sancaktepe belediyesi ulaşım

sancaktepe belediyesi ulaşım

Sancaktepe’lilere daha kolay ve hızlı hizmet verebilmek adına tüm birimleri tek çatıda toplayan Sancaktepe Belediyesi yeni hizmet binasının temellerini Milli Savunma Bakanı’nın katılımı ile gerçekleştirecek...

Sancaktepe’de vatandaşlar tapularına kavuştu!

Sancaktepe Belediyesi ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan çalışmalarla ilçede tapu sorunları çözülen 33 kişiye düzenlenen törenle tapularını teslim etti.

Sancaktepe Belediyesi'nin kaymakamlık binasını sattığı iddiası!

Sancaktepe Belediyesi'nin yeni yönetimi 50 milyon liralık borçlanma kararı aldı. Yönetim şuan kendi mülkiyetindeki eski belediye binasını bedeli karşılığında İçişleri Bakanlığına devretti.  

Sancaktepe Belediyesi’nde yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı!

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra Sancaktepe Belediyesi yeni dönem ilk meclisi Başkan Av.Şeyma Edöğücü yönetiminde yapıldı.

Sancaktepe Hilal Mahallesi'ne tapu müjdesi!

Sancaktepe Belediyesi Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü ile yapılan çalışmalar kapsamında, Hilal Mahallesi sakinleri tapularına kavuştu.

Sancaktepe Akpınar Mahalle Konağı açıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Sancaktepe Belediyesi, Akpınar Mahalle Konağı'nı hizmete açtı.

Sancaktepe’de son 5 yılda konut fiyatları yüzde 42 arttı!

Son yılların gözde yatırım merkezlerinden biri olan Sancaktepe, mega ulaşım ve sağlık projelerine ev sahipliği yapıyor. Bölge, mega projeler ile gelecek dönemde de adından söz ettirecek.

Sancaktepe'de 171 hak sahibi daha tapusuna kavuştu!

Sancaktepe Belediyesi ve Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan çalışmalar kapsamında, arsa maliklerine düzenlenen programla tapuları dağıtıldı.

Sancaktepe Ortadağ Spor Tesisleri hizmete açıldı!

Sancaktepe Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi’nde hayata geçirilen Ortadağ Spor Tesisleri açılış törenleri ile hizmete girdi.

Manisa Ulaşım Dairesi Başkanlığı'na ek bina!

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığının çalışmalarında daha kaliteli, hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmesi için mevcut hizmet binasının yan tarafına yeni bir ek bina yapılıyor.

Sancaktepe Bad-ı Saba Kültür Merkezi hizmete açıldı!

Yatırımlarına son sürat devam eden Sancaktepe Belediyesi Hayırsever iş adamlarının desteğiyle hayata geçirdiği Bad-ı Saba Kuran ve Kültür Merkezi'ni hizmete açtı.

Sancaktepe Yaşlılar Dinlenme Evi'nin temeli atıldı!

Sancaktepe Belediyesi'nin Eyüp Sultan Mahallesi’nde hayata geçirdiği Yaşlılar Dinlenme Evi’nin temeli atıldı. Temel atma törenine Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem de katıldı.

Sancaktepe Atatürk Mahallesi’ne 40 derslikli ortaokul!

Sancaktepe Belediyesi'nin Atatürk Mahallesi’nde hayata geçireceği 40 derslikli ortaokulun temeli atıldı, temel atma törenine Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem de katıldı.

Sancaktepe'ye 80 derslikli ilk ve ortaokul!

Sancaktepe Belediyesi'nin Hilal Mahallesi'nde hayata geçireceği 80 derslikli ilk ve ortaokul binasının temeli atıldı. Gerçekleşen temel atma törenine Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem de katıldı.

sancaktepe belediyesi ulaşım

sancaktepe belediyesi ulaşım sancaktepe belediyesi ulaşım

Sancaktepe’lilere daha kolay ve hızlı hizmet verebilmek adına tüm birimleri tek çatıda toplayan Sancaktepe Belediyesi yeni hizmet binasının temellerini Milli Savunma Bakanı’nın katılımı ile gerçekleştirecek. Selçuklu mimarisinde son teknolojinin uygulanacağı hizmet binasında 30 bin metrekare kapalı alan 77 bin metrekare yeşil alan oluşturulacak…


Milli Savunma Bakanı Sayın İsmet YILMAZ, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar ve Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail ERDEM’in katılımı ile gerçekleştirilecek yeni hizmet binası temel atma töreni yapılacak. Tören, 30 Haziran Pazar günü saat 17.00'de...