şanlıurfa haliliye bakımlı köyü camisi

şanlıurfa haliliye bakımlı köyü camisi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, bugün Haliliye ilçesine bağlı Bakımlı köyüne giderek cami inşaatı temel atma törenine katıldı...

Şanlıurfa'da arazi kavgası: 2 yaralı!

Şanlıurfa Haliliye ilçesinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada 2 kişi yaralandı. Olay sonrasında 6 kişi gözaltına alındı.

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi 78 metruk binayı yıktı!

Şanlıurfa'ya bağlı Haliliye Belediyesi, mahallelerde tehlike yaratan metruk yapıların yıkımına devam ediyor. Belediye 2020 yılında 78 yapının yıkımını gerçekleştirdi. 

Şanlıurfa Gençlik Merkezi yıkıldı!

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Bahçelievler mahallesinde bulunan Şanlıurfa Gençlik Merkezi'nin yıkım çalışmalarına başlandı. Yıkılan gençlik merkezinin yerine yenisi yapılacak. 

Şanlıurfa Haliliye'de metruk yapılar tek tek yıkılıyor!

Şanlıurfa Haliliye'nin Bahçelievler mahallesinde bulunan metruk yapılar tek tek yıkılıyor. Yıkılan binaların yerine yeni binalar inşa ediliyor.

TOKİ’den Şanlıurfa Haliliye ve Eyyübiye’ye millet bahçesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Şanlıurfa’nın Haliliye ve Eyyübiye ilçesinde yapılacak millet bahçelerinin ihalesi gerçekleştirildi.

Şanlıurfa Haliliye'ye 2 yeni millet bahçesi! İhalesi bugün!

Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Süleymaniye Ve Devteşti Mahalleleri Millet Bahçesi İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (e-ihale) ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

Şanlıurfa'ya yeni millet bahçeleri müjdesi!

Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Süleymaniye Ve Devteşti Mahalleleri Millet Bahçesi İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (e-ihale) ihalesi 5 Kasım 2020 tarihinde saat14:00'te yapılacak.

Şanlıurfa Haliliye'deki briketçiler yeni yerlerine taşınıyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Haliliye ilçesi Süleymaniye Mahallesinde yıllardır kanayan yara olan biriketçilerin Evren Sanayi Sitesi’nde yaptırılan yeni yerlerine taşınmasını hızlandırıyor.

Şanlıurfa'da 12.1 milyon TL'ye inşaat karşılığı kiralama ihalesi!

Şanlıurfa Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Şanlıurfa Merkez Haliliye'de yap-işlet-devret modeli kiralama işi ihale edecek.

Şanlıurfa Haliliye'ye 2 yeni millet bahçesi müjdesi!

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Ankara’da yoğun görüşmelerin ardından Devteyşti ve Süleymaniye Millet Bahçesi ile yıllardır çözüm bekleyen Yeşildirek Mahallesi kentsel dönüşüm projelerine başlayacaklarının müjdesini verdi.

Şanlıurfa'da arazi anlaşmazlığı: 2 ölü, 4 kişi yaralı!

Şanlıurfa Haliliye'de arazi anlaşmazlığı sebebiyle çıkan kavgada 2 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi yaralandı. 

Şanlıurfa'da eski havalimanının yerine iki yeni merkez yapılıyor!

Şanlıurfa'da 13 yıl atıl durumda duran eski havaalanının yerine alkol ve çeşitli madde bağımlılıklarının tedavi edileceği iki farklı merkez inşa edildi...

Şanlıurfa'daki inşaatlara mesafe uyarısı!

Dicle Elektrik,Şanlıurfa'nın merkez Karaköprü, Haliliye ve Eyyübiye ilçelerindeki inşaatlardaki yanlış uygulamalara dikkat çekti...

şanlıurfa haliliye bakımlı köyü camisi Haberi

şanlıurfa haliliye bakımlı köyü camisi


Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, bugün Haliliye ilçesine bağlı Bakımlı köyüne giderek cami inşaatı temel atma törenine katıldı.


Bakımlı köyüne giden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, burada köylü vatandaşlarla bir araya geldiler. Güvenç ve Demirkol’a Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) Genel Müdürü Uğur Büyükhatipoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve bazı meclis üyeleri eşlik etti. Yoğun bir ilgi karşılanan Başkanlar Güvenç ve Demirkol, burada yapımına başlanılan Bakımlı Köyü Camisinin temel atma törenine katılarak, yapılacak caminin hayırlı olması temennisinde bulundu. Dualar ve kurban kesimiyle gerçekleşen temel atma töreninde kısa bir konuşma gerçekleştiren Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, “Bu camimizin...