ticaret Limited Şirketi adresi

Molekül Tasarım Ticaret Limited Şirketi, Caner Keskin tarafından 20 bin TL sermaye ile 25 Kasım 'da İstanbul İl'i, Kağıthane İlçesi, Merkez Mahallesi, Seçkin Sokak'ta kuruldu.

Wallartpanels İnşaat Mimari Dekorasyon Tasarım Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wallartpanels İnşaat Mimari Dekorasyon Tasarım Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kağıthane’de  100 bin TL sermaye bedeli ile Gordon Phılıp Levıne-Bender, Gülfem Kessler tarafından kuruldu.

Bazman Mimarlık Ve Tasarım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bazman Mimarlık Ve Tasarım Ticaret Limited Şirketi Şişli’de  20 bin TL sermaye bedeli ile Buket Hoşcan Bazman tarafından kuruldu.

Modül Tasarım Ve Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Modül Tasarım Ve Mimarlık Limited Şirketi bugün Silivri'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Berke Sezginer ve Hazar Günen ortaklığında kuruldu.

Gh Mimari Tasarım Uygulama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gh Mimari Tasarım Uygulama Ticaret Limited Şirketi Kağıthane’de  200 bin TL sermaye bedeli  ile Gönül Haseki tarafından kuruldu.

Burçin Şimşek Mimarlık Tasarım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Burçin Şimşek Mimarlık Tasarım Ticaret Limited Şirketi  Kağıthane’de 25 bin TL sermaye bedeli  ile Nazire Burçin Şimşek tarafından kuruldu.

Sem Tasarım Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sem Tasarım Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sultanbeyli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Solmaz ve Servet Kılıç ortaklığında kuruldu.

Lms İç Mimarlık Mobilya Ve Tasarım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Lms İç Mimarlık Mobilya Ve Tasarım Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'e 50 bin TL sermaye bedeli ile Enise Banu Bali tarafından kuruldu.

Dream Studio Mimarlık Tasarım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dream Studio Mimarlık Tasarım Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Levent Cevdet Aydın tarafından kuruldu.

Racu Yapı Tasarım Reklamcılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Racu Yapı Tasarım Reklamcılık Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Alev Uçar tarafından kuruldu.

Çolakoğlu Desıgn Group Mimarlık İnşaat Tasarım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çolakoğlu Desıgn Group Mimarlık İnşaat Tasarım Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Özge Çolakoğlu tarafından kuruldu.

Quadrum Mimarlık Yat Tasarım Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Quadrum Mimarlık Yat Tasarım Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Tevfik Kurşunoğlu tarafından kuruldu.

Zekart İç Mimarlık Tasarım Ve Dijital Reklamcılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zekart İç Mimarlık Tasarım Ve Dijital Reklamcılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 20 bin TL sermaye bedeli ile Naciye Hilal Çakır tarafından kuruldu.

Besta Home İç Mekan Dekorasyon Tasarım İmalat Sanal Mağazacılık Hizmetleri Ve Ticaret Ltd.Şti. kuruldu!

Besta Home İç Mekan Dekorasyon Tasarım İmalat Sanal Mağazacılık Hizmetleri Ve Ticaret Ltd.Şti. bugün Kağırhane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mert Kaya tarafından kuruldu.

Molekül Tasarım Ticaret Limited Şirketi adresi Haberi

Molekül Tasarım Ticaret Limited Şirketi adresi

Molekül Tasarım Ticaret Limited Şirketi, Caner Keskin tarafından 20 bin TL sermaye ile 25 Kasım'da Kağıthane, Merkez Mahallesi, Seçkin Sokak'ta kuruldu.


Molekül Tasarım Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1) Her türlü emlak, gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart, otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkuller almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek, 2) Gayrimenkuller üzerine mükellefiyet, irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları tesis etmek, 3) İktisap edilen ya da sözleşmelere bağlanan gayrimenkuller ile kamuya,  çeşitli kooperatiflere, gerçek ve tüzel kişilere ait gayrimenkuller...