Nevşehir Avanos

Nevşehir Avanos

Avanos Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Karaseki Mahallesindeki sel yatağı deresi üzerine köprü yapılıyor.Çalışmalar kapsamında köprünün temeli atılarak demir kolon ve kiriş kalıpları yapıldı.

Nevşehir'de köy muhtarlığının arazileri icra yoluyla satışa çıktı!

Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Aktepe köyünde, muhtarlığın gelir getirmesi için açtığı restoranda çalışan 2 işçinin alacakları için açtığı dava sonrasında köy muhtarlığının arazileri icra yoluyla satışa çıktı...

TOKİ Nevşehir Avanos başvuruları başladı!

TOKİ Nevşehir Avanos projesi kapsamındaki 45 adet konut için başvuru dönemi bugün başladı.

TOKİ Nevşehir Avanos kuraları çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Nevşehir Avanos'ta hayata geçirdiği projenin kura çekilişi yapıldı.

Nevşehir Avanos TOKİ'de yer teslimi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Nevşehir Avanos'ta inşa edilecek 324 adet konut ve 5 dükkanın yer teslimi yapıldı. İhaleyi kazanan firma ve TOKİ arasında imzalar atıldı.

TOKİ Nevşehir Avanos 324 konut ihalesi yapıldı!

TOKİ tarafından Nevşehir’in Avanos İlçesi Aydın Mahallesi’nde hayata geçirilen 324 konutun ihalesi yapıldı.

TOKİ'den Nevşehir Avanos'a 324 yeni konut!

TOKİ tarafından Nevşehir İli Avanos İlçesi Aydın Mahallesi'nde hayata geçirilecek olan 324 konut için ihale bugün yapılacak.

TOKİ Nevşehir Avanos 324 konut ihalesi 11 Nisan'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Nevşehir İli Avanos İlçesi Aydın Mahallesi'nde toplamda 324 adet yeni konut inşa edecek.

Nevşehir Avanos'ta halk imar planı hakkında bilgilendirildi!

Nevşehir ilinin Avanos ilçesinde Koruma Amaçlı İmar Revizyon Planı çalışmaları hakkında, halka bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Revizyon planı raporlarında göz önüne alınmak üzere vatandaşların görüşleri alındı.

Nevşehir Avanos'taki pazar yerine 11 dükkan yapılacak!

Nevşehir Avanos Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından açık pazar yerindeki dükkanların yapımına devam ediliyor.

Nevşehir'in alt yapısı güçleniyor!

Nevşehir Avanos Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yeni Mahallede kilit parke yol çalışmaları başlatıldı. Bu kapsamda Yeni Mahallede yıllardır stabilize olan yollar kilit parke ile döşeniyor.

TOKİ Nevşehir Avanos Konutları'nda başvurular 3 Haziran'da son!

TOKİ Nevşehir Avanos Konutları başvuru dönemi 3 Haziran'a kadar uzatıldı. Başvuru bedelinin 2+1'ler için 2 bin TL olarak belirlenen projede, 286 adet konut satışa çıkarıldı.

TOKİ Nevşehir Avanos Evleri başvuru dönemi!

TOKİ Nevşehir Avanos Konutları başvuru dönemi 3 Haziran 2016 tarihine kadar uzatıldı. Başvuru bedelinin 2+1'ler için 2 bin TL olarak belirlenen projede 286 adet konut satışa çıkarıldı.

TOKİ Nevşehir Avanos Konutları'nda başvurular başladı!

Nevşehir'in Avanos ilçesinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yöresel mimaride yapılacak konutlar için başvurular alınmaya başlandı. Sosyal konutlara müracaatların 13 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edeceği kaydedildi.

Nevşehir Avanos Haberi

Nevşehir Avanos

Avanos Belediyesi Erciyes Caddesi devamından Çiğdem Yapı Kooperatifine giden güzergahta bulunan sel yatağı deresi üzerine yapılacak köprü ile ulaşım sağlanabilecek. Çalışmalar kapsamında köprünün temeli atılarak demir kolon ve kiriş kalıpları yapılıyor. Çalışmalar devam...