Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin dört ürünü, dünyanın en köklü ve prestijli tasarım ödülü olan red dot ile ödüllendirildi

Profilo müşteri memnuniyetinde lider oldu!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve uluslararası araştırma kuruluşu KA Araştırma Limited tarafından açıklanan 2012 Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne göre müşteri memnuniyetinde lider markalar arasında yer aldı....

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, MOM-Z konferansını düzenledi!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu, “İnternet ve mobil dünyada anne” başlıklı oturumu yönetirken, kendi deneyimlerini aktardı

Depreme dayanıklı ve sıfır evlere talep arttı!

TÜİK Kasım ayı verilerini değerlendiren Birikimevim Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli, ''Ev sahibi olmak isteyenler depreme dayanıklı ve yeni yapılara yöneliyor'' dedi.

Çelik evler depreme dayanıklı mı?

Elazığ’daki depremden sonra depremzedelere çelik konstrüksiyon ev yapılacağı açıklandı. Bu açıklamadan sonra vatandaşlar çelik evlerin depreme dayanıklı olup olmadığıyla ilgili soruları yöneltti.

Evim depreme dayanıklı mı? e-Devlet deprem riski sorgulama!

Elazığ depreminin ardından vatandaşlar fay hattı sorgulama işlemini yapmaya başladı. Deprem riski e-Devlet sisteminden sorgulanabiliyor. E-Devlet sisteminden deprem riski sorgulama nasıl yapılır? Depreme dayanıklı ev nasıl olur? İşte merak edilen soruların cevapları...

Ev alırken depreme dayanıklılığına bakılmıyor!

İstanbul'da gerçekleşen deprem araştırması sonuçlarına göre ev alırken depreme dayanıklılığına bakılmıyor.

Ev alırken önce depreme dayanıklılığına bakılmalı!

Yapı Denetim ve Deprem Mühendisliği Derneği Başkanı Şahin "Konut alırken fiyatına, cephesine, salonuna ve mutfağına bakmak yetmiyor. Ev alırken mutfağından önce depreme dayanıklılığına bakılmalı." diye konuştu...

Ev alırken depreme dayanıklılığına bakılmalı!

Deprem kuşağındaki İzmir’de yapılarla ilgili doğru bilinen yanlışları açıklayan Doç. Dr. Salih Yılmaz, “Sahile yakın ya da manzarası güzel diye ev almayın. Yeni bir yer alırken önce depreme dayanıklılığına bakın” dedi.

Depreme dayanıklılığa değil muhite bakıyoruz!

Ev alacak ya da kiralayacakların sadece yüzde 14'ü depreme dayanıklılığı ilk kriter olarak önemsiyor. Ankete katılanların yüzde 55'ine göre konutun bulunduğu muhit en önemli kriter...

Havacı Metal, depreme dayanıklı prefabrik ev üretiyor!

Havacı Metal, depreme dayanıklı prefabrik ev imalatına başladı. Bu evleri 60 günde imal ettiklerini dile getiren işletme sahibi Yunus Havacı, 100 metrekarelik bir evin 55 bin TL olduğunu söyledi.

ABD'de dayanıklı tüketim malı siparişleri arttı!

ABD'de dayanıklı mal siparişleri Ekim ayında düşüş beklentilerinin aksine yüzde 0.4 arttı. Reuters anketine katılan uzmanlar dayanıklı mal siparişlerinin yüzde 0.6 azalmasını bekliyorlardı.

Özlü Özkan İnşaat Mobilya ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özlü Özkan İnşaat Mobilya ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Özkan Özlü tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 26 Kasım 2014 tarihinde kuruldu.

Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması sonuçlandı!

Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması, Doğal Afet Sigortalan Kurumu nım (DASK) inşaat mühendisliği ve mimarlık bölümü öğrencileri başta olmak üzere üniversitelilerde depreme karşı dayanıklı yapı bilincini geliştirmek için düzenlendi.

Ponz Yapı İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Ponz Yapı İnşaat Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi, Mehmet Şirin Akyol Şube Müdürlüğü'nde 400 bin TL'lik sermaye bedeli ile 17 Kasım'da kuruldu.

Baumit ile mükemmel sıvalar, daha dayanıklı duvarlar!

Yapı malzemeleri alanının lider markalarından Baumit’in difüzyona açık sıva sistemleri ile daha hızlı ve de sağlıklı uygulamalar yaparak, daha uzun ömür ve dayanıklılık sağlamak mümkün.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu Haberi

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu


Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin dört ürünü, dünyanın en köklü ve prestijli tasarım ödülü olan red dot ile ödüllendirildi. Profilo CM1001LTR ve CM1021LTR 6 kg kapasiteli çamaşır makineleri, Profilo BM6480MG ve BM5380MA bulaşık makineleri, üstün tasarım özellikleri ile Ev Aletleri ve Mutfak kategorilerinde red dot ödüllerin sahibi oldu.


Dünyanın en prestijli tasarım yarışmasında bu yıl dört ürünü ödüllendirilen Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, CM1001LTR ve CM1021LTR 6 kg kapasiteli çamaşır makineleri, Profilo BM6480MG ve BM5380MA bulaşık makineleri Ev Aletleri ve Mutfak kategorilerinde ödüllerin sahibi oldu.


red dot ödüllerine bu yıl yine dünyanın dört bir yanında tasarımcılar, üreticiler ve mimarlar başvurdu. Yarışmanın 24 ülkeden gelen 37 uzmandan oluşan bugüne kadarki en kalabalık jürisi, toplam 4.662 ürünü inceleyerek kazanan 58 ürünü belirledi. red dot sahipleri...