Raweet Al Eamar For Investment iletişim

Raweet Al Eamar For Investment iletişim

Raweet Al Eamar For Investment İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Samah Yacot A.M Hassanein tarafından kuruldu...

Raweet Al Eamar For Investment İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Raweet Al Eamar For Investment İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Samah Yacot A.M Hassanein tarafından kuruldu...

Suudi Al Rajhi Group ile Beyttürk İnşaat'tan ortaklık!

Türk inşaat sektörünün yabancıya konut satışında önde gelen şirketlerinden Beyttürk İnşaat, Al Rajhi Group ile İstanbul, Bursa veYalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında işbirliği yapmak üzere bir mutabakat zaptı imzaladı.

Evimiz Kocaeli'de evini bugün al, kredini seneye öde kampanyası uzatıldı!

İstanbul’a komşu konumda bulunan ve tek etapta 936 konutla Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olan Evimiz Kocaeli’nde, 30 Nisan’da sona eren, “Evini bugün al, kredini gelecek sene öde!” kampanyasının süresi, yoğun istek üzerine uzatıldı.

Beyttürk İnşaat Al Rajhi Group ile işbirliği yaptı!

Beyttürk İnşaat, Al Rajhi Group ile işbirliğine imza attı. İstanbul, Bursa ve Yalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında ortaklık yapmak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı.

Beyttürk İnşaat ve Al Rajhi Group'tan işbirliği!

Beyttürk İnşaat, Suudi Arabistan firması Al Rajhi Group ile işbirliğine imza attı. İki firma, İstanbul, Bursa ve Yalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında ortaklık yapmak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı..

Beyttürk İnşaat, Al Rajhi Group ile işbirliği mutabakatı imzaladı!

Beyttürk İnşaat, Suudi Arabistan’ın önde gelen kuruluşlarından Al Rajhi Group ile İstanbul, Bursa ve Yalova çevresinde konut, rezidans ve otel yatırımları konularında işbirliği yapmak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı.

Al Helwani İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Helwani İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ziad Al Helwani tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 12 Mayıs'ta Karadeniz Han Apartmanı'nda kuruldu.

Shurak Al Ajdad Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Shurak Al Ajdad Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Mohammad M Mad Almarzıuq, Khaled Issam A H D Almarzooq tarafından 11 Mayıs'ta kuruldu.

Fatih Al Khair Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Fatih Al Khair Gayrimenkul Turizm İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Mohammad M Mad Almarzooq, Khaled Issam A H D Almarzooq tarafından 11 Mayıs'ta kuruldu.

Al Deiri Gayrimenkul Tıbbi Cihazlar Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Deiri Gayrimenkul Tıbbi Cihazlar Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Hanan Kasem Ahmad tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 7 Mayıs'ta kuruldu.

Al Hammami Kardeşler Gayrimenkul ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Hammami Kardeşler Gayrimenkul ve Genel Ticaret Limited Şirketi, MHD Saleh Alhammami tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 21 Nisan'Da Fatih, Balat Mahallesi'nde kuruldu.

Bulvar İstanbul Başakşehir'de evini şimdi al, ödemeye 1 yıl sonra başla!

Bulvar İstanbul Başakşehir'de evini şimdi al, ödemeye 1 yıl sonra başla kampanyası devam ediyor. Daire fiyatlarının 387 bin TL'den başladığı projede teslimler Haziran 2016'da yapılacak.

Kalekent Evleri'nde bugün al gelecek yıl öde kampanyası!

GUL inşaat Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü'nde yükselen Kalekent projesinde, 'Yüzde 1 Peşinatla Buğun Al Gelecek Yıl Ode' kampanyası başlattı..

Raweet Al Eamar For Investment iletişim Haberi

Raweet Al Eamar For Investment iletişim

Raweet Al Eamar For Investment İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Samah Yacot A.M Hassanein tarafından kuruldu.

Raweet Al Eamar For Investment İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi konusu:İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum...