Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi

Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi

Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi, 500 bin TL'lik sermaye bedeli ile 27 Mart 2015 tarihinde Maltepe, Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi, 392 Bodrum Kat 'ta kuruldu.

Aksun Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Aksun Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat Anonim Şirketi, Hazreti Akdemir tarafından 2 milyon TL'lik sermaye ile 10 Nisan'da Arnavutköy, Hadımköy Yeşilbayır Mahallesi, Şimşir Sokak'ta kuruldu.

ABS Akaryakıt Yapı İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

ABS Akaryakıt Yapı İnşaat Anonim Şirketi, Asilhan Sevilmez, Ahmet Sevilmez tarafından 500 bin TL'lik sermaye ile 9 Nisan 2015 tarihinde Kadıköy, Merdivenköy Mahallesi'nde kuruldu.

Moyaş İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Moyaş İnşaat Anonim Şirketi, Orhan Temizel, Yaşar Kavaklı, Murat Sural tarafından 120 bin TL'lik sermaye ile 7 Nisan'da Avcılar, Gümüşpala Mahallesi, Hacıbey Sokak'ta kuruldu.

Konas İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Konas İnşaat Anonim Şirketi, Osman Nuri Kumru Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 200 bin TL'lik sermaye ile 6 Nisan'da Pendik, Yenişehir Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, Dumankaya Cadde'de kuruldu.

GVS Yapı İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

GVS Yapı İnşaat Anonim Şirketi, Alparslan Akçayoğlu Müdürlüğü'nde 200 bin TL'lik sermaye ile 2 Nisan 2015 tarihinde Çekmeköy, Güngören Mahallesi, Turgut Özal Caddesi'nde kuruldu.

Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi, 500 bin TL'lik sermaye bedeli ile 27 Mart 2015 tarihinde Maltepe, Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi, 392 Bodrum Kat 'ta kuruldu.

Mir Marmara Grup İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Mir Marmara Grup İnşaat Anonim Şirketi, Mustafa Ataç Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 100 bin TL'lik sermaye ile 27 Mart'ta Ümraniye, Çamlık Mahallesi, Burak Kurtuluş Caddesi'nde kuruldu.

Hayırlıoğlu Taahhüt ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Hayırlıoğlu Taahhüt ve İnşaat Anonim Şirketi, Mert Efe Hayırlıoğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı 250 bin TL'lik sermaye ile 25 Mart'ta Kadıköy, Suadiye Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

Zekeriya Çakır İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Zekeriya Çakır İnşaat Anonim Şirketi, Zekeriya Çakır Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 500 bin TL'lik sermaye bedeli ile 24 Mart'ta Sancaktepe, Osmangazi Mahallesi, Hilal Caddesi'nde kuruldu.

Kurşunoğlu İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Kurşunoğlu İnşaat Anonim Şirketi, Serdar Hakan Kurşun Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL'lik sermaye ile 19 Mart'ta Beşiktaş, Balmumcu Mahallesi, Barbaros Bulvarı, İBA Blokları'nda kuruldu.

AG Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

AG Yatırım İnşaat Anonim Şirketi, Mustafa Beldağ Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda ve Vuslat Turunç Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı'nda 1 milyon TL'lik sermaye ile 19 Mart'ta kuruldu.

Seba Park İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Seba Park İnşaat Anonim Şirketi, 5 milyon TL 'lik sermaye bedeli ile 20 Mart 2016 tarihinde Sarıyer, İstinye Mahallesi, Darüşşafaka Caddesi'nde 45/Z01 'de kuruldu.

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Beyazıd Saray Danışmanlık ve İnşaat Anonim Şirketi, İrfan Aydoğdu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 19 Mart tarihinde Beşiktaş, Levent Mahallesi'nde kuruldu.

Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi

Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi
Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi, 500 bin TL'lik sermaye ile 27 Mart'ta kuruldu. 


Sarıçiçek İnşaat Anonim Şirketi iş konusu; 1-Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurtiçinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt vemontaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların...