müşteri memnuniyeti

müşteri memnuniyeti

Gayrimenkul sektöründe imza attığı prestijli projelerle fark yaratan Varyap, portföyündeki büyük projeleri teslim ederken yeni projelerle sektöre yön vermeyi sürdürüyor. Varyap teknoloji alt yapısına ağırlık verecek.

Müşteri memnuniyeti Siemens’i liderliğe taşıdı!

K A Araştırma Limited ortak girişimi tarafından yürütülen Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi ( TMME ) 2013 yılı 4. çeyrek sonuçlarında beyaz eşya sektörünün lideri oldu.

Müşterilerinin yüzde 97'si DYO'dan memnun!

Boya sektörünün köklü markası Dyo, müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdiği önemle sektörüne öncülük ediyor.İnşaat boyaları ve ısı yalıtım ürünleri, sanayi, mobilya, otomotiv ve deniz boyaları gibi farklı sektörlere hizmet sunuyor...

AVM'lerin ciro ve müşteri kaybı devam ediyor!

Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Koçtaş Yönetim Kurulu Üyesi Alp Önder Özpamukçu yaptığı açıklamada, "AVM'lerin ciro ve müşteri kaybı devam ediyor" dedi.

Koronavirüs sürecinde konut müşteri talebi artıyor!

Deloitte, yeni tip koronavirüs salgınının sektörel etkilerini analiz ettiği raporda, üretim merkezleri ve ticarethanelerde düşüş yaşanmasına rağmen, konut müşteri talebinde artış gözlendiğini belirtti...

İş dünyası, Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul’a yoğun ilgi gösteriyor!

Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul, uzun dönem konaklama yapan iş insanlarından yoğun talep alıyor. Radisson Residences Avrupa Tem İstanbul Genel Müdürü Nalan Güven, "Radisson standartları çerçevesinde ağırlayarak yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz" dedi...

Karmod konut satışlarında yüzde 98 müşteri memnuniyeti sağladı!

Karmod, konut satışlarında yüzde 98 müşteri memnuniyeti sağladı, Hazır konut sektöründe yakalanan bu başarının, müşteri memnuniyeti adına yapılan çalışmaların sonucu olduğu belirtildi

Birevim'e Stevie'den 6 ödül!

Birevim, biri halk oylaması özel ödülü olmak üzere toplam 6 Stevie ödülü kazandı. Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi “Müşteri memnuniyeti, yenilikçi uygulamalar, finansal çözümler, müşteri servisleri gibi konularda da kalitemizi bir kez daha tescillemiş olduk" dedi.

Kanal İstanbul'a müşteri bulunursa bu yıl başlayacak!

Kanal İstanbul Projesi'nin maliyetinin yaklaşık 15 milyar dolar olduğunu söyleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "Kanal İstanbul'a müşteri bulunamaması durumunda, kendi imkanlarımızla 2019 içerisinde start verme hedefimiz var" dedi.

Birevim'e müşteri memnuniyeti ödülü!

Şikayetvar.com, özgün finansal çözüm anlayışıyla sektöre yön veren Birevim'i ödüllendirdi.

Birevim'in müşteri memnuniyeti ödüllendirildi!

Ev alımı konusunda ön plana çıkarak hızla büyüyen faizsiz çözümler yurtdışı ve yurtiçi platformlarda dikkatleri üzerine çekerek, ödüllendirilmeye devam ediyor.

Silyon İnşaat'a iki İSO ödülü birden!

Silyon İnşaat, İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve İSO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgeleri'ni almaya hak kazandı. Belgeler, düzenlenen törenle takdim edildi.

Türkiye'den konut almak isteyen geniş bir müşteri kitlesi var!

Cathay Group Genel Müdürü Yıldırım, "Türkiye’den gayrimenkul almak isteyen halâ çok geniş bir müşteri kitlesi var" dedi.

Gayrimenkulde başarının yolu müşteri memnuniyetinden geçer!

Gayrimenkul sektörü ve emlak piyasasını değerlendiren Remax Analiz ‘de gayrimenkul danışmanı olan Ayla Can, "Gayrimenkul sektöründe başarının yolu müşteri memnuniyetinden geçer" dedi.

9 maddede site sakinlerinin memnuniyeti!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez Emlakkulisi.com okurları için "site sakinlerinin memnuniyeti" konusunu kaleme aldı. İşte Dönmez'in o yazısı..

JETHAT ile emlak ofisleri müşteri toplayacak!

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet.com, JETHAT ile sektörde ilk ve tek “dijital sekreter” hizmetini sunuyor. JETHAT ile emlak danışmanlarının müşteri kaçırmasını önleniyor.

müşteri memnuniyeti

müşteri memnuniyeti müşteri memnuniyeti

İstanbul ve Bodrum’da yeni projeler hayata geçirmeye hazırlanan Varyap teknoloji alt yapısına ağırlık vererek yüzde 10 ila 12 arasında verimlik artışı sağlarken müşteri memnuniyetinde de farklılaşacak.


Varyap Meridian ve Metropol İstanbul gibi Türkiye’yi uluslararası arenada başarıyla temsil eden projeleri hayata geçiren Varyap, 2014’te yeni projelerin lansmanına hazırlanıyor. İstanbul ve Bodrum’da hayata geçireceği yeni projelerle sektöre farklı bir soluk getirmeyi hedefleyen şirket, global teknoloji devleri ile yaptığı işbirlikleriyle verimliliğini artırırken müşteri memnuniyetinde de önemli alt yapı hazırlıkları yapıyor. 


Varyap’ın 2014 yılı planları hakkında bilgi veren Varyap CEO’su Erdinç Varlıbaş ilk olarak Haziran ayının sonunda Varyap Plaza Pendik projesindeki ofis ve ticari unitelerin teslimini gerçekleştireceklerini söyledi. Varyap Plaza’daki teslimlerle eş zamanlı olarak Bodrum’da 24 malikâneden oluşan çok özel bir projenin tanıtımını yapacaklarını belirten...