nef new york satılık ev

nef new york satılık ev

Nef'in Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, hedeflerinin lüksü ve tasarımı ulaşılamaz olmaktan çıkarmak olduğunu söyledi. Timur: "ABD'de 4 ayrı eyalette yeni projelere hazırlanıyoruz." dedi..

Erden Timur: NEF New York projesinde lansmana yaklaşıyoruz!

Erden Timur, "Magellan neden bize teklif getiriyor? Sebebi biz 5 yıldır, Bentley’in tasarımcısına kapıkolu, Sony’nin tasarımcısına musluk yaptırıyoruz. Lansmana yaklaştığımız New York projesinde de yıldız tasarımcılarla anlaştık" dedi.

Cityscape'in en pahalı projesi Nef New York!

Stand tasarımı ve tanıttığı projeleriyle fuarın en dikkat çeken firmalarından Nef, fuarın en özel projesi olan Nef New York Projesi için de ön talep toplamaya başladı.

Nef New York için ön talep süreci başladı!

Dubai’de gerçekleştiren şirket, fuarın en özel projesi olarak dikkat çeken Nef New York Projesi için de ön talep toplamaya başladı.

Nef New York projesinde ön talep toplanıyor!

Dubai Cityscape Global 2015’te İnistanbul ile Nef Ataköy 22 projelerini sergileyen Nef, stand tasarımı ve tanıttığı projeleriyle fuarın en dikkat çeken firmalarından biri oldu. Nef New York Projesi için de ön talep toplamaya başladı.

Nef New York projesine İtalya ve Amerika’dan iki yeni ödül!

Tasarım alanındaki farklı yorumları ve dünyaca ünlü tasarımcılarının dokunuşlarıyla gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nef’in New York projesi ödüle doymuyor. Toplam 3 ödüllü proje, dünya devleri ile yarışıyor.

Nef New York yoğun ilgi görüyor!

Nef Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, New York’taki projelerine 2016’nın mart ayında başlayacaklarını açıkladı. Timur, ABD’deki ikinci projelerinin ise Chicago’da olacağını söyledi.

Nef, New York’da Gökdelen Yapacak!

Nef, yurtdışı açılımına New York’tan başlıyor. Dünyanın En İyi Projesi Ödülü’nü kazanan gökdelen Empire State’e komşu olacak tasarım dünyaca ünlü mimarlık firmalarından biri olan Perkins and Will’in tasarlandı.

Manhattan Nef New York satılık!

Manhattan Nef New York satılık daire tipleri arasında 1+1'den 3+1'e kadar farklı seçenekleri sunuluyor. İnşaat çalışmalarının bu yıl sonunda başlaması planlanan proje otel ve konutlardan oluşacak.

Nef New York satışları ne zaman başlayacak?

Nef New York Konutları 210 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilecek. "Dünyanın En İyi Projesi" ödülüne layık görülen proje 60 kattan oluşuyor. Peki Nef New York satışları ne zaman başlayacak?

Manhattan Nef New York Evleri!

Manhattan Nef New York Evleri projesi 210 milyon dolar yatırım bedeliyle yükseliyor. 60 kattan oluşacak proje Amerika New York Manhattan'da hayata geçirilecek. Projenin inşaat çalışmaları 2015 yılı sonunda başlayacak.

New York Nef Evleri satış ofisi!

New York Nef Evleri satış ofisi telefon numarası 444 9 633 olarak belirlendi. Daire tiplerinin 1+1'den çatı katına kadar farklı seçenekler olarak tasarlandığı proje 60 kat şeklinde yükseliyor.

New York Nef Evleri iletişim!

New York Nef Evleri iletişim için 444 9 633 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire tiplerinden oluşan proje Foldhome konseptiyle hayata geçiriliyor.

Manhattan Nef New York projesi!

Manhattan Nef New York projesi 210 milyon dolar yatırım bedeliyle hayata geçirilicek. Bu yıl sonunda inşaat çalışmalarına başlanması planlanan proje 60 katlı olarak tasarlandı.

nef new york satılık ev

nef new york satılık ev nef new york satılık ev
Geçtiğimiz günlerde New York projesiyle gayrimenkulün Oscar'ı sayılan MIPIM'de Architectural Review Future Projects Awards'ta "Yüksek Katlı Binalar" kategorisinde "Dünyanın En İyi Projesi" ödülünü alan Nef'in Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, hedeflerinin lüksü ve tasarımı ulaşılamaz olmaktan çıkarmak olduğunu söyledi. Timur, "2010'dan bu yana Nef markamızla içinde evler, ofisler, suitler, apartmanlar, flatler, dormlar ve rezidanslar olmak üzere 7 seri üzerinde üretim gerçekleştiriyoruz. Şu anda inşaatı devam eden 5 projemiz bulunuyor. ABD'de 4 ayrı eyalette yeni projelere hazırlanıyoruz. Bu yıl lansmanı yapılacak 210 milyon dolar yatırım değerine sahip Nef New York projesi için mimari çalışmalarımızı da sürdürüyoruz"...