28 / 03 / 2023

saba tümer Dumankaya Fifti Fifti

saba tümer Dumankaya Fifti Fifti

Hi-Fit, Flex Office Bahçeşehir, Miks projelerindeki konutlar için geçerli olacak Fifti modeli birikimini en kazançlı şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcıları bekliyor.

Based Tasarım Ve Peyzaj Mimarlığı Limited Şirketi Kuruldu!

Based Tasarım Ve Peyzaj Mimarlığı Limited Şirketi Beyoğlu'nda Ağacan Bahadır, Dilara Akülke ve Tümer keser ortaklığında kuruldu.

Prıntcıple Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Prıntcıple Danışmanlık Limited Şirketi Kartal'da Ömer Dumankaya tarafından kuruldu.

Ak Continental Otelcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ak Continental Otelcilik Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Arnavutköy'de Rıfat Tümer ortaklığında kuruldu.

Day Tarım İnşaat Dış Ticaret Anonim Şirketi Beşiktaş Şubesi açıldı!

Day Tarım İnşaat Dış Ticaret Anonim Şirketi Beşiktaş Şubesi bugün Beşiktaş'ta 143 milyon 200 bin TL sermaye bedeli ile Eren Tümer tarafından açıldı.

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası binası bugün açılıyor!

4 Aralık 1995'te inşasına başlanan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) binası bugün hizmete açılıyor. Milliyet Gazetesi köşe yazarlarından Didem Özel Tümer, bugünkü köşe yazısında yeni CSO binasını kaleme aldı. 

Modart Modüller Yapı Sistemleri Anonim Şirketi kuruldu!

Modart Modüller Yapı Sistemleri Anonim Şirketi bugün Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Muzaffer Demirkol ve Tümer Özefe tarafından kuruldu.

Tümer Metin ve Gamze Topuz'un evinde tadilat var!

Eski milli futbolcu Tümer Metin ve oyuncu Gamze Topuz, uğradıkları bir dükkandan ellerinde matkapla ayrıldı. Gazetecileri gören Metin, “Evde tadilat var, iş başa düştü” dedi.

One Gayrimenkul İnşaat Tasarım Anonim Şirketi kuruldu!

One Gayrimenkul İnşaat Tasarım Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Yiğit Tümer tarafından kuruldu.

Kervansaray Otelleri Anadolu'da 2 yeni otel açacak!

Kervansaray Otelleri hedef büyüttü. Kervansaray Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Tümer, ''Sorunlu dönemi geride bıraktık. Turizmde yeniden atağa kalkacağız'' dedi.

Türk müteahhitler Afrika pazarına açılacak!

3. Uluslararası Karayolları Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı kapılarını açtı. Fuarda konuşan MCI Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Yavuz Tümer, Türk müteahhitlerinin Afrika pazarına açılacağını açıkladı.

Gayrimenkulde farklılık arayışına mimarlık şirketleri yetişiyor!

Habertürk Gazetesi yazarlarından Esin Tümer, konsept projelerle boy gösteren gayrimenkul şirketleri, farklılık peşinde koştuğunu, bu anlarda gayrimenkulcülerin yardımına mimarlık şirketlerinin yetiştiğini yazdı..

Kentsel dönüşümde uzmanlar ne diyor?

Habertürk köşe yazarlarından Mimar Esin Tümer, bugünkü yazısında "Kentsel dönüşümde söz uzmanların." başlıklı yazısını kaleme aldı...

Dönüşümde enerji korunumu ile aidatlar düşürülüyor!

Gazete Habertürk yazarlarından Mimar Esin Tümer, Gaziosmanpaşa'daki kentsel dönüşüm firmalarından Süleyman Ekşi ile kentsel dönüşümü ve enerji korunumunu konuştu.

saba tümer Dumankaya Fifti Fifti Haberi

saba tümer Dumankaya Fifti Fifti

1 Dumankaya Fifti Fifti kampanyası hangi projelerde geçerli olacak?

Dumankaya Fifti Fifti kampanyası Hi-Fit, Flex Office Bahçeşehir, Miks projelerindeki konutlarda geçerli olacak.


2 Dumankaya Fifti Fifti kampanyası nasıl işliyor?

Dumankaya Fifti Fifti kampanyası kapsamında; “Fifti-Fifti” ile birikimini en kazançlı şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcıların Dumankaya projelerinden yapacakları konut yatırımının yarı bedelini ödüyor. 


3 Dumankaya Fifti Fifti kampanyası nasıl tanıtıldı?

Dumankaya Fifti Fifti kampanyası bugün Park Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen basın toplantısında tanıtıldı. Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya Fifti Fifti modeli ile konut sektöründeki satın alma süreçlerine yepyeni bir boyut kazandıracaklarının altını çizdi. 


4 Dumankaya Fifti Fifti modeline göre yatırımcı peşinat ödüyor mu?

Dumankaya Fifti Fifti modeline göre yatırımcı beğendiği konut için toplam bedelin yüzde 25'i ile yüzde 50'si aralığında kendi belirlediği bir miktarı peşinat olarak...