04 / 12 / 2022

Propa Kartal propa inşaat

Propa Kartal propa inşaat

Toplam 250 adet daire ve ticaret alanının yer aldığı Propa Kartal'da çeşitli sosyal alanlar da bulunuyor. Projenin yapımına Ekim - Kasım aylarında başlanması planlanıyor. Peki Propa Kartal nerede?

Kartal Propa Vista ev fiyatları!

Propa Vista projesi Propa İnşaat tarafından Anadolu Yakası Kartal'da inşa ediliyor. Kartal Propa Vista ev fiyatları 380 bin TL'den başlıyor.

Propa Vista Kartal güncel fiyat bilgisi!

Propa Vista Kartal güncel fiyat bilgisi minimum 380 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede toplam 247 konuta yer veriliyor...

Propa Vista'da son 50 daire için yüzde 15 indirim fırsatı!

Kartal'da hayata geçirilen Propa Vista projesinde satışı devam eden son 50 daire için yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor.

Propa Vista mağazaları için ön talep süreci başladı!

Kartal Yakacık Metro İstasyonu ve E-5 karayolunun hemen yanında yükselen Propa Vista projesindeki mağazalar için ön talep süreci başladı.

Propa Vista'dan ev alanlara Paris seyahati!

Kartal’da hayata geçirilen Propa Vista projesinden 8-15 Aralık 2017 tarihleri arasında ev satın alan 5 aile, Ocak ayında muhteşem bir Paris seyahatini kazanma şansı yakalıyor. 

2017 Propa Vista Kartal fiyat listesi! İste ödeme planı!

Propa İnşaat imzası taşıyan Propa Vista projesi İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da E-5 metro durağının yanında yükseliyor. İşte 2017 Propa Vista Kartal fiyat listesi! İste ödeme planı...

Propa Vista Kartal daire fiyatları!

Propa Vista Kartal daire fiyatları 380 bin TL'den başlıyor. İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yükselen Propa Vista projesinde teslimler 2018 yılında yapılacak...

Kartal Propa Vista satılık ev fiyatları!

Kartal Propa Vista satılık ev fiyatları 380 bin TL'den başlıyor. 2018 yılının sonunda konut teslimleri yapılacak olan projenin yüzde 65'i ön satış döneminde satıldı...

Propa Vista Kartal'da 30 ay sıfır faiz imkanı!

Propa Vista projesi Propa İnşaat tarafından İstanbul Kartal'da hayata geçirildi. Propa Vista projesinde cazip ödeme seçenekleri sunuluyor...

Propa Vista Evleri fiyatları!

Propa Vista Evleri fiyatları minimum 380 bin TL'den başlıyor. Ön satışları yapılan proje Propa İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yükseliyor...

Propa, 250 milyon TL'lik iki arazi için el sıkıştı!

Propa Vista'nın tanıtım toplantısında konuşan Propa CEO'su Can Özçicek Kartal'da 11 dönüm ve 14 dönüm alana sahip iki yeni arsa için el sıkıştıklarını söyledi.

Propa Vista Rezidans fiyat listesi!

Propa Vista Rezidans fiyat listesi 380 bin TL'den başlıyor. Propa İnşaat imzası taşıyan proje İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da hayata geçirildi...

Kartal Propa Vista teslim tarihi!

Propa İnşaat imzası taşıyan Propa Vista projesi konut ve mağazalardan oluşuyor. Kartal Propa Vista teslim tarihi ne zaman?

Propa Kartal propa inşaat Haberi

Propa Kartal propa inşaat

Propa İnşaat imzası ile yükselen Propa Kartal Rezidans 35 katlı olarak tasarlanan kule halinde yükselecek. Projenin bu ay satışa çıkması öngörülüyor. 


"Propa Kartal nerede?" sorusuna İstanbul'un Anadolu Yakası Kartal ilçesinde, Yakacık metro istasyonuna ve toplu taşıma duraklarına yakın bir bölgede bulunduğunu söyleyebilmek mümkün. 


Propa İnşaat Propa Kartal'da 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor. Proje 250 tane rezidans daire ve 4 bin metrekarelik ticaret alanından meydana geliyor. 


E-5 Otoyolu’na cepheli konumda olan Propa Kartal'da inşaat çalışmalarının Ekim ya da Kasım ayında başlaması planlanıyor. 


Propa Kartal satış ofisi iletişim

Tel: 0 (212) 347 02 89

Web: http://www.propa.com.tr/

Özge...