Özyurtlar İnşaat kadınlar günü indirimi

Özyurtlar İnşaat kadınlar günü indirimi

Özyurtlar İnşaat, projelerinde Kadınlar Günü haftasına özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor. 9 Mart Pazar akşamı sona erecek olan kampanyadan N5 Suites, NCity Esenyurt ve NCadde projelerinden konut alan tüm kadınlar yararlanacak.

Elite Concept'ten Kadınlar Günü'ne özel indirim! 

Şua İnşaat, Kadıköy Fikirtepe'deki projesi Elite Concept'te 8 Mart Kadınlar Günü'ne özel yüzde 20 indirime ek 8 bin TL ekstra indirim sunuyor. Projede 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar da vade seçeneği sunuluyor...

Özyurtlar İnşaat'ın 63 dükkanı bugün satışta!

Özyurtlar İnşaat Nlogo ve Ncadde Ottoman projelerinde yer alan 63 dükkanı bugün satışa sunuyor. Dükkanların müzayedesi saat 14.00’da Eskidji Müzayedecilik tarafından gerçekleştirilecek. 

Özyurtlar İnşaat'tan yılın son kampanyası!

Özyurtlar İnşaat, Ödül İstanbul projesinde 'Herkes Kampanya Yapar, Özyurtlar Holding Ev Sahibi Yapar' kampanyasını başlattı. Projede fiyatlar 219 bin TL'den başlıyor.

Özyurtlar İnşaat’ın N5 Suites Otel+Residence projesinin yüzde 80'i satıldı

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi

Özyurtlar İnşaat Cityscape Global 2015 Fuarı'nda yerini aldı.

Özyurtlar İnşaat, dünyanın en önemli emlak fuarlarından biri olarak kabul edilen Cityscape Global 2015’te yerini aldı.

Özyurtlar İnşaat Dubai'ye gidiyor!

Özyurtlar İnşaat, 8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai'de düzenlenen Cityscape Global 2015'te yerini aldı. Fuarda, Nlogo İstanbul, 1 Coastal City, NCadde Agora ve Nlive Bahçeşehir projelerini tanıtacak.

Özyurtlar İnşaat 4 projesiyle Cityscape’e katılacak!

İnşaat sektöründe güvenin ve kalitenin adresi Özyurtlar İnşaat, Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2015’te, Nlogo İstanbul, 1Coastal City, NCadde Agora ve Nlive Bahçeşehir projelerini tanıtacak

Özyurtlar İnşaat NLogo İstanbul'da fiyatlar 142 bin TL'den başlıyor!

Özyurtlar İnşaat'ın 200 milyon lira yatırım değeri ile Esenyurt'ta hayata geçirmekte olduğu NLogo İstanbul projesinde "komşunu getir 2 taksiti sildir" sloganıyla duyurulan cazip kampanya devam ediyor.

Özyurtlar İnşaat NLive Bahçeşehir Projesi!

Özyurtlar İnşaat NLive Bahçeşehir Projesi 3 bin 778 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Toplam 98 daire ve 6 asma kat dükkanın yer aldığı proje banka kredisi veya firma bünyesinde kredi kullanılabiliyor.

Özyurtlar İnşaat Nşehir'in 2. etabı bu yıl sonunda teslim edilecek!

Esenyurt, Beylikdüzü ve Bahçeşehir hattında bugüne kadar 15 bin konut inşa eden Özyurtlar İnşaat, Nşehir projesinin ikinci etabını bu yıl sonunda teslim edecek.

Özyurtlar İnşaat yeni projesini nerede yapacak?

Esenyurt, Beylikdüzü ve Bahçeşehir hattında bugüne kadar 15 bin konut inşa eden Özyurtlar İnşaat, yaz durgunluğu yaşamıyor.

Özyurtlar İnşaat yıl sonu üç proje birden teslim edecek!

Hayata geçirdiği “N” marka projelerle inşaat sektöründe güvenin adresi olmayı başaran Özyurtlar İnşaat, yıl sonunda üç projesini daha teslim etmeye hazırlanıyor.

Ukra City projesini Özyurtlar İnşaat aldı!

Esenyurt’un problemli projelerinden 2 bin 400 konutluk Ukra City’yi Özyurtlar İnşaat alıyor. Özyurtlar’ın patronu Tamer Özyurt, “Ticari amacımız yok, bölgenin imajını düşünüyoruz. Hem de bölgede bir cenaze kalkar” dedi.

Özyurtlar İnşaat kadınlar günü indirimi Haberi

Özyurtlar İnşaat kadınlar günü indirimiÖzyurtlar İnşaat'ın N5 Suites projesi Esenyurt'ta otel-rezidans konseptinde inşa ediliyor. Projede 134'ü otel odası, 187'si rezidans daire, 8'i dükkan olmak üzere toplam 329 bağımsız bölüm bulunuyor. N5 Suites'de yer alan 187 rezidans dairenin 127 adedi 1+0 (stüdyo), 60'ı ise 1+1 daire olarak tasarlandı. Projede yer alan stüdyo daireler 40 metrekare büyüklüğünde. 1+1 dairelerin büyüklüğü ise 75, 80 ve 87 metrekare arasında değişiyor. 

NCity Esenyurt ise Esenyurt'ta Kiptaş 4'üncü ve Kiptaş 5'inci Etap'ın yanında bulunan 15 dönümlük arazide inşa ediliyor. 17 katlı dört bloktan oluşan NCity Esenyurt'ta 528 daire yer alıyor. 

Esenyurt'ta 7 dönüm arazi üzerinde inşa edilen NCadde ise, tek blokta 16 kattan oluşuyor. NCadde'de tamamı 1+1 home ofis'lerden oluşan 112 daire...