norveç uçurum otel

norveç uçurum otel

Norveç'te planlarını Türk mimar Hayri Atak'ın çizdiği otel için tartışmalar devam ediyor. 

Putin'in Sarayı denilen Gelencik'teki tesisin otel olduğu öğrenildi!

Rus muhalif Aleksey Navalnıy'ın 'Putin'in Sarayı' olduğunu ileri sürdüğü ve henüz inşaat halindeki tesisin otel olduğu öğrenildi. 

Marmaris'te riskli yapı olduğu belirlenen apart otel yıkıldı!

Muğla'nın Marmaris ilçesinde riskli yapı olduğu belirlenen apart otel iş makinalarıyla yıkıldı...

Marmaris'te depreme dayanıksız otel için yıkım kararı!

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bulunan ve depreme dayanıksız olduğu belirlenen otel binası için yıkım çalışmaları başladı. 24 odası bulanan apart otelde boşaltma işlemleri başladı.

AVM, otel ve hastanelerin otopark sorunu çözülüyor!

Hali hazırda otopark sorunun olduğu AVM, otel, hastane ve restoranlarda aksamalar yaşanabiliyor. TelPark, trafik ve park sorunu yaşanan yerlerde alternatif bir çözüm olarak gündeme geliyor.

Çin'de koronavirüslü hastaların bulunduğu otel çöktü!

Çin’in Çüencou kentinde yeni tip koronovirüs hastalarının karantinada bulunduğu otel çöktü. Enkazdan 28 kişi kurtarıldı...

Almanya’da emlak sahipleri daha da zenginleşti!

Almanya’da emlak sahiplerinin mal varlığı arttı. Fakat Almanya’da ortalama varlık seviyesindeki artışa rağmen yoksul ve varlıklı kesim arasındaki uçurum kapanmıyor...

Kuruçeşme Divan Otel'in inşaatı durduruldu!

Beşiktaş'ta kültür varlığı olarak kabul edilen ve tarihi kalıntıların bulunduğu alanda otel inşaatı yapan Koç Holding'in Kuruçeşme'deki Divan Oteli inşaatı durduruldu.

Norveç'te yer çekimine meydan okuyan otel! 

Norveç'te planlarını Türk mimar Hayri Atak'ın çizdiği otel için tartışmalar devam ediyor. 

Titanic Otel Türkiye’de 12, Almanya’da 3 yeni otel açacak!

Gurbetçi işadamı Mehmet Aygün’ün kurduğu Titanic Otel Grubu, yeni otel yatırımlarına imza atacak. Şirket, Türkiye’de 12, Almanya’da 3 yeni otel açacak.

Ferit Şahenk 3 ayda 3 otelini sattı!

Geçtiğimiz aylarda Miami'deki paylarını 103 milyon dolara, Madrid'deki paylarını ise 210 milyon euroya satan Doğuş Grubu otel tarafında son satışını Marmaris'te yaptı.

Beykoz ve Beşiktaş'ta konut fiyat farkında büyük uçurum!

Tapusor Genel Koordinatörü Ömer Türkoğlu, konut metrekare değerlerinin değişimini Emlakkulisi.com okurları için yorumladı...

Uğur Otel Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Uğur Otel Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 300 bin TL sermaye ile bugün İbrahim Uğur Gayretli tarafından kuruldu. 

Uzak Doğu’dan iki butik otel zinciri Türkiye'ye geliyor!

Otel yatırım danışmanlığı yapan Servotel Corporation’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan, önümüzdeki günlerde Uzak Doğu’dan iki ve çok üst düzey bir butik otel zincirinin Türkiye’ye geleceğini açıkladı... 

norveç uçurum otel Haberi

norveç uçurum otel

Norveç'in turistik bölgesi Preikestolen bölgesinde yaşayanlar dağ yamacına yapılacak otel inşaatını tartışıyor. Posta Gazetesi'nde yer alan habere göre, Türk mimar Hayri Atak'ın planlarını çizdiği otel için izin başvurusu yapıldı. Oteli beğenmeyenler olduğu gibi yerçekimine meydan okuyan tasarımı destekleyenler de var. 

604 metre yükseklikte 

Otel, 604 mertre yükseklikteki şeffaf hacuzlai doğayla iç içe yüzme keyfi vaadediyor. Yamaca gömülü yapılacak otel üç katlı...