Sinpaş Yalı Vadi Evleri'nde ön talep başladı!

Sinpaş Yalı Vadi Evleri'nde ön talep başladı! Sinpaş Yalı Vadi Evleri'nde ön talep başladı!

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Marina Ankara Yalı Vadi

Marina Ankara’nın “Yalı Vadi Evleri” lansman fırsatlarıyla ön satışa çıktı. Suya sıfır konumu, sayısız sosyal donatıları ve geniş balkonlu yaşamıyla öne çıkan Sinpaş Yalı Vadi Evleri sınırlı sayıda üniteleriyle Ankara’da yalı keyfini sürmek isteyenleri bekliyor.

Sinpaş’ın sıra dışı fikirlerle donatılmış Marina  Ankara  projesinin yanı başında hayata geçirilen Yalı Vadi evleri sınırlı sayıda üniteleriyle ön satışa çıktı. Lansman fiyatlarıyla avantaj sağlayan Yalı Vadi, öncelikli yerini almak isteyenler için uygun koşullar sağlıyor. 122 adet konutun toplamda 2 blokta sunulduğu Yalı Vadi evlerinin teslimlerinin Haziran 2021’de yapılması planlanıyor.

Şehrin merkezinde her gün değerlenen güzel bir yaşama sahip olma fırsatı sunan proje, benzersiz sosyal donatılarıyla da öne çıkıyor.

Başkente yeni bir vizyon katan ve başkentlileri marina yaşamı ile tanıştıran Marina Ankara, Çankaya Oran’ı yepyeni bir konsept ile tanıştırıyor. Ankara’nın ve Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projeleri arasında yer alan Marina Ankara’nın sakinleri, Marina Ankara’nın ismini aldığı marinasında, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılabilecek, kanolarla kürek çekebilecek, kıyı teraslarında oturup dinlenebilecek. Şelaleleri, kumsalları, Tropik Adası, deniz feneri, çocuklar için su kaydırağı, sis koyu, suyun üzerinden uzanan ahşap köprü ve gölüyle ön plana çıkan Kanyon bölgesi de projenin su alanlarıyla iç içe sunduğu diğer ayrıcalıklı yaşam alanları olarak öne çıkıyor.


Büyük Kanyon ve Alplerin ilhamıyla Ankara

Sinpaş Marina Ankara, Başkentlilere kentin merkezinde nitelikli bir ev sunmanın yanı sıra, onları ABD Büyük Kanyon, Kanada Toronto, İskoçya Edinburgh veya İsviçre Alpleri gibi dünyanın en ünlü turizm merkezlerinde benzerleri bulunan Snowland, ExtremeLand, Skywalk gibi donatılarla da tanıştıracak. Projenin hemen yanında yer alan ve Türkiye'de “ilk” olma özelliği taşıyan Skywalk 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile ayakları yerden kesiyor ve gökyüzünde benzersiz bir yürüme deneyimi de yaşatıyor. Marina Ankaralılar evlerinden tek şehir içi kayak merkezi olan Snowland’e teleferikle inebiliyor, yaz kış yılın 12 ayı kayak yapabilme imkanını yakalayabiliyor. Marina Ankaralılar dışında Başkentlilerin de gözdesi olan Snowland’de her seviye için güvenli kayak ve snowboard keyfi sürebilmek de mümkün. Metrelerce yükseklikte yer alan ip parkuruyla ekstrem spor meraklılarını cezbeden ExtremeLand Türkiye’nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarının olduğu yer. Her sabah eşsiz bir göl manzarasıyla uyanarak güne başlamak ve her akşam güneşin batışının huzuruna dalmak… Başkentin oksijen deposu Eymir Gölü’nün yanı başındak yer alan Marina Ankara ile doğanın da tadını çıkarmak mümkün.

Yalı Vadi Evlerinde sadece 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipinden oluşan geniş balkonlu, ferah odalarınızda, yelkenden kayağa, kumsal keyfinden teleferikle gezintiye kadar projenin tüm benzersiz özelliklerinden yararlanabileceksiniz. Üstün dekorasyon nitelikleriyle donatılmış olan Sinpaş Yalı Vadi Evlerinin örnek dairesi de görmek isteyenlerin beğenisine sunuldu. Ayrıca İmrahor Vadisi’ndeki yaklaşık 4 kilometrelik parkurda bisiklet turları yapmak; koşu ve yürüyüşlerle sağlık bulmak da aktiviteler dahilinde…


Web sitesi:www.sinpas.com.tr

Telefon : 444 1974


projeye sor