28 / 06 / 2022

Remax emlak danışmanı alacak

Remax emlak danışmanı alacak

Re/Max Ant gayrimenkul danışmanı olarak istihdam etmek üzere 12 eleman alacak. Ayrıntılar için tıklayın.

Emlak danışmanlığının püf noktaları neler?

Maddi olarak yüksek getirisi olan emlak danışmanlığının bir takım püf noktaları bulunuyor. Peki, başarılı emlak danışmanı nasıl olmalı?

Endeksa Dijital Emlak Danışmanı 2021 Eğitimi tamamlandı!

Endeksa tarafından organize edilen Endeksa Dijital Emlak Danışmanı 2021 Eğitimi tamamlandı...

16 Adımda Etkili Emlak Danışmanı eğitimi 20 Şubat'ta!

Yeni Nesil Gayrimenkul Değerleme ve Lokasyon Analizi Platformu Endeksa tarafından gerçekleşen 16 Adımda Etkili Emlak Danışmanı eğitimi 20 Şubat tarihinde gerçekleşecek. 

Emlak danışmanlarının bildirimi başladı!

Taşınmaz Ticareti Bilgi Sistemi'nde yapılan düzenleme ile yetki belgeli işletmeler artık emlak danışmanı bildirimlerini de yapabiliyorlar.

Emlak danışmanlığında başarının 20 kuralı!

Gayrimenkul Danışmanı Mehmet Adak, bugünkü yazısında ''Emlak danışmanlığında başarının 20 kuralı'' konusunu kaleme aldı....

Yeni dönemde emlak danışmanlığı profili nasıl olacak?

Gayrimenkul Danışmanı Mehmet Adak, bugünkü yazısında ''Yeni Dönemde Emlak Danışmanlığı Profili Nasıl Olacak?'' konusunu kaleme aldı....

Emlak danışmanı ne iş yapar?

Etimesgut Emlak Müşavirliği Dernek Başkanı Hakan Akçam, gayrimenkul alırken vatandaşların iyi bir emlak danışmanı ile çalışmalarının önemli olduğunu belirtti...

Emlakçı ve gayrimenkul danışmanı arasındaki farklar!

Emlakçı ve gayrimenkul danışmanı kime denir? Emlakçı ve gayrimenkul danışmanı ne iş yapar? İşte emlakçı ve gayrimenkul danışmanı arasındaki farklar...

Emlak danışmanları mücbir sebep kararını bekliyor!

Emlak Danışmanı Firmaları Ortaklığı ve adi ortaklıkların mücbir sebep kapsamına alınarak ödeme ve erteleme sürelerinden faydalanmaları konusunun çözülmesi gerektiğini belirten Ankara Tüm Emlakçılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Akçam, mağduriyetler yaşandığını belirtti.

İzmitli Gayrimenkul Danışmanı Kadir Keskinoğlu vefat etti!

İzmit TURYAP Yahya Kaptan Temsilcisi'nin Gayrimenkul Danışmanı ve Türk Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) üyesi olan 43 yaşındaki Kadir Keskinoğlu geçirdiği beyin kanaması nedeniyle vefat etti.

Gayrimenkul danışmanı ne iş yapar? Ne kadar maaş alır?

Gayrimenkul sözcüğü taşınmaz mal anlamını taşımaktadır. Emlak sektöründe de sık sık kullanılan bu kelime değerli ve taşınmayan varlıklar anlamındadır. Peki, gayrimenkul danışmanı nedir? Gayrimenkul danışmanı ne iş yapar?

Belgesi olmayan emlak danışmanı kalmayacak!

Emlakjet, tüm emlak danışmanlarının alması gereken Mesleki Yeterlilik Belgesi için sınav ücretini ödüyor.

ÇTSO’da 'emlak danışmanı' sınavı!

ÇTSO ve TOBB MEYBEM tarafından 22-23 Ağustos 2019 Perşembe ve Cuma günü “Sorumlu Emlak Danışmanı ve Emlak Danışmanı” mesleki yeterlilik sınavları gerçekleşecek.

Remax emlak danışmanı alacak Haberi

Remax emlak danışmanı alacak

Adayların bankacılık, sigorta, finans, satış, pazarlama, inşaat mühendisliği, tapu  kadastro, mimarlık ve uygun olacağı düşünülen  diğer sektörlerde  çalışmış, erken emekli olmuş, işinden ayrılma aşamasında olan veya ayrılmış veya iş değiştirmek isteyen ''Gayrimenkul Satış Direktörü'' olarak çalışma hayatına başlamak ve RE/MAX'ın gelir paylaşımlı konseptiyle iş hayatına devam etmek isteyen şartlarından birisini taşıması gerekiyor.

Tel : 0216 449 28 28

Fax : 0216 414 95 03


[email protected]...