özen grup onur market

özen grup onur market

Gıda perakendesinde Onur Marketler ile dikkat çeken Özen Grup, İnaş Yapı markasıyla gayrimenkul sektörüne girdi. Venera Çorlu ile adım attığı gayrimenkul sektöründe, İstanbul'da da yeni yaşam alanlarına imza atmayı hedefliyor.

Onur Market, Çağlayan mağazasını hizmete açtı!

Özen Grup bünyesindeki Onur Market, Çağlayan mağazasını yenileyerek 18 Eylül 2012 Salı günü hizmete açtı.

Beyre Grup İnşaat Oto Yedek Parça Orman Ürünleri Dekorasyon Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beyre Grup İnşaat Oto Yedek Parça Orman Ürünleri Dekorasyon Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Hakim Özen tarafından kuruldu.

Onka Grup Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Onka Grup Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Onur Kağan Henden tarafından kuruldu.

Kuzu Grup'tan Emlak Konut'un kampanyasına destek!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, Emlak Konut GYO tarafından başlatılan 26 projede geçerli kampanya ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

Rise Grup Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rise Grup Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 500 bin TL sermaye bedeli Hüseyin Özen tarafından kuruldu.

Özen Kuzu: Konut almanın tam zamanı!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su Özen Kuzu, hayata geçirdikleri projelerden ve yatırımlardan bahsetti. Türkiye için Kazanç Vakti Kampanyası'na destek verdiklerini söyleyen Kuzu, konut almak için en uygun zamanının olduğunu söyledi.

Kuzu Grup'tan konutta dev kampanyaya destek!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve Üst Yöneticisi (CEO) Özen Kuzu, Kuzu Grup'un, SeaPearl Ataköy ile konutta dev kampanyaya destek olduğunu söyledi. 

Royal Grup Mimarlık Mühendislik Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Royal Grup Mimarlık Mühendislik Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 500 bin TL sermaye bedeli ile Onur Çaka ve Osman Yılmaz ortaklığında kuruldu.

Özen Kuzu'dan 15 Temmuz mesajı!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, 15 Temmuz mesajı yayınladı. İşte Kuznu'nun darbe girişiminin ikinci yıl dönümüyle ilgili yaptığı açıklama....

AB Grup'tan 15 Temmuz açıklaması!

AB Grup Holding 15 Temmuz basın bildirisi yayınladı.  AB Grup Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Bayrak'' 15 Temmuz Destanı’nın 2. Sene-i devriyesini hüznü, heyecanı, coşkusu, onur ve gururuyla milletçe hep birlikte yaşıyoruz'' dedi.

Özen Kuzu'dan Murat Kurum'a tebrik!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu, Emlak Konut GYO'nun Başkanı Murat Kurum'un 66.hükümetin Çevre ve Şehircilik Bakanı olmasıyla ilgili açıklamada bulundu.

Tetik Grup Yapı Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Tetik Grup Yapı Ticaret Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Onur Tetik ve Hayati Tetik ortaklığında kuruldu.

Özen Kuzu ve Güven Kuzu'dan yeni şirket!

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu ile Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Özen Kuzu bugün yeni bir şirket daha kurdular. 

Kuzu Grup 2018'de yeni yatırımlara hazırlanıyor!

Kuzu Grup CEO’su Özen Kuzu, 2018’de yüzde 8 büyümeyi hedeflediklerini mevcut projelere yeni yatırımlar eklemeye devam edeceklerini açıkladı. 

özen grup onur market Haberi

özen grup onur market

İnaş Yapı,Venara konut projesinin ilk halkasını İlkar İnşaat iş ortaklığıyla Çorlu'da hayata geçiriyor. İnaş Yapı, Venera Çorlu ile adım attığı gayrimenkul sektöründe önümüzdeki dönemde İstanbul'da da yeni yaşam alanlarına imza atmayı hedefliyor. Özen Group'un CEO'su Cemal Özen 'Perakende sektöründe uzun yıllardır işimizi başarılı bir şekilde sürdürüyoruz. Ana işimiz gıda perakendeciliği. Bu alandaki başarımızı, kalitemizi ve güvenimizi farklı bir sektöre taşımak istedik' diye...