otoport açılışı

otoport açılışı

Gül Yapı ve Kullar İnşaat imzası taşıyan Otoport projesi Beylikdüzü Haramidere'de yer alıyor. Otoport Otomobil Alışveriş Merkezi 5 Kasım 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman sayen Kaspar tarafından havadan görüntülendi

Türkiye genelindeki 175 tesisin açılışı yarın!

Orman ve Su İşleri Bakanlığınca ülke genelinde yapımı tamamlanan 2,4 milyar lira yatırım bedelli 175 eserin açılışı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla yarın başkentte düzenlenen törenle gerçekleştirilecek.

Muğla Çocuk Bilim Parkı'nın açılışı yapıldı!

Muğla’nın Menteşe ilçesinde Muğla’nın ilk Çocuk Bilim Parkı’nın açılışı yapıldı. Kent merkezindeki bir alışveriş merkezinin içinde yer alan parkta 44 ayrı farklı deney testi yer alıyor.

Ever Turizm 10 yılda 34 otel açılışı yapmayı hedefliyor!

Ever Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Selen Ersü, 10 yılda 34 otel açılışı yapmayı planlıyor. Bunun için de yaklaşık 400 milyon dolarlık bir yatırım hedefleniyor.

Prizren'de TİKA tarafından yapılan iki okulun açılışı yapıldı!

Tadilat ve tefrişatı TİKA tarafından gerçekleştirilen Prizren'deki iki ilkokulun açılışı yapıldı. Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) tarafından Prizren'de tadilat ve tefrişatı gerçekleştirilen iki ilkokul hizmete açıldı.

Çekmeköy-Üsküdar Metro Hattı'nın açılışı 1 yıl ertelendi!

Anadolu yakasının ikinci metro hattı olacak Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metrosu 1 yıl gecikiyor. Doğuş İnşaat'ın yapımını üstlendiği ve bu yıl açılması planlanan hattın açılışı Eylül 2016'ya ertelendi.

Üsküdar- Ümraniye- Çekmeköy metrosunun açılışı ertelendi!

Anadolu yakasının ikinci metro hattı olacak Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metrosu 1 yıl gecikiyor. Doğuş İnşaat tarafından hayata geçirilen ve bu yıl açılması planlanan metro hattının açılışı Eylül 2016′ya ertelendi.

Ümraniye’deki Özel Eğitim Okulları’nın açılışı gerçekleşti!

“Asiye Ahmet Ziylan” Özel Eğitim Anaokulu ile TOGEMDER Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nin açılışı, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kıymetli eşleri Sayın Emine Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleşti.

Çekmeköy Üsküdar metro hattının açılışı ertelendi!

Doğuş inşaat tarafından hayata geçirilen ve bu yıl açılması planlanan Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metro hattının açılışı Eylül 2016'ya ertelendi.

Point Bornova AVM'nin açılışı seçim sonrasına kaldı!

350 milyon dolar yatırım bedeli ile İzmir Bornova'da Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme imzası ile Bornova'da hayata yükselen Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin açılışı seçim sonrasına kaldı.

Sivas Numune Hastanesi'nin açılışı gerçekleşti!

Sivas'ta yapımı tamamlanarak hizmete giren 700 yataklı yeni Numune Hastanesi'nin resmi açılışı Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmet Yılmaz'ın katılımıyla gerçekleşti.

KKTC Su Temin Projesi'nin açılışı gerçekleştirildi!

Türkiye'den KKTC’ye su temin edilmesini öngören ve "asrın projesi" olarak adlandırılan projenin Anamur ayağındaki açılışı sona erdi.

Kars Arapbaba Camisi'nin açılışı yapıldı!

Kars merkez Bayrampaşa Mahallesi’nde Toplu konut İdaresi’nce yapılan Arapbaba Caminin açılışı yapıldı. Arapbaba Cami 600 kişi kapasiteli olup mahalle halkına ve Karslılara hizmet verecek.

KKTC Su Temin Projesi'nin açılışı bugün!

'Asrın Projesi' olarak ifade edilen 'KKTC Su Temin Projesi'nin açılışı, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu ve Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'nun katılacağı törenle yapılacak.

otoport açılışı

otoport açılışı otoport açılışı


Otoport Haramidere'nin havadan yeni videosu için...