14 / 08 / 2022

Orhun Kartal kimdir

Orhun Kartal kimdir

Yapı Kredi Koray GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili İlker Kayhan kimdir? İlker Kayhan, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte İlker Kayhan'ın biyografisi...

Orhun Kartal kimdir?

Yapı Kredi Koray GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili İlker Kayhan kimdir? İlker Kayhan, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte İlker Kayhan'ın biyografisi...

Ebubekir Taşyürek kimdir?

Ebubekir Taşyürek, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Kartal Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki, Ebubekir Taşyürek kimdir? Ebubekir Taşyürek, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Hüseyin Murat Çekici, Yapı Kredi Koray GYO'dan ayrıldı!

Hüseyin Murat Çekici, Yapı Kredi Koray GYO Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti. Boşalan Yönetim Kurulu üyeliğine Orhun Kartal getirildi.

Tekin Esen kimdir?

Eteksan Tekstil'in sahibi Tekin Esen, RTÜK tarafından satışa sunulan Kanlıca'daki Kartal Yuvası'nı satın aldı. Peki, Tekin Esen kimdir?

İsmail Kartal kimdir?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na bağlı Karayolları Genel Müdürlüğüne, Kamu Özel Sektör Ortaklığı Bölge Müdürü İsmail Kartal atandı. Peki, İsmail Kartal kimdir? İşte İsmail Kartal..

H10 Solar Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

H10 Solar Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Orhun Kartal tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 24 Temmuz'da Beşiktaş, Akatlar, Ebulula Mardin Caddesi, Maya Meridien İş Merkezi'nde kuruldu.

H9 Solar Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

H9 Solar Enerji Üretim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Orhun Kartal tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 24 Temmuz'da Beşiktaş, Akatlar, Ebulula Mardin Caddesi'nde kuruldu.

Daniel Libeskind kimdir?

Mimar Daniel Libeskind, Polonya asıllı Amerikalı mimar. Daniel Libeskind, İstanbul Kartal'daki Metsan Nexus projesinin de mimarı. Peki Daniel Libeskind kimdir? İşte mimar Daniel Libeskind'in biyografisi...

Gökhan Aktan Altuğ kimdir?

Mimar Gökhan Aktan Altuğ, 2010 yılında vefat eden Japon mimar Tatsuyo Yamomoto ile TAGO Mimarlık’ı kuran mimardır. Dumankaya İkon, Dumankaya Miks, Bomonty Rixos, Mai Residence, Kartal Kule, Hilpark ve Incity'nin de mimarı Gökhan Aktan Altuğ kimdir?

Zaha Hadid kimdir?

Iraklı mimar Zaha Hadid, Türkiye'de Kartal - Pendik kıyı şeridi projesini 2006'da tasarladı. Dünyanın en ünlü mimarları arasında gösterilen Zaha Hadid kimdir? İşte Hadid'in özgeçmişi...

Temurhan Yıldız kimdir?

AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Temurhan Yıldız, 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti'den Kartal Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Peki, Temurhan Yıldız kimdir?

İlhan Kartal kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından kurulan Boğaziçi Yönetim A.Ş’nin Genel Müdürü’dür. İlhan Kartal, Boğaziçi Yönetim A.Ş.’den önce İstanbul Halk Ekmek A.Ş. ve BİMTAŞ’ta görev yaptı. Boğaziçi Yönetim A.Ş. Genel Müdürü İlhan Kartal kimdir? İşte

Altınok Öz kimdir?

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz kimdir? Op. Dr. Altınok Öz ne zamandan beri belediye başkanı olarak görev alıyor? Op. Dr. Altınok Öz, hangi işlere imza attı?

Orhun Kartal kimdir Haberi

Orhun Kartal kimdir

Orhun Kartal kimdir?

Manisa’da 1969 yılında doğan Orhun Kartal, 1986'da Ankara Fen Lisesi’nden mezun oldu. Lisans Eğitimini 1991 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Kartal, inşaat, müteahhitlik, gayrimenkul ve enerji alanlarında 25 yılı aşkın yöneticilik yapmış, girişimcilik tecrübesi bulunuyor. Orhun Kartal, 3 kıtada, 7’den fazla ülkede, çok sayıda müteahhitlik ve inşaat projesinin geliştirilmesi ve tesliminde yöneticilik ve 6000’i aşkın çalışana liderlikte bulundu. Orhun Kartal, iş alanında inşaat, enerji ve tarım sektörlerine odaklanırken, başta güneş enerjisi (solar) olmak üzere yenilenebilir enerji alanında önemli projeler hayata geçirdi. Yapı Kredi Koray GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili İlker Kayhan, aynı zamanda Hun Holdig'in Genel Müdürü görevine devam ediyor.

İlker Kayhan, Evli ve 3 çocuk...