25 / 05 / 2022

Prestij Elit bursa ulaşım

Prestij Elit bursa ulaşım

Toplamda 552 adet daireden meydana gelen Prestij Elit Konutları 46 blok halinde inşa ediliyor. Proje 60 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Peki Bursa Prestij Elit ne zaman teslim edilecek?

Bursa Prestij Elit nerede?

Toplam arsa alanı 60 bin metrekare olarak belirlenen Prestij Elit Konutları 46 blok halinde yükseliyor. Projede 552 adet daireye yer veriliyor. Peki Bursa Prestij Elit nerede?

Prestij Elit Bursa ulaşım!

Bak Yapı imzası taşıyan Bursa Prestij Elit Evleri 'nde fiyatlar 329 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Prestij Elit Bursa ulaşım bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Prestij Elit Evleri nerede?

Teslimlerin 2017 yılında gerçekleşeceği Prestij Elit Evleri 'nde fiyatlar 329 bin TL'den başlıyor ve 369 TL'ye kadar çıkıyor . Peki Prestij Elit Evleri nerede?

Müfit Aydın: Kanal İstanbul Türkiye'nin prestij projelerinden!

AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul projesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Türkiye'nin prestij projelerinden olacağını kaydetti.

Prestij Gold projesinin örnek dairesi görücüye çıktı!

Bakyapı, 300 milyon TL’lik yatırım değerinde, Bursa’nın cazibe merkezi Çamlıca’da başladığı Prestij Gold projesinin örnek dairesini görücüye çıkardı. 

Prestij Park Bulvar Evleri geliyor! Yeni proje!

Prestij Park Bulvar, Bursa'nın Osmangazi ilçesinde Bakyapı imzası ile hayata geçirilecek. Proje toplam 1.100 konut ve 50 işyerinden meydana gelecek..

Bakyapı Prestij Gold Evleri geliyor! Yeni proje!

Bakyapı, Bursa Nilüfer'deki yeni projesi Bakyapı Prestij Gold için çalışmalara başladı. Projenin 30 ayda tamamlanması planlanıyor..

Bursa Prestij Optimum yatırımcısına yüzde 50 kazandırdı!

Bakyapı'nın hayat geçirdiği Bursa Prestij Optimum yatırımcısına yüzde 50 kazandırdı. Proje 990 daireden meydana geliyor

Bursa Prestij Elit'in 2. etabı Eylül sonunda hazır!

Bakyapı’nın Bursa Osmangazi bölgesinde hayata geçirdiği Bursa Prestij Elit projesinde teslimler başladı.

Bursa Prestij Elit projesinde teslimler başladı!

Prestijli yaşam alanlarının mimarı Bakyapı’nın Bursa Osmangazi’de hayata geçirdiği Bursa Prestij Elit projesinde teslimler başladı.

Prestij Hayat'ta fiyatlar 189 bin TL'den başlıyor!

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, Bursa'daki yeni Prestij Hayat projesinin detaylarını paylaştı. Bakgör, sektöre ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Bursa Prestij Hayat Sitesi fiyat!

Bursa Prestij Hayat Sitesi fiyat listesi 199 bin TL'den başlıyor. Proje 15 katlı 17 blok olarak toplam 1.518 bağımsız birimden oluşuyor...

Prestij Optimum Bursa satılık ev!

Teslimleri 2018 yılında yapılacak olan Prestij Optimum projesi 13 katlı dokuz bloktan oluşuyor. Proje Bursa'da Bak Yapı tarafından inşa ediliyor...

Prestij Hayat Bursa satılık!

Bak Yapı tarafından hayata geçirilen Prestij Hayat Bursa projesi, 62 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor...

Prestij Hayat Konutları Bursa fiyat!

Prestij Hayat projesi, Bursa Osmangazi'de 17 blok olarak hayata geçirildi. Teslimleri 2019 yılında yapılacak olan proje Bak Yapı imzası taşıyor...

Bursa Prestij Hayat konut fiyatları!

Bursa Osmangazi'de Bak Yapı tarafından hayata geçirilen Prestij Hayat projesi 15 katlı 17 blok olarak yükseliyor. Projede fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor...

Prestij Elit bursa ulaşım Haberi

Prestij Elit bursa ulaşım

"Bursa Prestij Elit ne zaman teslim?" sorusunu yanıtlamadan önce projenin genel özelliklerine değinelim. Bursa Osmangazi'de hayata geçirilen projede dairelerin alanları 165 ile 186 metrekare arasında değişiyor. 


Prestij Elit Bursa'da konut tipleri 3 oda 1 salon dubleks ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Toplam 552 adet daireden meydana gelen proje Bak Yapı imzası taşıyor. 


Yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için yüzde 0,79 faizle banka kredisi kullanılabilen Osmangazi Prestij Elit Konutları sauna, fitness, fin hamamı, çocuk parkı, mescit, yüzme havuzu gibi sosyal imkanlara sahip. 


Bak Yapı Prestij Elit fiyatları 3 oda 1 salon dublekslerde 329 bin TL'den, 4 oda 1 salonlarda ise 369 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


Bursa Prestij Elit ne zaman teslim?

Toplam arsa alanı 60 bin metrekare olarak belirlenen Prestij Elit Bursa'da teslimlerin 2017 yılında yapılması öngörülüyor....