29 / 11 / 2022

Özdilek Park İstanbul AVM markaları

Özdilek Park İstanbul AVM markaları

5 katlı tek bloktan meydana gelen Özdilekpark İstanbul AVM Levent projesi, hazırlıklarına 2005 yılında başlanan Özdilek Center'ın içerisinde konumlanıyor. Proje, Levent-Hisarüstü metro hattının ilk durağında yaşama geçiriliyor. İşte Özdilek Park İstanbul

Özdilek Park Antalya yılbaşında açık mı?

Özdilek Park Antalya, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Özdilek Park Antalya yılbaşında açık mı? Özdilek Park Antalya yılbaşında kaçta açılıyor? İşte Özdilek Park Antalya 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

Özdilek Park İstanbul yılbaşında açık mı?

Özdilek Park İstanbul, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Özdilek Park İstanbul yılbaşında açık mı? Özdilek Park İstanbul yılbaşında kaçta açılıyor? İşte Özdilek Park İstanbul 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

Özdilek'ten Fethiye’ye yeni park ve spor tesisi!

Bursa’nın hayırsever iş adamlarından Hüseyin Özdilek, Nilüfer’in Fethiye Mahallesi’ne park, pazar yeri, spor tesisi, dinlenme ve oyun alanları kazandıracak.

Özdilek Park Antalya Kurban Bayramı çalışma saatleri!

Özdilek Park Antalya, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Özdilek Park Antalya Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Özdilek Park Antalya Kurban Bayramı çalışma saatleri...

Özdilek Park Bursa Kurban Bayramı çalışma saatleri!

Özdilek Park Bursa, hafta içi her gün saat 08:30 ile saat 23:30 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Özdilek Park Bursa Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Özdilek Park Bursa Kurban Bayramı çalışma saatleri...

Özdilek Park İstanbul Kurban Bayramı çalışma saatleri!

Özdilek Park İstanbul, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Özdilek Park İstanbul Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Özdilek Park İstanbul Kurban Bayramı çalışma saatleri...

Özdilek Holding 3 yılda 250 milyon TL'lik AVM yatırımı yapacak!

Özdilek Holding Alışveriş Merkezi işini sevdi. İstanbul Levent'te açtığı Özdilek Park AVM ile dikkatleri üzerine çeken şirket, önümüzdeki üç yılda Alışveriş Merkezi projelerine 250 milyon TL yatırım yapmayı planlıyor.

Özdilek Park İstanbul Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Özdilek Park İstanbul hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Özdilek Park İstanbul Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Özdilek AVM bayramda kaça kadar açık? Özdilek AVM bayramda kaçta açılacak?

Özdilek Park Bursa Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Özdilek Park Bursa hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Özdilek Park Bursa Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Bursa Özdilek Park AVM bayramda kaçta açılacak? Bursa Özdilek Park AVM bayramda kaça kadar açık?

Özdilek Park Antalya Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Antalya Özdilek Park hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Özdilek Park Antalya Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Antalya Özdilek Park bayramda kaçta açılacak? Antalya Özdilek Park bayramda kaça kadar açık?

Antalya Özdilek Park bayramda açık mı?

Antalya Özdilek Park hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Antalya Özdilek Park bayramda açık mı? Antalya Özdilek Park bayramda kaçta açılacak? Antalya Özdilek Park bayramda kaça kadar açık?

Bursa Özdilek Park AVM bayramda açık mı?

Özdilek Park AVM hafta içi hergün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Bursa Özdilek Park AVM bayramda açık mı? Bursa Özdilek Park AVM bayramda kaçta açılacak? Bursa Özdilek Park AVM bayramda kaça kadar açık?

KFC Antalya Özdilek Park AVM'de açıldı!

KFC, Türkiye'nin dört bir köşesinde tavuk severlerle buluşmaya devam ediyor. Türkiye genelinde 16 şehirde şubesi bulunan KFC, 30 Ocak Cuma günü Antalya’daki 4. Türkiye’de ise 93. şubesini Özdilek Park'ta hizmete soktu.

Özdilek Park İstanbul AVM markaları Haberi

Özdilek Park İstanbul AVM markaları

İstanbul Avrupa yakası Levent'in en işlek caddelerinden biri olan Büyükdere Caddesi üzerinde hayata geçirilen Özdilek Park İstanbul AVM açılış bilgileri hakkında detay vermeden önce projenin diğer bilgilerine değinelim. 


Levent-Hisarüstü metro hattının ilk durağında yaşama geçirilen Levent Özdilek Park İstanbul AVM'de; 6 ziyaretçi asansörü ve 40 yürüyen merpen, elektronik market, çocuk eğlence alanları, Cinetime sinemaları,  3 bin 200 metrekare ortak teras alanı ve 1500 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanı mevcut. 


Özdilek Park İstanbul AVM açılış tarihi belli oldu. Yenikapı-Hacıosman metrosu ile ulaşımın sağlandığı avm, hazırlıklarına 2005 yılında başlanan Özdilek Center'ın içerisinde yer alıyor. 


Özdilek Park İstanbul AVM markaları!

- H&M, 

- Media Markt, 

- D&R, 

- Derimod, 

- İpekyol, 

- Koton, 

- Polo Garage, 

- Roman, 

- Vakko Butik, 

- Mango, 

- Mavi, 

- Sarar, 

- Nike, 

- Adidas, 

- Swatch, 

- Saat&Saat, 

- Flormar,  

- Watsons, 

- Gratis, 

- Atasay, 

-...