safa öktem

safa öktem

Son yıllarda Türkiye emlak piyasasının en hızlı oyuncularından olan Regnum yurtdışında 275 milyon dolarlık porföye ulaştı.

Regnum İnşaat'ın Genel Müdürü Safa Öktem oldu

Safa Öktem 20 Ağustos 2007 tarihinden itibaren Öztürk Group şirketlerinden Regnum'un Genel Müdürü olarak görevine başladı.

Al Safa Turizm Otelcilik Emlak Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Safa Turizm Otelcilik Emlak Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 4 milyon TL sermaye bedeli ile Abdullah Şahinoğlu tarafından kuruldu.

Fayev Donatılı Panel Konut Üretim Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fayev Donatılı Panel Konut Üretim Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 120 bin TL sermaye bedeli ile Safa Kurnaz tarafından kuruldu.

Laks Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Laks Mimarlık Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 150 bin TL sermaye bedeli ile Bekir Şengöz, Erhan Vardar ve Muahmmet Safa Gökdemir tarafından kuruldu.

Öktemler Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öktemler Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ozan Öktem tarafından kuruldu. 

Safa Grup Yapı'dan iki kıtada yatırım atağı!

2010 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Safa Grup Yapı, inşaat sektörünün zor zamanlar yaşadığı bu dönemde hem Asya hem Avrupa kıtasında projelerine hızla devam ediyor.

Siirtli Öktem Kardeşler anahtar teslim fabrikalar üretiyor!

Siirtli Öktem Kardeşler, 2001 yılında Partner Teknik Endüstriyel'i kurdu. İki kardeş bugüne kadar Irak, Libya, Suudi Arabistan ve Mısır'da 100'ün üzerinde anahtar teslim fabrika yaptı. Şirketin şu anda da sekiz projede 110 milyon Euro'luk işi devam ediyor.

Mabolla Turistik İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mabolla Turistik İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 120 bin TL sermaye bedeli ile Diler Erdoğan Arslan ve Öktem Arslan ortaklığında kuruldu.

Al Safa Turizm Otelcilik Emlak Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Al Safa Turizm Otelcilik Emlak Danışmanlığı Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Beşiktaş'ta 4 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Müstakim Safa Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Müstakim Safa Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Sevda Ekinci tarafından kuruldu. 

Ulba İnşaat Nakliyat Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ulba İnşaat Nakliyat Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Can Ulcay ve Safa Baykal ortaklığında kuruldu.

Al Safa Gayrimenkul ve İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Al Safa Gayrimenkul ve İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahad İbraheem Kanbar tarafından kuruldu.

Konut almak için en uygun dönem!

Tona Yapı ve Safa İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal gerçekleşen seçim sonrası inşaat sektörüne dair açıklamalarda bulundu. Erdal “Yatırım yapmak için en doğru zaman” dedi. 

Safa Company İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Safa Company İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 100 bin TL sermaye bedeli ile S.A Izaldeen tarafından kuruldu. 

safa öktem

safa öktem safa öktem

Regnum yurt dışında gerçekleştireceği yeni gayrimenkul projeleriyle birkaç yıl içinde gelirini yüzde 50'i artırmayı hedefliyor. Regnum'un, İngiltere ile Bulgaristan'da tamamladığı ve başlayacağı projelerin toplam değeri yaklaşık 275 milyon dolar

 

Gayrimenkul sektörüne yeni bir canlılık getiren Regnum, yurt dışındaki faaliyetlerini bütün hızıyla sürdürüyor. Regnum, Türkiye'den sonra en önemli yatırım merkezleri olan İngiltere ve Bulgaristan'daki projeleriyle de dikkat çekiyor. Bu projelerin en önemlileri, Londra'nın merkezinde yapımı tamamlanan Helion...