Santiago Bernabeu inşaatı

Santiago Bernabeu inşaatı

Corona virüs salgını sebebiyle bilançonun ağırlaştığı İspanya'da, Real Madrid'in stadı Santiago Bernabeu'daki yenileme çalışmaları ise aralıksız olarak devam ediyor.

İspanya kan ağlıyor, Real Madrid stat inşaatını durdurmuyor!

Corona virüs salgını sebebiyle bilançonun ağırlaştığı İspanya'da, Real Madrid'in stadı Santiago Bernabeu'daki yenileme çalışmaları ise aralıksız olarak devam ediyor.

Real Madrid yeni stat projesini açıkladı! Maliyeti 525 milyon avro olacak!

Santiago Bernabeu Stadı'ndaki yenileme çalışmaları, 2023 yılında sona erecek. Yenilemenin toplam maliyeti 525 milyon avro olacak...

Santiago Bernabeu Stadı yenileniyor!

Real Madrid Kulübü, futbol maçlarını oynadığı Santiago Bernabeu Stadı'nın restorasyon çalışmaları için Madrid Belediyesi ile anlaşma yaptı.

Santiago Bernabeu Stadı genişletme projesi iptal mi oldu?

Madrid Belediyesi'nin tavrı ve mahkemeden çıkan durdurma kararlarından dolayı Real Madrid Kulübü'nün 400 milyon avroluk Santiago Bernabeu Stadı'nı genişletme projesi iptal aşamasına geldi.

Santiago Bernabeu Stadı’nı genişletme projesine veto!

Santiago Bernabeu Stadı'nı yenilemek isteyen Real Madrid yönetimi, belediye başkanının vetosuyla karşılaştı. Madrid Belediyesi, Real Madrid kulübünün Santiago Bernabeu Stadı’nı genişletme projesini veto etti.

Real Madrid'in stadının adı değişiyor!

Real Madrid'in efsanevi stadı Santiago Bernabeu Stadı'nın ismi değişiyor. Eflatun-beyazlı yönetimin, Arap ortaklarıyla yaptığı sponsorluk anlaşmasına göre, stadın adı bundan böyle Abu Dabi Bernabeu olacak.

Barcelona, Nou Camp Stadı'nı 600 milyon avroya yenileyecek!

Real Madrid'in Santiago Bernabeu'nun yenilenmesi için geçen hafta açıkladığı 400 milyon avroluk projeden sonra Barcelona'da nisan ayının ilk haftasında yapılacak oylama sonucunda karar vereceği yeni Nou Camp ile ilgili detayları paylaştı...

Real Madrid'in stadı Santiago Bernabeu, 400 milyon avroya yenileniyor!

Real Madrid'in stadı Santiago Bernabeu, 400 milyon avroya yenileniyor. Stadın üstü 15 dakikalık sürede kapanıp açılabilecek, yüksek teknoloji ile donatılacak, VIP salonları ve müzesi yenilenecek...

Santiago Bernabeu, 400 milyon Euro'ya yenileniyor!

Real Madrid'in stadı Santiago Bernabeu, 400 milyon euroya yenileniyor. İspanyol kulübü, yeni stadın sunacağı ekstra avantajlarla mevcut durumda buradan elde ettiği 40 milyon euroluk yıllık geliri 52 milyon euroya çıkarmayı hedefliyor.

RIBAS ortaklığı Santiago Bernabeu’yu yenileme projesini kazandı!

İspanya’nın en büyük mimarlık şirketlerinden biri olan L35 Arquitectos Madrid’in simgesi Santiago Bernabéu Stadyumu’nu yenileme çalışmasını üstlenmek üzere Real Madrid yönetim kurulu tarafından tercih edilen iş ortağı oldu...

Real Madrid'in tarihi stadı yenileniyor!

Real Madrid'in maçlarını oynadığı Santiago Bernabeu stadyumunun ismi değişiyor. Stadyumu yenilemek için düğmeye basan yönetimin, stadın ismini 'Emirates Santiago Bernabéu' olarak değiştirilmesine sıcak baktığı bildirildi...

Beylikdüzü-Avcılar metrobüs inşaatı bitecek mi

Beylikdüzü'nde halen süren metrobüs inşaatı, martta da bitecek gibi gözükmüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi içme suyu ve alt yapı inşaatı yaptıracak!

Antalya Büyükşehir Belediyesi içme suyu ve alt yapı inşaatı yaptıracak. İhale tarihi ise 30 Mart 2012

Santiago Bernabeu inşaatı

Santiago Bernabeu inşaatı Santiago Bernabeu inşaatı

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü (Covid-19) salgını İspanya’yı alarm konumuna geçirirken Real Madrid’in stadı Santiago Bernabeu’daki inşaat çalışmalarının durmaması görenleri şaşkına çevirdi.

Sözcü Skor'da yer alan habere göre, virüs sebebiyle 4 bin 365 ölümün yaşandığı ve her gün yüzlerce ölüm haberinin alındığı İspanya’da hükümet henüz tam bir karantina kararı allmadı. Geçtiğimiz gün 655 ölüm açıklayan ve virüsün merkezi Çin ile arasındaki farkı açarak en çok ölüme sahip ikinci ülke konumunda olan İspanya’da kısmi karantina var.

Alarm durumundaki ülkede Kraliyat Kararnamesi sonrasında oteller, restoranlar, mağazalar, sanat ve spor aktiviteleri askıya alınırken bu kararlar arasında inşaat çalışmalarının durdurulmasına yönelik bir madde yer almıyor.

Sadece kamu ihalelerine ilişkin kararların bulunduğu Kraliyet Kararnamesi, Bernabeu Stadı’nda olduğu gibi özel şirketlere ait inşaatların durdurulup durdurulmaması kararını yüklenici...