08 / 08 / 2022

Natura Vadi lansman

Natura Vadi lansman

Başkent Ankara'da hayata geçirilen Natura Vadi projesinde satışlar başladı. Projede lansman dönemine özel olarak yüzde 10 + yüzde 10 lansman indirimi sağlanıyor.

Natura Vadi nerede? İşte Natura Vadi fiyat listesi!

Fırat Life Style ve Rast Grup ortaklığı ile hayata geçirilen Natura Vadi projesinde satışlar başladı. Peki Natura Vadi projesi nerede inşa edildi, fiyatları ne oldu? İşte detaylar...

Natura Vadi satışa çıktı! Yüzde 10 + yüzde 10 lansman indirimi!

Başkent Ankara'da hayata geçirilen Natura Vadi projesinde satışlar başladı. Projede lansman dönemine özel olarak yüzde 10 + yüzde 10 lansman indirimi sağlanıyor.

Natura Çakırlar satılık!

Fırat Life Style imzasıyla Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde Natura Çakırlar projesinde lansman dönemi başladı. İşte Natura Çakırlar satılık daire fiyatları...

Natura Çakırlar satılık daire!

Fırat Life Style imzasıyla inşa edilen Natura Çakırlar projesinde lansman dönemi başladı. Lansmana özel fırsatların devam ettiği projede yüzde 10 + yüzde 10 indirim kampanyası sunuluyor. İşte Natura Çakırlar satılık daire fiyatları...

Natura Çakırlar'da lansman dönemi! Yeni proje!

Fırat Life Style imzasıyla inşa edilen Natura Çakırlar projesi satışa çıktı. Lansmana özel fırsatların devam ettiği projede fiyatlar 799 bin TL'den başlıyor...

Natura Yaşamkent'te lansman öncesi fırsat! Yeni proje!

Fırat Life Style imzasıyla Çankaya'da yükselen Natura Yaşamkent projesinde lansman öncesi fırsat dönemi başladı. Projede kısa süreliğine yüzde 10 + yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

Natura Cyprus'da fiyatlar 79 bin GBP'de başlıyor! 

Kıbrıs Developments yeni prestijli misyonu ile satışa sunduğu Natura projesi yoğun ilgi görüyor. Türkiye İş Bankası natamam konut kredisi ile desteklenen ve lansman dönemine hızlı bir giriş yapan projenin %20’si satıldı. Natura Cyprus fiyatlar 79 bin GBP'den başlıyor.

Natura Cyprus projesinin lansmanı gerçekleşti! 

33 yıllık deneyimi ile kişiye özel yaşam alanları yaratan Kıbrıs Developments, Akdeniz konseptine sahip yeni projesi Natura’nın lansmanını gerçekleştirdi. 

Sinpaş Yalı Vadi Evleri'nde ön talep başladı!

Marina Ankara’nın “Yalı Vadi Evleri” lansman fırsatlarıyla ön satışa çıktı. Suya sıfır konumu, sayısız sosyal donatıları ve geniş balkonlu yaşamıyla öne çıkan Sinpaş Yalı Vadi Evleri sınırlı sayıda üniteleriyle Ankara’da yalı keyfini sürmek isteyenleri bekliyor.

Sinpaş Marina Ankara Yalı Vadi'de ön satış dönemi başladı!

Sinpaş Marina Ankara'nın yeni etabı olan Yalı Vadi'de ön satış dönemi başladı. Projeden konut sahibi olmak isteyenler lansman avantajlarından yararlanabiliyor.

Porta Vadi'nin lansmanı yapıldı! 0 peşinat 0 faiz!

2005 yılında Zekeriyaköy’de Doğa Evleri projesini ve 2011 yılında ise Hasdal’da yer alan Finanskent projesini hayata geçiren Tümyapı, İstanbul’un yeni gözdelerinden olan Kağıthane Cendere Caddesi’ndki Porta Vadi projesini görücüye çıkardı.

Porta Vadi basın lansmanı 4 Ocak'ta! 

İstanbul Kağıthane-Cendere bölgesinde Tüm Yapı tarafından hayata geçirilen Porta Vadi projesi basına lanse edilecek. 

Vadi İzmit projesi tanıtıldı!

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın girişimleriyle başlatılan Vadi İzmit Projesinin lansman toplantısı yapıldı.

Natura Vadi lansman Haberi

Natura Vadi lansman

Natura Vadi projesi Fırat Life Style ve Rast Grup ortaklığı ile hayata geçiriliyor. 

Başkent Ankara'da yükselen projede satışlar başladı. Lansmanı dün yapılan Natura Vadi projesinde lansman dönemine özel olarak yüzde 10 + yüzde 10 lansman indirimi sağlanıyor. 

Sunuculuğunu Türkiye güzellerinden Nefise Karatay’ın yaptığı Natura Vadi'nin lansmanına törenine iş, sanat, cemiyet, siyaset ve bürokrasi dünyasından önemli isimler katılım sağladı.

Lansmanda önemli açıklamalar yapan Rast Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Koca, ‘’Ülkemizde her yıl 750 bin yeni konut ihtiyacı doğmaktadır. Ancak son zamanlarda yeni konut üretimi yapılamadığından hem kira hem de satış fiyatları yükselmiştir. Biz Fırat Life Style ile beraber elimizi taşın altına koyarak büyük ölçekli bir projeyi daha hayata geçirdik.  

Sektörün bu şekilde yeni konut arzlarına ihtiyacı vardır. Bu arz...