REMAX Türkiye seminerleri 2020

REMAX Türkiye seminerleri 2020

RE/MAX markasıyla franchise ofisi açmak isteyenler için RE/MAX Türkiye tarafından gerçekleştirilen bayilik seminerlerinin bir yenisi, 11 Ocak Cumartesi 2020 tarihinde Antalya’da gerçekleştiriliyor.

Gayrimenkul sektöründe dijital imza dönemi!

REMAX Türkiye, gayrimenkul alım-satım ve kiralama süreçlerini uçtan uca dijitalleştirmek hedefiyle Dijital İmza Projesi’ni hayata geçirdi...

Evrim Kırmızıtaş Başaran'a 5 ödül birden!

Remax Dünya Rekortmeni Evrim Kırmızıtaş Başaran, Remax Türkiye'nin düzenlediği ödül gecesinde toplam 5 ödül birden aldı..

Remax, gayrimenkul danışman sayısını 4 bine çıkaracak!

Türkiye'de 280'den fazla franchise ofisle hizmet veren Remax Türkiye, hedef büyüttü. RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, gayrimenkul danışman sayısının 4 bine çıkarılacağını açıkladı.

Samsun'da ev arayan üniversiteliler dikkat!

Üniversite sonuçlarının açıklanmasıyla öğrencilerin ev bulma telaşı başladı. REMAX Türkiye’nin Ofis Brokeri Ticari Gayrimenkul Uzmanı Mert Akyıldız, Samsun'da ev arayan üniversitelilere uyarılarda bulundu. 

Özdemir Çetin, Remax'ın Gayrimenkul Satış Direktörü oldu!

Özdemir Çetin, Remax Türkiye’nin Kurumsal Gayrimenkul Satış ve İş Geliştirme Direktörü oldu. Özdemir Çetin daha önce gayrimenkul sektörünün değişik alanlarında bulundu.

Seramiksan'dan Usta Eğitim Seminerleri!

Seramiksan, Türkiye’nin farklı bölgelerinde bayileri ve saha müdürleri tarafından belirlenen ustalara eğitim seminerleri veriyor.

ERA Gayrimenkul, Anadolu’da franchise seminerleri düzenliyor!

ERA Gayrimenkul Türkiye, eğitime verdiği önemi Anadolu’da gerçekleştireceği 4 ayrı seminerle destekliyor. ERA Türkiye’nin girişimci adayları ve yatırımcılara yönelik franchise seminerleri Bursa, Antalya, İzmir ve Ankara'da gerçekleşecek.

Gayrimenkul sektörü en istikrarlı iş!

2006 yılında Remax Türkiye Genel Müdürü Murat Goldştayn gayrimenkul sektörünün en istikrarlı iş olduğunu söylemiş. İşte, Emlakkulisi.com Haber Merkezi'nin tarih araştırmacısı Abdullah Kutalmış Mızrak'ın hazırladığı özel haber...

2006 yılında gayrimenkul sektörü en istikrarlı iş!

2006 yılında gayrimenkul sektörünün en istikrarlı iş olduğunu söyleyen Remax Türkiye Genel Müdürü Murat Goldştayn, krizde bile 900 bin ev satıldı diyerek, ''Bu işte büyük gelecek var'' demiş.

Remax, Google Glass'ı gayrimenkul sektörüyle birleştirecek!

Başakşehir Akıllı Evleri bir de akıllı gözlükle görün Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul firması Remax, yeni projesini Başakşehir Living Lab'da test etti.

Hilmi Işıkören emlak eğitimi seminerleri verecek!

www.ilan.com.tr, Türkiye Emlak Müşavirleri Federasyonu TEMFED ve Işıkören Danışmanlık ile ülke genelinde emlak eğitim seferberliğini başlattı. Hilmi Işıkören emlak eğitimi seminerleri verecek.

İstanbul'da konut fiyatları 5 yıl içinde yüzde 76 arttı!

İstanbul'da konut fiyatlarının 5 yıl da yüzde 76 arttığını bildiren Remax Türkiye Pazarlama ve Operasyon Direktörü Gökhan Karahan, "Uluslararası bir yatırımcı 'nereden ev alırım' diye düşündüğünde İstanbul resmen sırıtıyor" dedi.

İstanbul'da konut fiyatları 5 yılda yüzde 76 arttı!

Remax Türkiye Pazarlama ve Operasyon Direktörü Gökhan Karahan, Türkiye'de ve özellikle İstanbul'un konut sektörü hakkında konuştu. Karahan, İstanbul'da konut fiyatlarının 5 yılda yüzde 76 arttığını bildirdi...

REMAX Türkiye seminerleri 2020 Haberi

REMAX Türkiye seminerleri 2020

115’in üzerinde ülkede, yaklaşık olarak 8.000’den fazla franchise ofisi ve 125 binin üzerinde gayrimenkul danışmanı ile dünyanın en çok gayrimenkul satışı yapan RE/MAX’ın, Türkiye’de faaliyet vermekte olan kurumu RE/MAX Türkiye, sektör bazında gerçekleştirdiği seminerlerle bilinirlik ve tercih edilirlik düzeyini de üst seviyelere taşıyor. Bu seminerlerden, girişimciler ve sektöre ilgi duyanları hedefleyen bayilik seminerleri, İstanbul ve başkent Ankara’dan sonra bu kez Antalya’da yapılıyor.

‘RE/MAX Bayilik Fırsatı Semineri’ adıyla duyurulan seminer, 11 Ocak 2020 tarihinde saat: 18.00’da Antalya Akra Barut Otel’de, ücretsiz olarak yapılacak.

RE/MAX Türkiye bünyesinde ofis açmanın, stok ve personel maliyetleri olmadan girişimcilik özelliklerinin de işe yansıtılarak uzun vadeli kariyer ve iş imkanı sağlama gibi avantajlarının öne çıkmasının dışında, süreçle ilgili detaylı bilgilere yer verilecek olan seminerde katılımcılar, konu ile ilgili merak...