otoport dükkan fiyatları

otoport dükkan fiyatları

Beylikdüzü Haramidere Otoport Projesi, Kullar İnşaat ve Gül Yapı imzası ile yükseliyor. Otomobil galeri alanlarından oluşan projenin genel özellikleri, iletişim ve adres bilgileri için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Yeni Nesil Eyüp dükkan fiyatları Ağustos 2018!

Yeni Nesil Eyüp dükkan fiyatları Ağustos 2018 haberimizde yer alıyor. Proje Eyüp Çırçır mahallesinde yer alıyor.

Nidapark Küçükyalı dükkan fiyatları 2018!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Maltepe'de Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesinde avantajlı dükkan satışları devam ediyor. 

Nidapark Küçükyalı cadde dükkan fiyatları!

Nidapark Küçükyalı'da cadde dükkanlar açık artırmaya girmeden ihalesiz olarak satılacak. Peki Nidapark Küçükyalı cadde dükkan fiyatları ne kadar? diyorsanız işte yanıtı..

Basın Ekspres Karat 34 dükkan fiyatları!

Basın Ekspres Karat 34 dükkan fiyatları kat planlarına ve metrekarelere göre değişiklik gösteriyor. Karat 34 projesi İstanbul'da Basın Ekspres Yolu üzerinde yükseliyor. 

Altınşehir Kuru Gıda Toptancı Hali  projesi dükkan fiyatları!

Rami’deki gıda toptancıları bugün Altınşehir’de taşınacakları yeni merkezlerindeki dükkanlar için kura çekiliyorlar.  İşte Altınşehir Kuru Gıda Toptancı Hali  projesi dükkan fiyatları...

Başakşehir Kuru Gıda Toptancı Hali dükkan fiyatları!

2019 yılında tamamlanması hedeflenen Başakşehir Kuru Gıda Toptancı Hali projesinde kura çekimi yapılıyor. İşte Başakşehir Kuru Gıda Toptancı Hali dükkan fiyatları...

3S Firuze Konakları Aralık 2017 daire ve dükkan fiyatları!

3S Firuze Konakları Aralık 2017 daire ve dükkan fiyatları kapsamında daireler 399 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, dükkanlar ise 603 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor...

Yalı Ataköy açık artırma dükkan fiyatları!

16 katlı beş blok şeklinde dizayn edilen Yalı Ataköy projesinde 61 adet iş yeri satışa sunuluyor. İşte Yalı Ataköy açık artırma dükkan fiyatları 1 milyon 996 bin 800 TL'den başlıyor.

Turyap Nef açık artırma dükkan fiyatları!

Nef'in mağaza açık artırmasını Turyap ve JLL organize ediyor. Toplam 103 adet mağaza ve 43 adet ofisin satışa sunulduğu Turyap Nef açık artırma dükkan fiyatları 290 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Sur Yapı Antalya cadde dükkan fiyatları!

Sur Yapı Antalya projesinde cadde dükkanları satışa sunuluyor. Dükkan fiyatlarının 209 bin TL'den başladığı projede 19 bin konut, home ofis, dükkanlar yer alıyor.

Yalı Ataköy satılık dükkan fiyatları!

Yalı Ataköy'de bulunan 61 adet iş yeri açık artırma ile satışa sunuluyor. Yalı Ataköy satılık dükkan fiyatları minimum 1 milyon 996 bin 800 TL'den başlıyor.

Sur Yapı Antalya daire ve dükkan fiyatları!

Sur Yapı Antalya daire ve dükkan fiyatları kapsamında daireler 107 bin TL'den, dükkanlar ise 209 bin TL'den başlıyor. Sur Yapı Antalya Konut Projesi kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirildi...

Sur Yapı Antalya cadde dükkan fiyatları!

Sur Yapı Antalya cadde dükkan fiyatları 209 bin TL'den başlıyor. Sur Yapı tarafından Antalya'da inşa edilecek olan proje için 20 binin üzerinde ön talep alındı...

otoport dükkan fiyatları

otoport dükkan fiyatları otoport dükkan fiyatları

Kullar İnşaat ve Gül Yapı tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Beylikdüzü Haramidere Otoport Projesi, lokasyon olarak E-5 Yolu üzeri, Torium AVM'nin yanında yer alıyor.


Beylikdüzü Haramidere Otoport Projesi, 120 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Projenin satış ofisi telefon numarası olan (0212) 875 06 07 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Otomobil galeri alanlarına yer verilen Beylikdüzü Haramidere Otoport Projesi, tuning atölyeleri, otopark, sigorta acenteleri, banka şubesi, servis bakım alanları ve oto kuaförü gibi alanlara sahip.


Otoport'ta yer alan galerilerin büyüklükleri 100 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor. Projede 160 adet mağaza yer alıyor.