Özak GYO finansman

Özak GYO finansman

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı grup imkânları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere, 3,5 milyon Euro tutarda 240 gün vadeli finansman sağladı...

Özak GYO tarafından 5,5 milyon Euro finansman sağlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından grup imkânları kullanılmak suretiyle 5,5 milyon Euro finansman sağlandı...

Özak GYO tarafından 7,5 milyon Euro finansman sağlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından 7,5 milyon Euro tutarda ve Euro Libor + yüzde 2 maliyetli, 229 gün vadeli finansman sağlandı.

Özak GYO tarafından 5,8 milyon Euro finansman sağlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından, grup imkânları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere, 5,8 milyon Euro tutarda ve Euro Libor + yüzde 1,2 maliyetli finansman sağlandı.

Özak GYO 13 milyon Euro finansman sağlayacak!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı refinansman amacıyla, grup imkanları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere, toplam 13 milyon Euro finansman sağlanmasına karar verildi.

Özak GYO 4 milyon Euro finansman sağladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından 4 milyon Euro tutarda ve Euro Libor + yüzde 1,6 maliyetli, 239 gün vadeli finansman sağlandı...

Özak GYO tarafından 1 milyon Euro finansman sağlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından, grup imkânları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere, 1 milyon Euro tutarda finansman sağlandı.

Özak GYO tarafından 4 milyon Euro finansman sağlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından, 4 milyon Euro tutarda yıllık yüzde 3 faiz oranlı, 3 ay vadeli finansman sağlandı.

Özak GYO 1 milyon Euro finansman sağladı!

Özak GYO tarafından 1 milyon Euro tutarda ve Euro Libor + yüzde 1,75 faiz oranlı, 338 gün vadeli finansman sağlandı.

Özak GYO 9 milyon Euro finansman sağladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, grup imkânları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere, 9 milyon Euro tutarda ve Euro Libor+yüzde 1,6 faiz oranlı, 240 gün vadeli finansman sağladı. 

Özak GYO finansman sağladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda finansman sağlayan bilgilerini yayınladı!

Özak GYO 1 milyon Euro finansman sağladı!

Özak GYO tarafından 1 milyon Euro tutarda ve Euro Libor + yüzde 1,75 faiz oranlı, 338 gün vadeli finansman sağlandı.

Özak GYO Demre'de turizm tahsisli gayrimenkul için ön izin işlemleri yapıldı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO Demre'de turizm tahsisli gayrimenkul için ön izin işlemleri yapıldı.

Özak GYO Didim ve Demre'de otel inşa edecek!

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci, "Turizm sektöründe ise önümüzdeki yıllarda Didim ve Demre'de yer atan arsalanmızda Ela Resort'un ismini ve uluslararası standartlardaki kalitesini taşıyan yeni otel projeleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz" diye konuşuyor.

Özak GYO'dan Alsancak projesi avansının geri tahsil edilmesi açıklaması!

Özak GYO tarafından daha önce EPP'ye yapılan tüm ödemeler, belirlenmiş olan güncelleme faiz oranı ile güncellenerek toplam 12 milyon 36 bin 663,50 TL olarak bugün geri tahsil edildi.

Özak GYO'dan pay geri alım bildirisi!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO pay geri alım bildirisini yayınladı.

Özak GYO Demre'deki gayrimenkul için Kültür Bakanlığı'na başvuru yaptı!

Özak GYO Demre'deki günübirlik turizm tahsisli gayrimenkulü için, ön izin süresinin 4 ay uzatılması için Kültür ve Turizm Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü'ne başvuru yaptı.

Özak GYO 9 aylık sorumluluk beyanını yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO 9 aylık sorumluluk beyanını yayınladı.

Özak GYO 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO 9 aylık faaliyet raporunu yayınladı.

Özak GYO'dan Arstate Turizm isim değişikliği açıklaması!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO'dan Arstate Turizm isim değişikliği bildirisini yayınladı.

Özak GYO, Arstate Turizm ile birleşti!

Özak GYO'nun yüzde 100'üne sahip olduğu Arstate Turizm Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'yi devralmak suretiyle kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemi ticaret sicilinde tescil edildi.

Özak GYO Arstate Turizm birleşme bildirimi yayınlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO, Arstate Turizm birleşme bildirimi yayınlandı.

Özak GYO, 2 ödül birden kazandı!

Özak GYO, farklı alanlarda da özel başarılara imza atmaya devam ediyor. ARC Awards'ta, farklı formatıyla geleneksel olmayan raporlar kategorisinde Bronz ödül kazandı. Galaxy Award'ta ise genel tasarım kategorisinde gümüş ödül almayı başardı.

Özak GYO, tasfiye protokolü imzaladı!

Özak GYO tarafından KAP'a yapılan açıklamada, EPP ile arasında imzalanan gelir paylaşımlı projenin karşılıklı mutabakat ile sonlandırıldığını bildirdi.

Özak GYO finansman

Özak GYO finansman Özak GYO finansman

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) finansman sağlanması hakkında açıklama yaptı.

Özak GYO tarafından grup imkânları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere, 3,5 milyon Euro tutarda 240 gün vadeli finansman sağlandı.

Özak GYO'nun KAP açıklaması: 
Şirketimiz tarafından Grup imkânları kullanılmak suretiyle ve köprü kredi şeklinde olmak üzere, 3,5 milyon Euro tutarda 240 gün vadeli finansman sağlanmıştır.

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine...