Sahap Karlı

Sahap Karlı

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nermin Genç, Sahap Karlı, Sertan Kocasaraç tarafından 90 bin TL'lik sermaye ile 11 Nisan'da kuruldu

Konutta son 15 yılın en karlı dönemi!

Etnik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Onur Aydın, inşaat sektörünün koronavirüs salgını sonrası sıçrama gösterdiğini ve konut sektörünün teşvikler ve krediler ile birlikte hızlı bir toparlanma yaşadığını belirtti. Aydın, "Konut almak isteyenler için de son 15 yılın en karlı günlerindeyiz" dedi...

TOKİ en karlı Kamu İktisadi Teşebbüsleri'nden oldu!

Konut üreten TOKİ en karlı Kamu İktisadi Teşebbüsleri'nden oldu. KİT'lerin karlılığı düşüşe geçip, zararları artarken kar edenlerin ilk sırasında TOKİ geldi. 7.1 milyar lira ile TOKİ ilk sırada yer alırken, birçok kit zarar etti. 

Türkiye'de ev almak şu dönemde karlı bir yatırım!

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Çiftçi, "Türkiye'de ev almak şu dönemde karlı bir yatırım. Tasarrufa dayalı ev sahibi olmak için birlik olmaya karar vermek çok önemli." dedi...

Songül Karlı'ya haciz şoku!

Songül Karlı, önceki gün spor hocası ile birlikte Bebek parkında spor yaparken kameralara görüntülendi ve bazı açıklamalarda bulundu. 

Feyzullah Yetgin ve Şahap Kavcıoğlu Türkiye ekonomisini değerlendirecek!

GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin ve 26. Dönem Bayburt Milletvekili, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Şahap Kavcıoğlu Türkiye ekonomisini değerlendirecek.

Konut kampanyalarından en karlı çıkan Esenyurt oldu!

Gayrimenkul sektöründe, faizi yüzde 0.98’e indiren yüzde 20 indirimli kampanya konut satışlarında patlama yaşandı. Konut kampanyalarından en karlı çıkan ilçe ise Esenyurt oldu. 

Türkiye'ye yatırım yapanlar, en çok karlı çıkanlar olacaktır!

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'ye bugün yatırım yapanların yarın en çok karlı çıkanlar olacağını söyledi.

Avcılar İnşaat CaddeBostan yatırımcısına karlı bir yaşam sunuyor!

Avcılar İnşaat yeni projesi  İzmir’in yeni kalbi Bornova’da hayata geçiriliyor. Proje yatırımcısına karlı bir yaşam anahtarını sunmaya hazırlanıyor. 

Karlı Proje İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karlı Proje İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik’te 10 bin TL sermaye bedeli ile Tuncay Tekdal tarafından kuruldu.

Ofis projeleri en karlı yatırım aracı!

Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, ofis projelerinin en karlı yatırım olma ile ön plana çıktığını anlatarak “Kira gelirine ihtiyacınız varsa önceliğiniz ofis projeleri olmalı” diye açıklama yaptı. 

Ankara'da konut yatırımında en karlı 7 ilçe!

Ankara'da gayrimenkul sektörü hızla gelişiyor. Sizler için bölgede konut yatırımında en karlı bölgeler araştırıldı. İşte Ankara'da konut yatırımında en karlı 7 ilçe...

Karlı Dış Cephe İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karlı Dış Cephe İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Volkan Gidici tarafından 20 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Songül Karlı'nın kayıp arsası 3 milyon TL!

Şarkıcı ve sunucu Songül Karlı'nın kayıp arsasının fiyatı ortaya çıktı. İmarsız arsasının bedeli 2.5 milyon TL ile 3 milyon TL civarında.

Sahap Karlı Haberi

Sahap Karlı

Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Nermin Genç, Sahap Karlı, Sertan Kocasaraç tarafından 90 bin TL'lik sermaye ile 11 Nisan'da kuruldu. Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler. 


Visal Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adres: Üsküdar, Cumhuriyet Mahallesi, Karlıdere Caddesi,...