sanayi parselleri satışı

sanayi parselleri satışı

Milli Emlak Genel Tebliği ve Kentsel Dönüşüm Eylem Planı'na göre, Hazineye ait sanayi parselleri küçük sanayi kooperatiflerine satılabilecek.

Hazineye ait sanayi parselleri sanayi kooperatiflerine satılacak!

Kentsel dönüşüm uygulamalarına kaynak sağlanması amacıyla Hazineye ait sanayi parselleri küçük sanayi kooperatiflerine satışı yapılacak. 

OSB’lerde arsa satışı dövizle yapılamayacak!

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Bölgesi Uygulama Yönetmeliği'nde değişikliğe gidildi. Buna göre, artık OSB’lerde arsa satışı dövizle yapılamayacak.

Hazineye ait sanayi parselleri satılabilecek!

Milli Emlak Genel Tebliği ve Kentsel Dönüşüm Eylem Planı'na göre, Hazineye ait sanayi parselleri küçük sanayi kooperatiflerine satılabilecek.

Hazineye ait sanayi parselleri sanayi kooperatiflerine satılacak!

Kentsel dönüşüm uygulamalarına kaynak sağlanması amacıyla Hazineye ait sanayi parselleri küçük sanayi kooperatiflerine satışı yapılacak. 

Sanayicilerimize sanayi parselleri tahsis ediyoruz!

Gölcük Sanayi Sitesi açılış töreninde konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ''Sanayicilerimiz için altyapısı tamamlanmış sanayi parselleri tahsis ediyoruz'' diye konuştu.

Gölcük Sanayi Sitesi'ndeki dükkanların ihalesi yapıldı!

Gölcük Belediyesi´nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü sanayi sitesi kentsel dönüşümünde Hisareyn rezerv alanında yer alan 23 dükkanın satışı gerçekleşti.

Aydın İmar Sanayi'nin arsa ihalesi iptal edildi!

Aydın Büyükşehir Belediyesi Aydın İmar Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Aydın İmar Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de bulunan parselin arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ihalesini iptal etti.

OSB'lerde atıl parsel kalmayacak!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Üretim, gelir ve istihdam arttırma hedeflerimiz doğrultusunda, OSB'lerde yatırım yapılmayan sanayi parselleri tahsisi iptal edilecek" dedi.

Antalya OSB 275 bin metrekare büyüdü!

Antalya OSB yatırımcılardan gelen yoğun talebi karşılamak için yeni sanayi parselleri oluşturmaya devam ediyor. Bünyesine kattığı 44 yeni sanayi parseli ile 692 hektarlık alanda 331 sanayi parseline ulaştı.

İSO, Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu'nu açıkladı!

İSO'nun İkinci 500 araştırmasında ilk sırayı, 212,6 milyon liralık üretimden satışı ile Hekimoğlu Un Fabrikası aldı. İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu'nun üretimden satışları 2014 yılında yüzde 12,9'luk artışla 71,8 milyar lirayı buldu.

Adel Kalemcilik, Kartal arazinin satışı için komisyon kuracak!

Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş., İstanbul Kartal Arazisinin Satışı İçin İhale Komisyonu Oluşturulmasına karar verildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. İşte şirketten yapılan açıklama...

Osmancık OSB'nin sanayi parselleri bakanlık onayında!

Osmancık Organize Sanayi Bölgesi(OSB)'nin Sanayi parselleri Bakanlık Onayında Belediye Başkanı Hamza Karataş, Osmancık Organize Sanayi Bölgesinin şehir plancısı tarafından hazırlanan imar planlarının bakanlık onayına gönderildiğini belirtti.

Osmancık OSB'nin 39 sanayi parseli bakanlık onayında!

Osmancık Organize Sanayi Bölgesi(OSB)’nin Sanayi Parselleri Bakanlık Onayında Belediye Başkanı Hamza Karataş, Osmancık Organize Sanayi Bölgesinin şehir plancısı tarafından hazırlanan imar planlarının bakanlık onayına gönderildiğini belirtti.

Antakya Metal Sanayi Sitesi'nin yapılacağı arsanın satışı tamamlandı!

Antakya Metal Sanayi Sitesi yapımı için ön görülen arsanın satış işlemleri tamamlanmak üzere satış belgelerinin tapuya gönderildiği kaydedildi. HESOB Başkanı Kadir Teksöz; "Metal Sanayi Sitesi arsamızın kati satış sözleşmesi bitti." dedi...

sanayi parselleri satışı

sanayi parselleri satışı sanayi parselleri satışı

Eylül ayının ilk haftasında Çevre Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan Kentsel Dönüşüm Eylem Planı'nın tüm detayları Eylül ayında açıklanacak. Yeni plan ve bugün Resmi Gazete'de yayınlanan Milli Emlak Genel Tebliği'ne göre, Hazineye ait sanayi parselleri satılabilecek.

Küçük sanayi kooperatiflerine satılacak

Kentsel dönüşüm projelerinde dönüşüm alanlarının altyapılarının oluşturulması, idari ve çevresel düzenlemeler ve kira yardımları ile hak sahiplerinin mali ihtiyaçlarının karşılanması için yeni finansman modelleri hayata geçiriliyor. Bu kapsamda kentsel dönüşüm uygulamalarına kaynak sağlanması için hazineye ait sanayi parselleri küçük sanayi kooperatiflerine satılacak.

Rayiç bedel esas alınacak

2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 30'uncu maddesine göre; kamu hizmetlerinin yürütülebilmesi amacıyla, Hazineye ait taşınmazlar 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 4650 sayılı Kanun ile değişik 30 uncu maddesine göre kamu kurum ve kuruluşlarına rayiç bedel üzerinden satılabiliyor.

5 yıllık kiracılara satış...