Orakçı Grupun inşaat sektöründeki projeleri

Orakçı Grupun inşaat sektöründeki projeleri

Orakçı Grup, inşaat, hizmet ve imalat sektörlerinde toplam 10 şirket ile faaliyetlerini sürdürüyor. Grup, imalat sektöründeki yatırımlarıyla büyürken, inşaat sektöründe de yeni projelere hazırlanıyor.

Vehbi Orakçı kimdir?

Genel müdürlüğünü yaptığı Marmara Mühendislik ve İnşaat Sanayi Şirketi bünyesinde inşaat alanında faaliyet gösteren Vehbi Orakçı kimdir?

Orakçı Grup inşaat sektöründe büyüyor!

Orakçı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Orakçı,"İnşaat sektöründe büyümeyi sürdürüyoruz. Bursa'dan sonra Çorlu'da da konut projesi inşaatlarımız sürüyor. Bursa için de yeni projelerimiz yolda.s" dedi.

Orakçı Grup inşaat sektöründe yeni projelere hazırlanıyor!

Orakçı Grup, inşaat, hizmet ve imalat sektörlerinde toplam 10 şirket ile faaliyetlerini sürdürüyor. Grup, imalat sektöründeki yatırımlarıyla büyürken, inşaat sektöründe de yeni projelere hazırlanıyor.

Ankara Mamak'ta kat karşılığı inşaat işi

Mamak Belediye Başkanlığı, kat karşılığı inşaat ihalesi açtı.

İstanbul Vakıflar kat karşılığı inşaat yaptıracak

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü İstanbul Fatih Keçeci, Melekhatun, Beyazıtağa ve Müftüali Mahalleleri'nde kat karşılığı inşaat işi yaptıracak.

Kriz, inşaat sektörünü de vurdu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şube Sekreteri Turan Kapan, ekonomik kriz ve yaklaşan yerel seçimlerin inşaat sektöründe durgunluğa neden olduğunu bildirdi.

Samsun Merkez'de kat karşılığı inşaat işi

Samsun Merkez İlkadım Belediye Başkanlığı, sevgi evi inşaat işi yaptıracak

Tema Park için en yüksek teklif Makro İnşaat'tan

TOKİ İstanbul Halkalı-Atakent'te yaptıracağı uluslararası eğlence ve doğa parkıihalesinde en yüksek teklifi, 147 milyon YTL idare payı tutarı ile Makro İnşaat verdi.

İstanbul Vakıflar kat karşılığı inşaat yaptıracak

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Üsküdar'da bulunan 4 taşınmaz için kat karşılığı inşaat yaptırmak üzere ihale açtı.

Sakarya Pamuokova Belediyesi İnşaat işi yaptıracak

Sakarya Pamukova Belediyesi, Elperek Mahallesi'nde bulunan 2 bin 242 metrekarelik arsada hazırlatılmış olan mimari projeye göre inşaat yaptıracak

Bilmer İnşaat eleman alacak

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Bilmer İnşaat, inşaat mühendisi alacak. Konuyla ilgilenenler özgeçmişlerini info@bilmerinsaat.com adresine veya 0212 570

Gazipaşa Belediyesi kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

Antalya Gazipaşa Belediyesi, kat karşılığı inşaat ihalesi açtı

Beykoz Belediyesi, kat karşılığı inşaat yaptıracak

Beykoz Belediyesi, Kavacık Mahallesi'nde bulunan bin 632 metrekarelik alana kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

Orakçı Grupun inşaat sektöründeki projeleri

Orakçı Grupun inşaat sektöründeki projeleri Orakçı Grupun inşaat sektöründeki projeleri

İnşaat, hizmet ve imalat sektörlerinde toplam 10 şirket ile faaliyetlerini sürdüren Orakçı Grup, bugün çok sayıda belediye ve şirketin çözüm ortağı konumunda çalışıyor. Müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmayı kendine ilke edinen Orakçı Grup, imalat sektöründeki yatırımlarıyla büyürken, inşaat sektöründe de yeni projelere hazırlanıyor. 


Anadolu'nun çeşitli illerinde öğretmenlik yaptıktan sonra ticarete atılan Hikmet Orakçı tarafından 1978 yılında kurulan grup, ilk olarak altyapı inşaatları yaparak belediyelere hizmet vermeye başladı. 1990'lı yılların başında, belediyelerin temizlik hizmetleri konusunda özel sektörden hizmet satın almaya başlamasıyla sektörün ilk firmaları içinde yer aldı. 1996 yılında Bursa dışında ilk hizmet şantiyesini kurdu. 2000 yılında Orakçı Grubun ilk endüstriyel girişimi olan Orakçı Makina kuruldu ve araç üstü ekipman imalatına başlandı. 2004 yılında otomotiv sektörüne adım atarak, plastik enjeksiyon parça imalatına...