Özak GYO izmir projesi

Özak GYO izmir projesi

Özak GYO tarafından daha önce EPP'ye yapılan tüm ödemeler, belirlenmiş olan güncelleme faiz oranı ile güncellenerek toplam 12 milyon 36 bin 663,50 TL olarak bugün geri tahsil edildi.

Özak GYO İzmir projesi!

Özak GYO İzmir projesi İzmir Alsancak Stadı ile Mürselpaşa Bulvarı 'nın arasında kalan Tariş arazisinde yükselecek, proje kapsamında ofis, residence, konut, hastane ve AVM yer alması planlanıyor...

Özak GYO İzmir Konak'ta arsa satışı gelir paylaşımı yaptı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamaya göre Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İzmir Konak'ta yer alan arsanın satışı ile gelir paylaşımı işi gerçekleştirdi...

Özak GYO şehir otelciliğinde büyüyecek!

İnşaat sektöründe geliştirdiği onlarca proje ile adından söz ettiren Özak GYO, otelcilik alanında da büyüme hedefliyor. Ela Quality Resort ile turizmde faaliyet gösteren Özak GYO şehir otelciliğine girerek bu alanda büyüme planlıyor.

Özak GYO'nun Beşiktaş projesine onay çıktı!

Beşiktaş Balmumcu’da, Özak GYO’nun 8 bin 349 metrekare alan üzerine projelendirdiği otel ve rezidansa İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi’nden onay çıktı.

Özak GYO 3 aylık faaliyet raporunu yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Özak GYO 3 aylık faaliyet raporunu yayınladı...

Arstate Turizm Özak GYO birleşme sözleşmesi hazırlandı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Arstate Turizm Özak GYO birleşme sözleşmesi hazırlandı.

Arstate Turizm, Özak GYO ile birleşiyor!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Arstate Turizm Pazarlama Özak GYO ile birleşiyor.

Özak GYO 2015 kar payı dağıtımını yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamaya göre Özak GYO 2015 kar payı dağıtımını yayınladı.

Özak GYO genel kurul toplantısı sonucunu yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamaya göre Özak GYO genel kurul toplantısı sonucunu yayınladı.

Özak GYO 2015 yılı özet finansal sonuçlarını yayınladı!

Özak GYO Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda finansal sonuçlarına ilişkin olarak hazırlanan özet bilgileri ve geleceğe yönelik beklentilerini içeren sunumu yayınladı. Sunum için www.ozakgyo.com adresli internet sitesini ziyaret edebilirsiniz

Özak GYO Bulvar 216 sinemasını Akyön Tesis Yönetimi'ne kiraladı!

Özak GYO Ataşehir'de yer alan Bulvar 216'da B09 bağımsız ticari bölümünde bir sinema yatırımı yapılmasına ve mülkiyetinde bulunan bölümün de sinema olarak işletilmek üzere Akyön Tesis Yönetimi A.Ş.'ye kiralanmasına karar verdi.

Reysaş GYO, İzmir Menderes'deki lojistik deponun inşaat ruhsatını aldı!

Reysaş GYO, İzmir Menderes İlçesi Görece Mahallesi 526 Ada 1 Parsel üzerinde inşa edilecek lojistik deponun yapımı için inşaat yapı ruhsatı aldı.

Özak GYO'dan 2014 revize değerleme raporları!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformunda yapılan yazılı açıklamaya göre, Özak GYO 2014 yılı revize değerleme raporlarını yayınladı.

Özak GYO 2014 yılı revize değerleme raporlarını yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformunda yapılan yazılı açıklamaya göre, Özak GYO 2014 yılı revize değerleme raporlarını yayınladı.

Özak GYO revize değerleme raporlarını yayınladı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformunda yapılan yazılı açıklamaya göre, Özak GYO revize değerleme raporlarını yayınladı.

Özak GYO izmir projesi

Özak GYO izmir projesi Özak GYO izmir projesi

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İzmir Alsancak'ta bulunan arsalara ilişkin olarak Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi A.Ş. ile tasfiye protokolü düzenlendiğini bildirilmişti.


Özak GYO tarafından daha önce EPP'ye yapılan tüm ödemeler, belirlenmiş olan güncelleme faiz oranı ile güncellenerek toplam 12 milyon 36 bin 663,50 TL olarak bugün Özak GYO'ya tarafından geri tahsil edildi. 


Açıklama:

23.09.2016 tarihinde KAP'ta yayınlanan açıklamamız ile İzmir Alsancak'ta bulunan arsalara ilişkin olarak Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi A.Ş. (EPP) ile aramızda Tasfiye Protokolü düzenlendiği bildirilmiştir.

Şirketimiz tarafından daha önce EPP'ye yapılan tüm ödemeler, belirlenmiş olan güncelleme faiz oranı ile güncellenerek toplam 123.036.663,50 TL olarak 16.12.2016 tarihinde Şirketimizce geri tahsil edilmiştir. Sözleşme konusu arsalar üzerinde Şirketimiz lehine tesis edilmiş bulunan ipotekler kaldırılmıştır.

    

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine...