06 / 02 / 2023

Murabahat Gayrimenkul Çözümleri

Murabahat Gayrimenkul Çözümleri

Murabahat Gayrimenkul Çözümleri Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Grup gıda sektörüne iddialı bir giriş yaparak EYG Grup'un iştiraki Üç Öğün Hazır Yemek A.Ş. ile ortak oldu. Yeni sektörler için de hazırlıklar sürüyor...

Konut krizi nasıl çözülür?

Satış Çözümleri kurucusu, Motto Turkey Yönetim Kurulu üyesi Soner Keleş, Türkiye genelinde yaşanan konut krizinin çözümünde planlı bir şekilde özel sektörün yeni konut üretiminin teşviki ile çözülebileceğini kaleme aldı. 

Reform Boru Ve Altyapı Çözümleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Reform Boru Ve Altyapı Çözümleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de 2 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Musa Eren Ertunç tarafından kuruldu.

Uluslararası doğrudan yatırımlarda konut sektörünün yeri!

Satış Çözümleri kurucusu, Motto Turkey Yönetim Kurulu üyesi Soner Keleş bugünkü yazısında, yabancıların Türkiye’den yaptıkları uluslararası doğrudan yatırımlarda gayrimenkul sektörünün payının yüzde 60 lara yükseldiğini kaleme aldı.

Rusların konut talebi zirve yaptı!

Satış Çözümleri kurucusu, Motto Turkey Yönetim Kurulu üyesi Soner Keleş bugünkü yazısında, Ruslara karşı uygulanan sosyal ve ekonomik küresel ambargo neticesinde Rusların uluslararası gayrimenkul yatırımlarında ilk sırada Türkiye’yi tercih ettiklerini kaleme aldı.

Velok Mühendislik Çözümleri Anonim Şirketi kuruldu!

Velok Mühendislik Çözümleri Anonim Şirketi Çekmeköy'de Emre Veldet tarafından kuruldu.

Konut sektörü nereye gidiyor?

Satış Çözümleri kurucusu, Motto Turkey Yönetim Kurulu üyesi Soner Keleş, gayrimenkul sektöründe konut sorunun derinleştiğini, alınacak önlemler ile krize dönüşmeden bu sorundan çıkılabileceğini geçmişte olduğu gibi sektörün tekrar canlanabileceğini değerlendirdi.

İkizler Zemin Ve Temel Çözümleri Mühendisliği İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İkizler Zemin Ve Temel Çözümleri Mühendisliği İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta Hasan Ay ve Murat Gökdemir ortaklığında kuruldu.

Bayzemin İnşaat Makina Endüstriyel Zemin Çözümleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bayzemin İnşaat Makina Endüstriyel Zemin Çözümleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde Oktay Özbay tarafından kuruldu.

Respiro İş Çözümleri Ve Mühendislik Limited Şirketi kuruldu!

Respiro İş Çözümleri Ve Mühendislik Limited Şirketi bugün Kartal'da Side Sultan Titiz tarafından kuruldu.

Hilti Türkiye'den şantiyelerdeki en karmaşık süreçler için mühendislik çözümleri!

Hilti Türkiye, şantiyelerdeki en karmaşık süreçler için mühendislik çözümleri sunuyor. Konuyla ilgili detayları Hilti Türkiye Pazarlama Direktörü Özgecan Işıltan anlattı. İşte detaylar...

Black Pearl İnşaat Yapı Çözümleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Black Pearl İnşaat Yapı Çözümleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Maltepe'de Abdulkadir Balta ve Orkun Eraslan ortaklığında kuruldu.

The Project Yapı Çözümleri Anonim Şirketi kuruldu!

The Project Yapı Çözümleri Anonim Şirketi Gaziosmanpaşa’da  50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Raşit Karayel  tarafından kuruldu.

Konut pazarında yabancı yatırımcı ilgisi artıyor!

Satış Çözümleri kurucusu, Motto Turkey Yönetim Kurulu üyesi Soner Keleş, mütekabiliyet yasası ile birlikte yabancıların Türkiye’ye olan ilgisinin hızla yükselişe geçtiğini gayrimenkul sektörünü projeden konut satışlarında yabancı gayrimenkul yatırımcılarının ayakta tuttuğunu değerlendirdi.

Murabahat Gayrimenkul Çözümleri Haberi

Murabahat Gayrimenkul Çözümleri

Murabahat Gayrimenkul Çözümleri Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Grup gıda sektörüne iddialı bir giriş yaparak EYG Grup'un iştiraki Üç Öğün Hazır Yemek A.Ş. ile ortak oldu.  Yeni sektörler için de hazırlıklar sürüyor... 


Kuveyt merkezli Murabahat Real Estate Solutions, gayrimenkul alanındaki iddiasını yeni sektörlere de taşıyor. Bu amaçla şirket gıda sektörüne yatırım yaptı ve EYG Grup'un iştiraki Üç Öğün Hazır Yemek A.Ş.'nin yüzde 50 hisselerini satın aldı. Murabahat kaliteli, lezzetli  ve sağlıklı hizmeti standart hale getirerek sektörün önemli oyuncuları  arasına girmeyi hedefliyor. 

Türkiye’de yatırımlarının devam edeceğini belirten Murabahat Türkiye (Mresco Türkiye) CEO’su Oya Zingal Dural, “Türkiye’ye ve Türkiye ekonomisine olan inancımız büyük. 2008 yılından beri Türkiye’deki süregelen gayrimenkul yatırımlarımıza gıda sektörünü de eklemiş bulunuyoruz. Hedefimiz gıda sektörünün önemli oyuncularından biri olmak. Önümüzdeki dönemde...