28 / 05 / 2022

peker GYO Çamlıca arsası 2021 değeri

peker GYO Çamlıca arsası 2021 değeri

Peker GYO, Çamlıca'daki arsasının gayrimenkul değerleme raporunu yayınlandı. Peki Çamlıca'daki arsasının değeri ne kadar?

Peker GYO'dan Çamlıca arsasına ilişkin açıklama!

Peker GYO'nun Çamlıca arsasıyla ilgili parsel tevhidine ve 11 milyon 748 bin 240 TL'ye ilave arsa alımına ilişkin işlemler tamamlandı. 

Peker GYO'nun Çamlıca'daki arsasının değeri ne kadar?

Peker GYO, Çamlıca'daki arsasının gayrimenkul değerleme raporunu yayınlandı. Peki Çamlıca'daki arsasının değeri ne kadar?

Peker GYO'dan Çamlıca arsası açıklaması!

Peker GYO'nun Çamlıca arsasına komşu 652,69 metrekare alanın, arsaya tevhidine ilişkin Yönetim Kurulu tarafından alınan kararı açıkladı.

Hasan Peker'in Çamlıca arsası Peker GYO'nun mülkiyetine geçti!

Hasan Peker lehine kayıtlı 24 milyon 784 bin 246 TL ekspertiz değerli 2.124,98 metrekareye denk gelen intifa hakları Peker GYO'nun lehine bedelsiz olarak terkin edildi. Hasan Peker lehine intifa haklarının tamamı terkin edilmiş olup, Çamlıca arsanın tam mülkiyeti şirkete geçdi.

Peker GYO'nun Çamlıca arsası 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Peker GYO'nun Çamlıca arsası ile ilgili olarak hazırlattığı 2020 yıl sonu "Gayrimenkul Değerleme Raporu" yayınlandı. 

Peker GYO'nun Çamlıca Değerleme Raporu yeniden incelenecek!

Peker GYO, Hasan Peker'e ait intifa haklarının güncel ve 25 Aralık 2019 tarihi itibariyle değerlerinin takdir edildiği 20 Nisan 2020 tarih ve 2020-ÖZEL-289 sayılı değerleme raporunu yayınladı. Raporun değerleme standartlarına uygunluğunun gözden geçirilmesi için Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği'n

Peker GYO Çamlıca arsası 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Çamlıca arsası 2018 yılı değerleme raporunu yayınladı...

Emlak Konut Çamlıca Camii projesine bağış yaptı!

Emlak Konut GYO, Çamlıca'da inşaatı devam eden cami ve müzeye 12 milyon lira bağış yaptı. Şirketten, Kamu Aydınlatma Platformu'na açıklama yaptı.

Çamlıca Apart Evleri nerede?

Çamlıca Apart Evleri'nde fiyatlar 74 bin liradan başlıyor, proje Işık Koleji'nin alt tarafında yer alıyor

Sakarya Çamlıca Apart Evleri'nde 79 bin liraya 2+1!

Çamlıca Apart Evleri Sakarya'da Bak Yapı imzasıyla yükseliyor, fiyatların 74 bin liradan başladığı projeden banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor

Çamlıca Apart Evleri'nde 74 bin liraya 2+1! Full eşyalı!

Sakarya'da inşa edilen Çamlıca Apart Evleri'nde fiyatlar 74 bin liradan başlıyor, projedeki konutlar full eşyalı olarak teslim ediliyor

Çamlıca Tepesi Tv ve Radyo Kulesi projesinin mimarisi İTÜ'den!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Büyük Çamlıca Tepesi üzerinde yer alacak olacak bir Radyo Kulesi için 2011 yılında düzenlenen "Çamlıca Tepesi Tv ve Radyo Kulesi Fikir Projesi Yarışması"nı 3. olan İTÜ kazandı...

Çamlıca Cami'nin hafriyat çalışmalarına başlanıyor!

Çamlıca'da inşa edilecek Çamlıca Cami'nin hafriyat çalışmalarına başlanacağı belirtildi...

peker GYO Çamlıca arsası 2021 değeri Haberi

peker GYO Çamlıca arsası 2021 değeri

Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Çamlıca arsanın gayrimenkul değerleme raporu hakkında açıklama yaptı.

Peker GYO tarafından Çamlıca'daki arsanın gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. Söz konusu taşınmazlar İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi üzerinde bulunuyor. Konu taşınmazlar D100 Otoyolu’na 85 metre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 3.2 kilometre, Çamlıca Tepesi’ ne 3 kilometre ve Üsküdar Devlet Hastanesi’ne 4.80 kilometre kuş uçuşu mesafede yer alıyor.Taşınmaza İstanbul yönünden ulaşmak için; Acıbadem Caddesi üzerinde Çamlıca istikametine doğru ilerlerken Acıbadem Metrobüs Durağı üzerinden çevre yolunu Çamlıca istikametinde geçtikten sonra ilk sola sapılarak Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Caddesine giriliyor. Taşınmaz bu cadde üzerinde yaklaşık 180 m yol alındığında solda kalıyor.